Keşfetmenin Tadına Varacaksınız...
www.farmatur.com.tr - 0 332 353 70 80 - 0 332 350 40 70
Butik Kış
BUTİK KIŞ 

AMASRA-SAFRANBOLU-ABANT-TOPUK YAYLASI
KARTEPE-SAPANCA-BEYPAZARI

09 - 12 Ocak 2020

3 Gece 3 Gün


HAREKET:  Siz saygıdeğer konuklarımızı 23:59’da Konya Devlet Tiyatrosu önünden alarak konforlu otobüsümüzle Kulu, Ankara ve Gerede güzergahını takip ederek Farma Tur ikramlarıyla Amasra’ya doğru hareket ediyoruz. Yolculuğumuz esnasında rehberimizin anlatımı, deneyimli kaptanlarımızın güvenli sürüşü ile rahat ve keyifli bir yolculuk yapacağız.

1.GÜN: Alacağımız sabah kahvaltısının ardından  Amasra gezimize başlıyoruz. Liman bölgesine geçip Büyük İskender’in gelini olan ve çocukları tarafından öldürülen Amastris’ in adına kurulduğu şehrin uzantısı olan Amasra’yı gezmeye başlıyoruz. Bedesten, Kale içi, Bizanslılar döneminde Kilise Osmanlılar döneminde Camii olarak kullanılan Fatih Camii, Liman gezilerimizi tamamladıktan sonra hava şartları uygun olduğu takdirde, bir yarımada olan Amasra’yı bir de denizden görmek için, ekstra tekne turumuzu gerçekleştiriyoruz. Tekne turu sonrasında serbest öğle yemeği molası veriyoruz ve Safranbolu’ya hareket ediyoruz. Safranbolu’ya girmeden önce Hıdırlık Tepesi’ne çıkıyor ve etrafı temaşa ediyoruz. Burada rehberimizin vereceği değerli bilgileri dinlerken, vereceğimiz fotoğraf molasının ardından tarihi çarşıya iniyor ve güzel konaklardan birisi olan Kaymakamlar Konağı ile başlıyoruz. Sırası ile Kileciler Konağı, İzzet Mehmet Paşa Camii,Yemeniciler arastası,Bakırcılar ve demirciler arastası, Pazaryeri, Köprülü Mehmet Paşa Camii, Cinci Hanı, Cinci Hamamı, Kazdağlıoğlu Camii ve yemeniciler çarşısı sonrasında Safranbolu’nun en meşhur tadı olan lokumun tadına bakıp, alışverişini yapıyor ve serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Safranbolu’dan ayrılarak Bolu’ya ulaşıyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.GÜN: Otelimizde alınan sabah kahvaltısının ardından yeşil ve karaçam ağaçlarına ve doğanın oluşturduğu yüzlerce renk kombinasyonuna ev sahipliği yapan Abant Gölü Tabiat Parkı’na hareket ediyoruz. Abant’ta dileyen misafirlerimiz göl çevresinde fayton turu, dileyen misafirlerimiz de göl çevresinde yürüyüş yapıyor. Abant gezimizin ardından temiz havanın verdiği rahatlıkla bir başka doğa harikası olan Topuk Yaylası’na hareket ediyoruz. 1280 metrede yer alan eşsiz yaylamızda doğa ile baş başa serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Düzce’ye hareket ediyoruz. Alınan öğle yemeği sonrasında eşsiz güzellikteki Aydın Bey Şelaleleri'ni görüyoruz. Fotoğraf molasından sonra at çiftliklerinin bulunduğu alana hareket ediyoruz. Burada vereceğimiz serbest zaman içerisin de dileyen misafirlerimiz doğanın tadını çıkarabilir, dileyen misafirlerimiz ise ata binme deneyimini tadabilirler. Keyifli geçirdiğimiz zaman sonrasında buradan ayrılarak Kartepe’ye ulaşıyoruz . Eşsiz doğası ve yeşili ile Kartepe Tabiat Parkında serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında Kartepe’den ayrılarak Sapanca Gölü’ne ulaşıyoruz.Göl kenarında vereceğimiz serbest zaman sonrası buradan ayrılarak İzmit’e ulaşıyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.     

3.GÜN: Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Mudurnu’ ya hareket ediyoruz. Osmanlı mimari tarzında inşa edilen evleri ile ünlü Mudurnu’yu keşfe başlıyoruz. Gezimiz sırasında Yıldırım Bayezid Camii ve Kanuni Sultan Süleyman Camii' sini görüyor ; tarihi sokaklarda fotoğraf molası veriyoruz. Daha sonra buradan ayrılarak bir başka Osmanlı Mirası olan Göynük’e ulaşıyoruz. Burada yer  alan Akşemseddin  Türbesi ve Camii’sini ziyaret edip ,tarihi Göynük evlerinde fotoğraf molası veriyoruz. Göynük gezimiz sonrası Beypazarı’na hareket ediyoruz. Burada yer alan Tarihi Osmanlı Evleri’ni ve Yaşayan Müze’yi ziyaret ettikten sonra Beypazarı çarşısında serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz Beypazarı’na özgü cezerye, lokum,tarhana ve Beypazarı kurusu satın alabilirler. Keyifli gezilerimiz sonrasında Beypazarı’ndan ayrılarak Ayaş , Ankara , Kulu ve Cihanbeyli güzergahını takip ederek Konya’ya ulaşıyor ; bir başka Farma Tur organizasyonun da görüşmek üzere siz değerli misafirlerimiz den ayrılıyoruz .

*** ÖRNEK PROGRAM OLUP; REHBER PROGRAM GÜNLERİNDE DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTAR **GEZİYE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • 2 GECE OTEL KONAKLAMASI
 • 3 SABAH KAHVALTISI
 • 2 AKŞAM YEMEĞİ
 • KONFORLU ULAŞIM, ARAÇ İÇİ (SOĞUK) İKRAMLAR 
 • SEYAHAT SİGORTASI
 • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ
 • FARMA TUR KALİTE VE GÜVENCESİ


GEZİYE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ
 • TÜM ÖĞLE YEMEKLERİ
 • TÜM YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER
 • EKSTRA BELİRTİLEN GEZİLER
 • KİŞİSEL HARCAMALAR

Gezi Bedeli
İki Kişilik odada kişi başı700 TL - Nakit760 TL - Kredi kartı 6 taksit
Tek Kişilik oda farkı280 TL - Nakit300 TL - Kredi kartı 6 taksit
0-2 Yaş çocuk bedeliÜCRETSİZiki yetişkin yanında geçerlidir
3-6 Yaş çocuk bedeli250 TLiki yetişkin yanında geçerlidir
7-12 Yaş çocuk bedeli490 TL
iki yetişkin yanında geçerlidir

TURUMUZA ÇIKARKEN
*** Rahat Kıyafet, Rahat ayakkabı (önceden giyilmiş), Terlik, Şapka, Şemsiye ya da Yağmurluk, Hırka, Mayo
*** Diş Macunu ve Fırça, Kişisel Temizlik Malzemeleri, Kozmetik, Şampuan,Rutin kullanılan ilaçlar, Lens Solüsyonları
*** Mini Dikiş Seti, Çakı, Not Defteri, Harita, Adres ve Telefon defteri
*** Cep Telefonu ve Şarj Aleti, Güneş Gözlüğü
***Nüfus Cüzdanı, ATM Banka Kartlarınızı Unutmayınız.

EVDEN ÇIKARKEN
Elektrik Gaz ve Su kontrollerini evcil hayvanlarınızın ve
çiçeklerinizin bakımını kapı ve pencerelerinizi
kapatmayı değerli eşyalarınızı emniyete almayı unutmayınız.

FARMATUR.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları farmatur.com.tr’a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz.Sitemizde yer alan programlar, örnek programlardır. Yol, hava ya da mücbir sebepler dolayısıyla değişilik yapma hakkı acentamız ve rehberimiz sorumluluğundadır.Tüm otel bilgileri , fiyatlar ve programlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir.FARMATUR otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. FARMATUR bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları farmatur.com.tr Site Kullanım Kurallarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırla