Keşfetmenin Tadına Varacaksınız...
www.farmatur.com.tr - 0 332 353 70 80 - 0 332 350 40 70
Portakal Çiçeği Festivali
Adana Portakal Çiçeği Festivali
Portakal Çiçeği Mevsimi…
***Günübirlik***
04 Nisan -05 Nisan 2020


Baharda Adana bir başka güzel olur. Özellikle Nisan ayında Turunç, Portakal, Mandalina, Greyfurt, Limon ağaçlarının çiçek açtığı dönemlerde tüm sokaklar mis gibi kokar. Portakal çiçeği kokusu sizi  gençleştirir. Portakal çiçeği mevsiminde bu coşkuyu kaçırmamak için sizleri Adana Portakal  Çiçeği Karnavalı  turumuza bekliyoruz.

07.00 Anıt Devlet Tiyatrosu Önünden Ereğli ve Pozantı güzergahını takip ederek Adana’ya hareket ediyoruz. Keyifli yolculuk sonrasında Adana gezimize ilk olarak panoramik Seyhan Baraj Gölü kıyısıyla başlıyoruz Bir sonraki durağımız ise 65 bin m2 üzerine kurulu 32 metre çaplı ana kubbesi ve 20.000 kişilik kapasitesi ile Orta Doğu nun  en büyük camisi Sabancı Merkez Camii, Taş Köprü, Ulu Camii ve Külliyesi, Büyük Saat Kulesi, Bebekli Kilise, Atatürk Evi, Sinema Müzesi, Eski Adana Evlerini ve sokaklarını tanıyacağımız Tepebağ Mahallesi gezisi ve fotograf çekimi ardından Adana'nın Meşhur Kebapçılarında serbest öğle yemeği molası veriyoruz.Yemek sonrası Portakal Çiçeği Festivali kortej yürüyüşünü izlemek üzere Festival Alanına gidiyoruz ve serbest zaman veriyoruz serbest zaman sırasında Kortej'de dans gruplarını, pandomimciler, sokak müzisyenleri ve birçok kostümlü kişiler vs. yer alacak. Bu coşkuyu ve kentte herkesi sarıp sarmalayan, bir araya getiren, neşeli, sokak karnavalı görüntüleri sizlerin hayatına renk katacak. Adana Portakal Çiçeği Karnavalı boyunca bol bol fotoğraf çekip, folklorik değerlerimizin farkına varabileceğiz. Belirtilen saatte toplanıyoruz Ereğli güzergahını takip ederek akşam saatlerinde Konya’ya varıyoruz. Bir başka FARMA TUR organizasyonunda buluşmak üzere ayrılıyoruz.

*** ÖRNEK PROGRAM OLUP; REHBER PROGRAM GÜNLERİNDE DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTAR ***

GEZİYE DAHİL OLAN HİZMETLER
  • 1 SABAH KAHVALTISI
  • KONFORLU ULAŞIM VE ARAÇ İÇİ (SOĞUK) İKRAMLAR
  • REHBERLİK HİZMETİ
  • FARMA TUR SEYAHAT GÜVENCESİ
GEZİYE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
  • MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ
  • TÜM YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER
  • TÜM KİŞİSEL HARCAMALAR

Gezi Bedeli
İki Kişilik Odada Kişi başı200 TL - Nakit220 TL - Kredi kartı 6 taksit
3-6 Yaş çocuk bedeli 70 TL
iki yetişkin yanında geçerlidir
7-12 Yaş çocuk bedeli140 TL
iki yetişkin yanında geçerlidir

TURUMUZA ÇIKARKEN
*** Rahat Kıyafet, Rahat ayakkabı (önceden giyilmiş), Terlik, Şapka, Şemsiye veya Yağmurluk, Hırka
*** Diş Macunu ve Fırça, Kişisel Temizlik Malzemeleri, Kozmetik, Şampuan, Rutin kullanılan ilaçlar, Lens Solüsyonları
*** Mini Dikiş Seti, Çakı, Not Defteri, Harita, Adres ve Telefon defteri
*** Cep Telefonu ve Şarj Aleti, Güneş Gözlüğü
***Nüfus Cüzdanı, ATM Banka Kartlarınızı Unutmayınız.

EVDEN ÇIKARKEN
Elektrik-Gaz ve Su kontrollerini, evcil hayvanlarınızın ve çiçeklerinizin bakımını, kapı ve pencerelerinizi kapatmayı, değerli eşyalarınızı emniyete almayı unutmayınız.

FARMATUR.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları farmatur.com.tr’a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz.Sitemizde yer alan programlar, örnek programlardır. Yol, hava ya da mücbir sebepler dolayısıyla değişilik yapma hakkı acentamız ve rehberimiz sorumluluğundadır.Tüm otel bilgileri , fiyatlar ve programlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir.FARMATUR otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. FARMATUR bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları farmatur.com.tr Site Kullanım Kurallarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırlar.