Keşfetmenin Tadına Varacaksınız...
www.farmatur.com.tr - 0 332 353 70 80 - 0 332 350 40 70
Kuşadası - Çeşme
İZMİR & KUŞADASI & ÇEŞME TURU
Kordon - Çeşme - Alaçatı - Şirince - Meryem Ana - Efes Antik Kenti
28 Ağustos - 01 Eylül 2019
4 Gece – 4 Gün


Hareket: Siz Saygıdeğer konuklarımızla 23:00’da Anıt Devlet Tiyatrosu Önünden hareket edip lüks otobüsümüzle Afyon ve Uşak  güzergahını takip ederek Farma Tur ikramlarıyla İzmir’e doğru hareket ediyoruz. Yolculuğumuz esnasında rehberimizin anlatımı, deneyimli kaptanlarımızın güvenli sürüşü ile rahat ve keyifli bir yolculuk yapacağız.

1.GÜN: Yolda alınan sabah kahvaltısının ardından Konak Meydanına Geçiyoruz.Kordon Gezisi, Tarihi Saat Kulesi, Yalı Camii gezip Kemeraltı Çarşına Geçiyor Kızlar Ağası Han’ında kahve molası veriyoruz. Kısa mola sonrasında Atatürk Müzesini Geziyor ve Sahilde Kısa mola veriyoruz. Serbest zamanda dileyen misafirler Fayton keyfi yapabilirler. Serbest zamanın ardından Serbest öğle yemeği molası veriyoruz ve Piri Reis Müze Gemiyi Geziyoruz. 1 saatlik gezi süresinde denizcilikle ilgili bilinmeyen birçok soruya cevap buluyor, denizde yaşamın zorluklarına tanık oluyor ve Türk denizciliğinin geçmişine doğru uzun bir yolculuğa çıkıyoruz. Keyifli gezi sonrasında Balçova ya ulaşıyor Teleferik ile Seyir Terasına Çıkıyoruz. Fotoğraf Molası Sonrasında Dario Moreno Sokağında bulunan Asansör’e ulaşıyoruz. Muhteşem manzara eşliğinde fotoğraf molası verdikten sonra
Çeşme’ye ulaşıyoruz ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 

2.GÜN: Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Çeşme kalesini geziyor ve sonrasında 1528 Yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan kervansarayı görüyoruz ve Alaçatı'ya hareket ediyoruz. Son dönemlerin parlayan turizm merkezlerinden biri olan ve Rum mimarisinin Türk sanatıyla senteziyle oluşmuş şirin bir beldesi olarak Alaçatı sizleri büyüleyecek. Kahve keyfi ardından şirin bir köy olan Şirince’ye hareket ediyoruz. Ege’nin bütün renklerini ve kültürünü yaşayabileceğiniz bu eşsiz köyümüzde serbest zaman veriyoruz. Şirince gezimiz sonrası Kuşadası’na hareket ediyoruz ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. GÜN: Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Selçuk ilçesine ulaşıyoruz. Hristiyanlar için bir hac merkezi olan ve her yıl binlerce ziyaretçiyi ağırlayan Meryemana Kilisesi’ni ziyaret ediyoruz. Bu gezimizin ardından bölgenin en önemli ve korunmuş antik şehri olan Efes Antik Şehri’ni ziyaret ediyoruz. Burada Gymnasium, Roma hamamları , Hadrian Tapınağı, Efes Antik Tiyatrosu, Mermer Cadde ve Yamaç evlerini ziyaret ediyoruz. Gezimizin ardından Kuşadasında dileyen misafirlerle 2 Saatlik Kuşadası tekne turu yapıyor otele dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4. GÜN: Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Pamukkale Travertenleri görüyor serbest öğle yemeği sonrasında Akşam saatlerinde Konya’ya varıyoruz. Keyifli gezinin ardından aldığımız noktalara bırakıp veda ediyoruz.

GEZİYE DAHİL OLAN HİZMETLER
 • 3 GECE OTEL KONAKLAMA
 • 4 SABAH KAHVALTISI
 • 3 AKŞAM YEMEĞİ
 • KONFORLU ULAŞIM
 • ARAÇ İÇİ (SOĞUK) İKRAMLAR 
 • SEYAHAT SİGORTASI
 • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ
 • FARMA TUR KALİTE VE GÜVENCESİ
GEZİYE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • MÜZE ÖREN  VE  GİRİŞ YERLERİ
 • KUŞADASI TEKNE TURU
 • TÜM ÖĞLE YEMEKLERİ
 • YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER
 • EKSTRA BELİRTİLEN GEZİLER
 • KİŞİSEL HARCAMALAR

Gezi Bedeli
İki Kişilik odada kişi başı900 TL - Nakit980 TL - Kredi kartı 6 taksit
Tek Kişilik oda farkı450 TL - Nakit480 TL - Kredi kartı 6 taksit
0-2 Yaş çocuk bedeliÜcretsiz
Koltuk Almamak Kaydı İle
3-6 Yaş çocuk bedeli340 TLiki yetişkin yanında geçerlidir
7-12 Yaş çocuk bedeli640 TL
iki yetişkin yanında geçerlidir

TURUMUZA ÇIKARKEN
*** Rahat Kıyafet, Rahat ayakkabı (önceden giyilmiş), Terlik, Şapka, Şemsiye veya Yağmurluk, Hırka
*** Diş Macunu ve Fırça, Kişisel Temizlik Malzemeleri, Kozmetik, Şampuan, Rutin kullanılan ilaçlar, Lens Solüsyonları
*** Mini Dikiş Seti, Çakı, Not Defteri, Harita, Adres ve Telefon defteri
*** Cep Telefonu ve Şarj Aleti, Güneş Gözlüğü
***Nüfus Cüzdanı, ATM Banka Kartlarınızı Unutmayınız.

EVDEN ÇIKARKEN
Elektrik-Gaz ve Su kontrollerini, evcil hayvanlarınızın ve çiçeklerinizin bakımını, kapı ve pencerelerinizi kapatmayı, değerli eşyalarınızı emniyete almayı unutmayınız.

FARMATUR.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları farmatur.com.tr’a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz.Sitemizde yer alan programlar, örnek programlardır. Yol, hava ya da mücbir sebepler dolayısıyla değişilik yapma hakkı acentamız ve rehberimiz sorumluluğundadır.Tüm otel bilgileri , fiyatlar ve programlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir.FARMATUR otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. FARMATUR bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları farmatur.com.tr Site Kullanım Kurallarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırlar.