Keşfetmenin Tadına Varacaksınız...
www.farmatur.com.tr - 0 332 353 70 80 - 0 332 350 40 70
Ege
EGE TURU
Güre - İzmir - Çeşme - Kuşadası
07 - 11 Kasım 2018
4 Gece – 4 Gün


HAREKET : Siz Saygıdeğer konuklarımızı 22:00’da Konya Devlet Tiyatrosu önünden alarak konforlu otobüsümüzle Akşehir, Afyon, Salihli, Soma ve Bergama güzergahını takip ederek Farma Tur ikramlarıyla Ayvalık’a doğru hareket ediyoruz. Yolculuğumuz esnasında rehberimizin anlatımı, deneyimli kaptanlarımızın güvenli sürüşü ile rahat ve keyifli bir yolculuk yapacağız.

1.GÜN : Yolda alınan sabah kahvaltısı sonrasında Ayvalık’ı gezmeye başlıyoruz. İlk olarak Ayvalık sokaklarını dolaşıp, neoklasik dönemin izlerini taşıyan tarihi yapıları yakından inceleme fırsatı buluyoruz. Ayvalık sokaklarındaki gezimizin ardından Rumlarla Türklerin bir arada yaşadığı Cunda Adasında eski evlerin nostaljik mimarisi altında yürüyüp taş kahvede çay-kahve molası veriyoruz. Gezimizi takiben Şeytan Sofrası’na varıyoruz. Buradaki eşsiz manzara karşısında ayvalık gezimizi tamamlıyoruz Keyifli günün ardından Güre ye ulaşıyoruz. Otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

2.GÜN : Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından İzmir’e ulaşıyoruz. Konak Meydanına Geçiyoruz. Kordon Gezisi, Tarihi Saat Kulesi, Yalı Camii gezip Kemeraltı Çarşına Geçiyor Kızlar Ağası Han’ında kahve molası veriyoruz. Kısa mola sonrasında Dario Moreno Sokağında bulunan Asansör’e ulaşıyoruz. Muhteşem manzara eşliğinde fotoğraf molası verdikten sonra Çeşme’ye ulaşıyoruz. Otele yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.GÜN : Otelde alınan sabah kahvaltısı sonrasında  50 Mt Uzunluğunda Çeşitli Balıkların Bulunduğu 16 Ton Su Alan ve Bir Balığın 15 Yıl Yaşayabildiği Villa Duvarının Akvaryum İle Çevrildiği Akvaryumlu Villa Oluyor. Hayranlıkla Fotoğraf Çekimlerimizin Ardından Çeşme Marina yı Panoramik Olarak Görüyor ve Çeşme Kalesi ile Devam Edip Kalenin muhteşem manzarası eşliğinde rehberimizin anlatımını dinliyoruz. 1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan Kervansaray’ı Panoramik Olarak görüyoruz Marina da Kısa Serbest Zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Alaçatı’ya ulaşıyoruz. Son dönemlerin parlayan turizm merkezlerinden biri olan ve Rum mimarisinin Türk sanatıyla senteziyle oluşmuş şirin bir beldesi olarak Alaçatı sizleri büyüleyecek. Ardından vereceğimiz serbest zaman sonrası Ildır Köyü ne ulaşıyoruz. Öğle yemeğinde Muhteşem Balık ve Mezelerinin Tadına Bakıyoruz. Öğle yemeğinin ardından Türkiye’de Slow Food (Katkısız Gıdalar Üretmek ve Geleneksel Yemekleri Yaşatmak) Hareketine Katılan Tek Köyümüz Olan Germiyan Köyüne Ulaşıyoruz. Köyün Sokaklarında Dolaşırken Evlerin ve Sokakların Çiçek Motiflerle Boyanmış Olduğunu Görüyor ve Serbest Zamanın Sonrasında Kuşadası na ulaşıyoruz otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4.GÜN : Otelde alınan sabah kahvaltısı sonrasında bölgenin en önemli ve korunmuş antik şehri olan Efes Antik Şehri’ni ziyaret ediyoruz. Burada Gymnasium, Roma hamamları , Hadrian Tapınağı, Efes Antik Tiyatrosu, Mermer Cadde ve Yamaç evlerini ziyaret ediyoruz. Gezimizin ardından Konya’ya hareket. Farma Tur ile bir başka tur programında görüşmek üzere, zevkli bir yolculuk eşliğinde, akşam saatlerinde Konya’ya varış.

***Program belirtildiği şekilde gerçekleşecek olup; Rehber günlerinde yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.***

GEZİYE DAHİL OLAN HİZMETLER
 • 3 GECE OTEL KONAKLAMASI
 • 4 SABAH KAHVALTISI
 • 3 AKŞAM YEMEĞİ
 • KONFORLU ULAŞIM
 • ARAÇ İÇİ İKRAMLAR
 • SEYAHAT SİGORTASI
 • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ
 • FARMA TUR KALİTE VE GÜVENCESİ
GEZİYE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ
 • TÜM ÖĞLE YEMEKLERİ
 • YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER
 • EKSTRA BELİRTİLEN GEZİLER
 • KİŞİSEL HARCAMALAR

Gezi Bedeli
İki Kişilik odada kişi başı690 TL - Nakit750 TL - Kredi kartı 6 taksit
Tek Kişilik oda farkı250 TL - Nakit300 TL - Kredi kartı 6 taksit
0-2 Yaş çocuk bedeliÜCRETSİZiki yetişkin yanında geçerlidir
3-6 Yaş çocuk bedeli200 TLiki yetişkin yanında geçerlidir
7-12 Yaş çocuk bedeli480 TL
iki yetişkin yanında geçerlidir

TURUMUZA ÇIKARKEN
*** Rahat Kıyafet, Rahat ayakkabı (önceden giyilmiş), Terlik, Şapka, Şemsiye ya da
Yağmurluk, Hırka, Mayo
*** Diş Macunu ve Fırça, Kişisel Temizlik Malzemeleri, Kozmetik, Şampuan,
Rutin kullanılan ilaçlar, Lens Solüsyonları
*** Mini Dikiş Seti, Çakı, Not Defteri, Harita, Adres ve Telefon defteri
*** Cep Telefonu ve Şarj Aleti, Güneş Gözlüğü
***Nüfus Cüzdanı, ATM Banka Kartlarınızı Unutmayınız.

EVDEN ÇIKARKEN
Elektrik Gaz ve Su kontrollerini evcil hayvanlarınızın ve
çiçeklerinizin bakımını kapı ve pencerelerinizi
kapatmayı değerli eşyalarınızı emniyete almayı unutmayınız.

FARMATUR.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları farmatur.com.tr’a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz.Sitemizde yer alan programlar, örnek programlardır. Yol, hava ya da mücbir sebepler dolayısıyla değişilik yapma hakkı acentamız ve rehberimiz sorumluluğundadır.Tüm otel bilgileri , fiyatlar ve programlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir.FARMATUR otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. FARMATUR bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları farmatur.com.tr Site Kullanım Kurallarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırlar.