Keşfetmenin Tadına Varacaksınız...
www.farmatur.com.tr - 0 332 353 70 80 - 0 332 350 40 70
Mini Güneydoğu
MİNİ GÜNEYDOĞU TURU
ŞANLIURFA – GAZİANTEP - ANTAKYA  
28 Kasım - 01 Aralık 2019
3 Gece – 3 Gün

HAREKET: Siz Saygıdeğer konuklarımızı 22:00’da Konya Devlet Tiyatrosu önünden alarak konforlu otobüsümüzle Ereğli, Adana ve Osmaniye güzergahını takip ederek Farma Tur ikramlarıyla Şanlıurfa’ya doğru hareket ediyoruz. Yolculuğumuz esnasında rehberimizin anlatımı, deneyimli kaptanlarımızın güvenli sürüşü ile rahat ve keyifli bir yolculuk yapacağız.

1.GÜN: Yolda alınan sabah kahvaltısı sonrasında Birecik Kelaynak Koruma Çiftliğinin gezilmesi sonrasında Halfeti de tekne gezisi yapıyor Şanlıurfa’ya ulaşıyoruz. Hz. Eyüp makamı ziyareti sonrası serbest öğle yemeğini alıyor Hz. İbrahim makamı, Halil-ül Rahman Camii, Rızvaniye Camii, Ayn-el Zeliha ve Balıklı Göl’ü geziyor serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Konuk evleriyle ve köklü tarihiyle ünlü, dünyanın en eski teknikleriyle yapılmış tarihi Harran evlerinin gezilmesi ve çay keyfi. Dünyanın ilk İslam Üniversitesi‘nin kalıntılarının ve kulesinin görülmesi. Harran’dan Otelimize hareket. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. Dileyen misafirlerimiz yöreye özgü geleneksel Sıra Gecesi eğlencesine katılabilir.

2.GÜN: Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Fırat Nehri üzerinde kuzeyden güneye 4. baraj olan Birecik Barajı ile bir kısmı sular altında kalan siyah güllerin memleketi Halfeti'ye varıyoruz. Dileyen misafirlerimizle EKST tekne turunu gerçekleştiriyoruz. Tekne Gezimizde Rum Kale, Tarihi Mağara Evleri ve sular altındaki yapıları görebileceğiniz Savaşan Köyü’nü gezdikten sonra Birecik’te nesli tükenmekte olan Kelaynak Kuşları üretim istasyonunun görülmesinin ardından Gaziantep’e hareket ediyoruz. öğle yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeği sonrasında Zeugma Antik Kentinden çıkarılan arkeolojik buluntuların sergilendiği Mozaik ve Arkeoloji Müzesi gezisinin ardından Baklava alışverişini yapıyor otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.GÜN: Otelde alınan sabah kahvaltısı sonrasında Sabah Saatlerinde Hatay’a Varıyoruz. Alınan Serbest sabah kahvaltısının ardından Antakya Mozaik Müzesi Habib-i Neccar Camii, Vera Sabun Fabrikası sonrasında Uzun Çarşı’da Kısa ir zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında  Harbiye’ye ulaşıyor ve öğle yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeği sonrasında Harbiye Şelalesini Görüyor Konya’ya hareket. Farma Tur ile bir başka tur programında görüşmek üzere, zevkli bir yolculuk eşliğinde, gece saatlerinde Konya’ya varış.


*** ÖRNEK PROGRAM OLUP; REHBER PROGRAM GÜNLERİNDE DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTAR *** 


GEZİYE DAHİL OLAN HİZMETLER
 • 2 GECE OTEL KONAKLAMASI
 • 3 SABAH KAHVALTISI
 • 2 AKŞAM YEMEĞİ
 • KONFORLU ULAŞIM
 • ARAÇ İÇİ (SOĞUK) İKRAMLAR 
 • SEYAHAT SİGORTASI
 • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ
GEZİYE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ
 • TÜM ÖĞLE YEMEKLERİ VE YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER
 • EKSTRA BELİRTİLEN GEZİLER
 • SIRA GECESİ
 • HALFETİ TEKNE TURU
 • KİŞİSEL HARCAMALAR

Gezi Bedeli
İki Kişilik odada kişi başı690 TL - Nakit750 TL - Kredi kartı 6 taksit
Tek Kişilik oda farkı325 TL - Nakit375 TL - Kredi kartı 6 taksit
0-2 Yaş çocuk bedeliÜcretsizKoltuk Almamak Kaydı İle
3-6 Yaş çocuk bedeli275 TLiki yetişkin yanında geçerlidir
7-12 Yaş çocuk bedeli

550 TL

iki yetişkin yanında geçerlidir

TURUMUZA ÇIKARKEN
*** Rahat Kıyafet, Rahat ayakkabı (önceden giyilmiş), Terlik, Şapka, Şemsiye veya Yağmurluk, Hırka
*** Diş Macunu ve Fırça, Kişisel Temizlik Malzemeleri, Kozmetik, Şampuan, Rutin kullanılan ilaçlar, Lens Solüsyonları
*** Mini Dikiş Seti, Çakı, Not Defteri, Harita, Adres ve Telefon defteri
*** Cep Telefonu ve Şarj Aleti, Güneş Gözlüğü
***Nüfus Cüzdanı, ATM Banka Kartlarınızı Unutmayınız.

EVDEN ÇIKARKEN
Elektrik-Gaz ve Su kontrollerini, evcil hayvanlarınızın ve çiçeklerinizin bakımını, kapı ve pencerelerinizi kapatmayı, değerli eşyalarınızı emniyete almayı unutmayınız.

FARMATUR.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları farmatur.com.tr’a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz.Sitemizde yer alan programlar, örnek programlardır. Yol, hava ya da mücbir sebepler dolayısıyla değişilik yapma hakkı acentamız ve rehberimiz sorumluluğundadır.Tüm otel bilgileri , fiyatlar ve programlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir.FARMATUR otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. FARMATUR bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları farmatur.com.tr Site Kullanım Kurallarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırlar.