Keşfetmenin Tadına Varacaksınız...
www.farmatur.com.tr - 0 332 353 70 80 - 0 332 350 40 70
İstiklal Yolu
İSTİKLAL YOLU TURU
Erzurum - Sivas - Amasya - Samsun
12 - 16 Şubat 2020
4 Gece – 4 Gün

HAREKET: Siz saygıdeğer konuklarımızla 21:00 Anıt Devlet Tiyatrosu önünden hareket sonrasında Kayseri ve Sivas güzergahını takip ederek Erzincan’a hareket ediyoruz. Keyifli gece yolculuğu yapıyoruz.

1.GÜN: 
Zevkli bir yolculuk sonrası, uygun noktada alacağımız sabah kahvaltısının ardından Erzincan’a varıyoruz. Girlevik Çağlayanı gezimizi tamamlıyor ve eski adı Erzen-Ül Rum olan ve Türkıye’nin en yüksek rakımlı İli Erzurum’a hareket ediyoruz. Serbest öğle yemeğinin ardından Erzurum'da: Çifte Minareli Medrese, Kongre Binası, Oltu Taşı Üretim ve  Pazarlaması yapılan Taş Han, Yakutiye Medresesi (Müze), Üç Kümbetler, Erzurum Kalesi ve eski evleri görüyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. 

2.GÜN: Otelde alınan sabah kahvaltısı sonrasında  Sivas’a ulaşıyoruz. Sivas’taki ilk gezi noktamız Gök Medrese olacak. Eğri minaresiyle görenleri hayrete düşüren ve hala bu minarenin kullanıldığı Ulu Camii ise diğer gezi noktamız olacak. Sonrasında gerçekleştireceğimiz Taşhan, Bürücüye Medresesi, Çifte Minare gezilerimizi takiben Sivas Kongresi’nin gerçekleştirildiği ve içinde gezerken Kurtuluş Dönemini yaşadığımız Kongre Binası’na gidiyoruz. Sivas’ta vereceğimiz serbest vaktin sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.  

3.GÜN: Otelde alınan sabah kahvaltısı sonrasında Amasya'ya ulaşıyoruz. sırası ile; Ferhat’ın Şirin için deldiği Demir dağının kıyısında, ortasından akan Yeşilırmak ve Kıyı boyu konakları, Eski Osmanlı ve İlhanlı eserleri, Pontuslardan kalma Kral Kaya Mezarları görüyor Darüşşifa(Sabuncuoğlu Tıp ve Cerrahi Tarihi Müzesi), Yeşilırmak üzerinden alçak köprüyü kullanarak geçiyor ve II. Beyazıt Külliyesi, Güneş Saati, Hazeranlar Konağı ve Amasya Müzesini ziyaret ediyoruz Samsun'a ulaşıyoruz.Otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.   

4.GÜN: Otelde alınan sabah kahvaltısı sonrasında Atatürk'ü Samsun’a getiren Bandırma Vapuru’nun birebir rekonstrüksiyonunu görüp fotoğrafladıktan sonra milli mücadelemizin simgesi olan Samsun Atatürk Anıtı’nda fotoğraf molası ve İlk Adım Anıtı gezilerini tamamlıyor akşam saatlerinde Konya’ya varıyoruz. Bir başka FARMA TUR organizasyonunda buluşmak üzere ayrılıyoruz.

*** ÖRNEK PROGRAM OLUP; REHBER PROGRAM GÜNLERİNDE DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTAR ***

GEZİYE DAHİL OLAN HİZMETLER
 • 3 GECE OTEL KONAKLAMASI
 • 4 SABAH KAHVALTISI
 • 3 AKŞAM YEMEĞİ
 • KONFORLU ULAŞIM, ARAÇ İÇİ (SOĞUK ) İKRAMLAR
 • SEYAHAT SİGORTASI
 • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ
 • FARMA TUR KALİTE VE GÜVENCESİ
GEZİYE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ
 • TÜM ÖĞLE YEMEKLERİ
 • TÜM YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER
 • EKSTRA BELİRTİLEN GEZİLER
 • KİŞİSEL HARCAMALAR

Gezi Bedeli
İki Kişilik odada kişi başı750 TL - Nakit815 TL - Kredi kartı 6 taksit
Tek Kişilik oda farkı300 TL - Nakit325 TL - Kredi kartı 6 taksit
0-2 Yaş çocuk bedeliÜCRETSİZiki yetişkin yanında geçerlidir
3-6 Yaş çocuk bedeli265 TLiki yetişkin yanında geçerlidir
7-12 Yaş çocuk bedeli525 TL
iki yetişkin yanında geçerlidir

TURUMUZA ÇIKARKEN
*** Rahat Kıyafet, Rahat ayakkabı (önceden giyilmiş), Terlik, Şapka, Şemsiye ya da Yağmurluk, Hırka, Mayo
*** Diş Macunu ve Fırça, Kişisel Temizlik Malzemeleri, Kozmetik, Şampuan,Rutin kullanılan ilaçlar, Lens Solüsyonları
*** Mini Dikiş Seti, Çakı, Not Defteri, Harita, Adres ve Telefon defteri
*** Cep Telefonu ve Şarj Aleti, Güneş Gözlüğü
***Nüfus Cüzdanı, ATM Banka Kartlarınızı Unutmayınız.

EVDEN ÇIKARKEN
Elektrik Gaz ve Su kontrollerini evcil hayvanlarınızın ve
çiçeklerinizin bakımını kapı ve pencerelerinizi
kapatmayı değerli eşyalarınızı emniyete almayı unutmayınız.

FARMATUR.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları farmatur.com.tr’a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz.Sitemizde yer alan programlar, örnek programlardır. Yol, hava ya da mücbir sebepler dolayısıyla değişilik yapma hakkı acentamız ve rehberimiz sorumluluğundadır.Tüm otel bilgileri , fiyatlar ve programlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir.FARMATUR otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. FARMATUR bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları farmatur.com.tr Site Kullanım Kurallarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırlar.