Keşfetmenin Tadına Varacaksınız...
www.farmatur.com.tr - 0 332 353 70 80 - 0 332 350 40 70
Farma Tur Hakkında
2000 yılından bu yana A Grubu Turizm Yapabilirlik Belgesi’ne haiz olan Farma Tur Seyahat Acentası, Turizm Bakanlığı’nın sertifikalı Acentası ve Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) üyesidir.

Farma Tur ailesi olarak, turizm sektöründe 18. yılını tamamlamış olmanın onuruyla, sizlere ilk günkü heyecan ve coşkuyla keşfetmenin keyfini sunmaya devam ediyoruz.

TÜRKİYE… Dünyanın Kültür, Tarih ve Coğrafya incileriyle işlenmiş naçizane düşü.  Asya ile Avrupa’yı birbirine bağlayan, bu eşsiz köprüde soluk alıp vermeye devam ediyoruz. Yurdumuza kendimizi borçlu sayıyoruz. Ve bu sorumluluğu yüreğinde  hisseden Farma Tur ailesi olarak, cennet Türkiye’mizin kültürünü, benzersiz doğasını ve tarihini, bilinçli ve profesyonel olarak, siz değerli dostlarımızın keşfine sunuyoruz…

Tüm yol dostlarımızı saygı ve sevgiyle kucaklıyoruz.

HİZMETLERİMİZ

CALL-CENTER: (332) 350 40 70 ve 353 70 80 numaralı telefonlardan, Farma Tur’un tecrübeli seyahat danışmanlarına ulaşabilir, her konuda ayrıntılı bilgiye sahip olabilir, rezervasyonlarınızı hızlı ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

WEB SAYFAMIZ: www.farmatur.com.tr adresimizden, otel ve tur detayları hakkında sağlıklı bilgilere ve güncel programlara ulaşabilir, bir tıkla hayallerinize yaklaşabilirsiniz.

BROŞÜR: Dönemsel faaliyetlerimizi ayrıntılı bir şekilde anlattığımız, kuruluşlara ve misafirlerimize takdim edilmek üzere, kendi bünyemizde profesyonel olarak hazırladığımız hizmetlerimizden bir tanesidir. Adresinizi vermeniz halinde broşürlerimiz tarafınıza ulaştırılacaktır.

ORGANİZASYONLAR: Deneyimli ve uzman kadromuzla, kurumsal şirketlerin bayi toplantılarını, eğitim ve motivasyon odaklı toplantılarının her türlü organizasyonunu titizlikle gerçekleştiriyoruz.

PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ: Siz değerli dostlarımızın tatillerinde, tüm istek ve ihtiyaçlarına anında çözüm bulan ve vaktinizi kusursuz geçirmenizi sağlayan uzman Tur Liderlerimiz ve Tur Rehberlerimizle hizmetinizdeyiz.

ULAŞIM VE TRANSFER HİZMETLERİMİZ: Siz değerli dostlarımızın tatil destinasyonlarına ulaşımını, konforlu ve güvenli araçlarla sağlıyoruz. Sağlıklı şekilde gerçekleşen seyahatiniz sonunda, deneyimli rehberler eşliğinde, konaklayacağınız tesislere transferlerinizi gerçekleştiriyoruz.

BİREYSEL HİZMETLER:

Yurt içi ve Yurt dışı Kültür Turları
Otel rezervasyonları
Transfer hizmetleri
Rehberlik hizmetleri
Danışmanlık hizmetleri

KURUMSAL HİZMETLER

Grup Organizasyonları (Okul, Dernek, Kulüp ve  Özel Grup Turları)
Şirket Organizasyonları ( Açılış, Kutlama, Resepsiyon, Balo)
Eğitim Organizasyonları ( Kongre, Seminer, Konferans )
Kültürel Etkinlik Organizasyonları ( Festival, Şenlik)
Fuar Organizasyonları

GERÇEKLEŞTİRDİKLERİMİZ:

Ülkemizin her köşesinin Kültürel ve Doğal değerlerine inanarak ve bir çok yerin tanınmasında katkıda bulunarak gezilmesini sağladık: Uzungöl, Kayabaşı Yaylası, Zigana, Fırtına Vadisi, Kavron Yaylaları, Artvin, Şavşat, Ayder, Kaçkarlar, Eğirdir, Göynük, Mudurnu, Beypazarı, Tınaztepe Mağarası, Yörük Köyü, Safranbolu, Meke Gölü, Karaman, Taşkale, Ermenek, İvriz, İnebolu, Beyşehir, Akşehir…vb Ayrıca, 2000 yılından itibaren, yurt dışı kültür turları bazında önemli adımlar atmış olan acentamız ( Paris, Amerika, Budapeşte, Prag, Viyana, Mısır, İtalya…vb)  2001 yılından bu yana düzenlediği açılış, balo, kongre ve seminer organizasyonlarıyla da adından sıkça söz ettirmiştir. Şehrin en büyük organizasyonu olan yılbaşı baloları Farma Tur tarafından özenle, yüzde yüz dolulukla, başarıyla tamamlanıyor ve büyük beğeni topluyor. 2011 yılında, 23 ayrı ülkeden, 60 kişilik Dünya Üniversiteli Kadınlar Birliği delegasyonuna, İstanbul- Ankara- Konya- Kapadokya destinasyonu ile ülke tanıtımına katkıda bulunulmuş ve 3 yıldır Uluslararası Mistik Müzik Festivali organizasyonunu üstlenerek, şehrin dokusuna alt yapı bağlamında destek sağlanmıştır.

Farma Tur sadece Karadeniz destinasyonuna taşıdığı elli bini aşan katılımcıyla ödüle ve haklı gurura erişmiştir (Giresun, Rize, Trabzon Valilikleri). Güney Doğu Anadolu, İstanbul, Doğu Karadeniz, Batı Karadeniz, Ege, Misya, Fethiye-Marmaris, Bodrum turları ve Konya’da düzenlenen ilk kez profesyonel bir anlayışla yapılan Doğu Anadolu turu ile ülkemizin tabiat harikaları ve tarihsel dokuları misafirlerimizin beğenilerine sunulmuştur.

- Merdivenleri nasıl çıkarsanız öyle inersiniz. Farma Tur, sağlam ve güvenilir adımlarla yoluna devam etmektedir.

- Nefesimiz yettiğince yürümeye, yenilikleri sunmaya devam edeceğiz.

- Keşfetmenin tadı damağında kalan misafirlerimizi, programlarımıza tekrar davet ediyor ve yeni katılımcılarımıza sesleniyoruz:

FARMA TUR ile KEŞFETMENİN TADINA VARACAKSINIZ !!

Saygılarımızla