Keşfetmenin Tadına Varacaksınız...
www.farmatur.com.tr - 0 332 353 70 80 - 0 332 350 40 70
Likya - Pamfilya
LİKYA - PAMFİLYA TURU
Fethiye-Kaş-Demre-Antalya-Side
20 - 24 Mart 2019
4 Gece – 4 Gün

HAREKET: Siz saygıdeğer konuklarımızı 23:30’da Anıt Devlet Tiyatrosu Önünden alarak Farma Tur ikramlarıyla Fethiye’ye doğru hareket ediyoruz. Rahat ve keyifli bir gece yolculuğu yapacağız.


1.GÜN: Yolda alınan sabah kahvaltısının ardından Eşen Çayının şekillendirdiği 18 km. uzunluğundaki Saklıkent Kanyonu’na ulaşıyoruz. Saklıkent’te vereceğimiz serbest zaman ve fotoğraf molasının ardından 13. yy.’da temelleri atılan ve 2000’e yakın evden oluşan Hayal Köy olarak da adlandırılabilecek Kayaköy’de Taksiyarhis, Katopanayi ve Meryemana Kiliseleri ile eski Rum-Türk sentezi evleri arasında keyifli bir gezi gerçekleştiriyoruz. Sonrasında Alabalık çiftliklerinin bulunduğu serinliği ve havası ile yaylayı anımsatan Yakapark’ta alacağımız serbest öğle yemeğinin ardından Ölüdeniz de serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında otele yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


2.GÜN: Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Dalyan’a hareket ediyoruz. Tarih ve doğa zenginliği ile Köyceğiz Gölünü denize bağlayan antik dönemde Calbis adı verilen fiyort tipi doğal kanalın kıyısı olan Dalyan’a varıyoruz. Dalyan Kanalı’ndan bineceğimiz tekne ile Caretta-Caretta kaplumbağaları ve Nil (Trionyx Tringulus) kaplumbağalarının yumurta bırakma bölgesi olan İztuzu Plajına doğru keyifli bir tekne yolculuğu yapıyoruz. Sazlıklar ve dünyada çok az yerde görülen sığla ağaçları (Liquidamber Oriantalist) arasından görünen Kaunos Kral Mezarları gezimize ayrı bir keyif katmaktadır. İztuzu Plajında verilen serbest zaman sonrasında Öğle yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeğinin ardından Göcek’te çay molası ve serbest zaman veriyor, Katrancı Koyu’nda panoramik fotoğraf molası sonrasında otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği e konaklama otelimizde.


3.GÜNOtelde alınan sabah kahvaltısının ardından Kaputaj Plajında Fotoğraf Molası veriyor ve Kaş a ulaşıyoruz. Kaş Marina serbest zamanının ardından Demre’ye geçiyor, NOEL BABA diye bildiğimiz yaşayan çocukların, yoksulların ve gemicilerin koruyucusu sayılan Piskopos ST. NICHOLAS mezarını geziyoruz. Finike’yi panoramik görerek sonra Antalya’ya ulaşıyoruz. Düden Şelalesi’ni gezdikten sonra Otele yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4.GÜN: 
Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Kurşunlu Şelalesi, Aspendos Tiyatrosu ve Side Antik Kent gezilerimizi yapıyor, öğle yemeği molası veriyoruz. Sonrasında dönüş yolculuğumuza başlıyor ve akşam saatlerinde Konya’ya ulaşıyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka FARMA TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


*** ÖRNEK PROGRAM OLUP; REHBER PROGRAM GÜNLERİNDE DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTAR ***

GEZİYE DAHİL OLAN HİZMETLER
 • 3 GECE OTEL KONAKLAMA
 • 4 SABAH KAHVALTISI
 • 3 AKŞAM YEMEĞİ
 • KONFORLU ULAŞIM
 • ARAÇ İÇİ İKRAMLAR
 • SEYAHAT SİGORTASI
 • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ
 • FARMA TUR KALİTE VE GÜVENCESİ
GEZİYE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • MÜZE ÖREN  VE  GİRİŞ YERLERİ
 • TÜM ÖĞLE YEMEKLERİ
 • YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER
 • EKSTRA BELİRTİLEN GEZİLER
 • KİŞİSEL HARCAMALAR

Gezi Bedeli
İki Kişilik odada kişi başı600 TL - Nakit650 TL - Kredi kartı 6 taksit
Tek Kişilik oda farkı325 TL - Nakit350 TL - Kredi kartı 6 taksit
0-2 Yaş çocuk bedeliÜcretsizKoltuk Almamak Kaydı İle
3-6 Yaş çocuk bedeli225 TLiki yetişkin yanında geçerlidir
7-12 Yaş çocuk bedeli450 TL
iki yetişkin yanında geçerlidir

TURUMUZA ÇIKARKEN
*** Rahat Kıyafet, Rahat ayakkabı (önceden giyilmiş), Terlik, Şapka, Şemsiye veya Yağmurluk, Hırka
*** Diş Macunu ve Fırça, Kişisel Temizlik Malzemeleri, Kozmetik, Şampuan, Rutin kullanılan ilaçlar, Lens Solüsyonları
*** Mini Dikiş Seti, Çakı, Not Defteri, Harita, Adres ve Telefon defteri
*** Cep Telefonu ve Şarj Aleti, Güneş Gözlüğü
***Nüfus Cüzdanı, ATM Banka Kartlarınızı Unutmayınız.

EVDEN ÇIKARKEN
Elektrik-Gaz ve Su kontrollerini, evcil hayvanlarınızın ve çiçeklerinizin bakımını, kapı ve pencerelerinizi kapatmayı, değerli eşyalarınızı emniyete almayı unutmayınız.

FARMATUR.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları farmatur.com.tr’a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz.Sitemizde yer alan programlar, örnek programlardır. Yol, hava ya da mücbir sebepler dolayısıyla değişilik yapma hakkı acentamız ve rehberimiz sorumluluğundadır.Tüm otel bilgileri , fiyatlar ve programlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir.FARMATUR otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. FARMATUR bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları farmatur.com.tr Site Kullanım Kurallarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırlar.