Keşfetmenin Tadına Varacaksınız...
www.farmatur.com.tr - 0 332 353 70 80 - 0 332 350 40 70
Çanakkale-Bursa-Eskişehir
ÇANAKKALE - BURSA - ESKİŞEHİR TURU
Tarihi Yarım Ada – Ulu Camii – Odunpazarı
15 - 18 Mart 2019
3 Gece – 3 Gün


HAREKET: Siz Saygıdeğer Konuklarımızı 21:30 da Anıt Devlet Tiyatrosu Önünden Alarak Lüks Otobüsümüzle Akşehir, İnegöl ve Bursa  Güzergahını Takip Ederek Farma Tur ikramlarıyla Lapseki’ye Doğru Hareket Ediyoruz. Yolculuğumuz Esnasında Rehberimizin Anlatımı, Deneyimli Kaptanlarımızın Güvenli Sürüşü ile Rahat ve Keyifli Bir Yolculuk Yapacağız.

1.GÜN: Sabah saatlerinde Lapseki-Gelibolu Arasını Feribot ile geçiyoruz ve Kahvaltı Molası Veriyoruz. Alınan sabah kahvaltısı sonrasında Tarihi Yarım Adayı gezmeye başlıyoruz. Sırası ile Namazgah Tabyaları, Seyit Onbaşı, Şahindere Şehitliği, Alçıtepe Köyü Sargıyeri (bombalanan hastane), gezisinden sonra Öğle Yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeği sonrasında Büyük Şehitler Abidesi, Anzak koyu, Mehmetçiğe Saygı Anıtı, 57.Alay Şehitliği ve Atatürk’ün saatinden vurulduğu Conkbayırı, Anzac Koyu ziyaretinden sonra Feribot ile Çanakkale’ye geçiyoruz otele yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.GÜN: Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Bursa ya hareket ediyoruz. Keyifli yolculuğumuzun sonrasında Ulu Camii ve Kozahan gezilerimizi tamamlıyor öğle yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeği sonrasında Yeşil Camii ve Külliyesi, Emir Sultan Camii ve Külliyesi, Osman Gazi ve Orhan Gazi Türbeleri gezilerini tamamlıyoruz otele yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.GÜN: Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Cumalıkız gezimizi tamamlıyoruz Eskişehir e hareket ediyoruz. Keyifli yolculuğumuzun sonrasında Eskişehir'in en yüksek noktası olan Şelale Park'ta Eskişehir manzarası eşliğinde Öğle Yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeğinin ardından sırası ile Eskişehir'de ilk olarak Dünya'nın pek çok ülkesinde bulunan “Madam Tussaud” Müzesi’nin Türkiye’deki ilk örneği Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi' ni ziyaret ediyoruz. Yılmaz Büyükerşen’in Büyükşehir Belediyesi’ne bağışladığı, tarihi kişiler ile yerli ve yabancı ünlü 160 kişinin heykelinin yer aldığı müzeden sonra yine Türkiye' de bir ilk olan Çağdaş Cam Sanatları Müzesi, içerisinde Lületaşı Müzesi' nin de yer aldığı Kurşunlu Külliyesi, tarihi evleri ile ünlü Odunpazarı bölgesi ve Atlıhan'ı gezdikten sonra dileyen misafirlerle su seviyesinin yeterli olması halinde Venedik kanallarını anımsatan Ekstra Porsuk Çayı'nda keyifli tekne gezisi yapıyoruz. Keyifli gezimizin ardından dönüş yolculuğu başlıyor. Akşam saatlerinde Konya’ya Varıyoruz. Bir başka FARMA TUR organizasyonunda buluşmak üzere ayrılıyoruz.

*** ÖRNEK PROGRAM OLUP; REHBER PROGRAM GÜNLERİNDE DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTAR ***

GEZİYE DAHİL OLAN HİZMETLER
 • 2 GECE OTEL KONAKLAMASI
 • 3 SABAH KAHVALTISI
 • 2 AKŞAM YEMEĞİ
 • KONFORLU ULAŞIM, ARAÇ İÇİ İKRAMLAR
 • SEYAHAT SİGORTASI
 • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ
 • FARMA TUR KALİTE VE GÜVENCESİ
GEZİYE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ
 • TÜM ÖĞLE YEMEKLERİ
 • TÜM YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER
 • EKSTRA BELİRTİLEN GEZİLER
 • KİŞİSEL HARCAMALAR

Gezi Bedeli
İki Kişilik odada kişi başı500 TL - Nakit540 TL - Kredi kartı 6 taksit
Tek Kişilik oda farkı200 TL - Nakit250 TL - Kredi kartı 6 taksit
0-2 Yaş çocuk bedeliÜCRETSİZKoltuk almamak kaydıyla
3-6 Yaş çocuk bedeli185 TLiki yetişkin yanında geçerlidir
7-12 Yaş çocuk bedeli375 TL
iki yetişkin yanında geçerlidir

TURUMUZA ÇIKARKEN
*** Rahat Kıyafet, Rahat ayakkabı (önceden giyilmiş), Terlik, Şapka, Şemsiye ya da
Yağmurluk, Hırka, Mayo
*** Diş Macunu ve Fırça, Kişisel Temizlik Malzemeleri, Kozmetik, Şampuan,
Rutin kullanılan ilaçlar, Lens Solüsyonları
*** Mini Dikiş Seti, Çakı, Not Defteri, Harita, Adres ve Telefon defteri
*** Cep Telefonu ve Şarj Aleti, Güneş Gözlüğü
***Nüfus Cüzdanı, ATM Banka Kartlarınızı Unutmayınız.

EVDEN ÇIKARKEN
Elektrik Gaz ve Su kontrollerini evcil hayvanlarınızın ve
çiçeklerinizin bakımını kapı ve pencerelerinizi
kapatmayı değerli eşyalarınızı emniyete almayı unutmayınız.

FARMATUR.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları farmatur.com.tr’a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz.Sitemizde yer alan programlar, örnek programlardır. Yol, hava ya da mücbir sebepler dolayısıyla değişilik yapma hakkı acentamız ve rehberimiz sorumluluğundadır.Tüm otel bilgileri , fiyatlar ve programlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir.FARMATUR otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. FARMATUR bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları farmatur.com.tr Site Kullanım Kurallarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırlar.