Keşfetmenin Tadına Varacaksınız...
www.farmatur.com.tr - 0 332 353 70 80 - 0 332 350 40 70
Kıbrıs
KIBRIS TURU
Lefkoşa-Girne-Gazi Mağosa
28 Kasım - 01 Aralık 2019
3 Gece – 4 Gün

1.GÜN: Misafirlerimizle 06:00'da Anıt Devlet Tiyatrosu Önünden Adana’ya hareket ediyoruz. Adana Havalimanı Uçuş işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları ile 11.15 de Lefkoşa’ya hareket ediyor 11:05 de Lefkoşa’ya varış. Bagaj işlemlerinin ardından havaalanında bekleyen aracımız ile Otele transfer, Otele yerleşme, akşam yemeği ve geceleme otelimizde. 

2.GÜN: Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından  Lefkoşa ve G.Mağusa gezisine başlıyoruz.Öncelikle Boğazköy Şehitliği ve Barbarlık Müzesini ziyaret ediyoruz panoramik olarak Yeşil Hat, Ledra Palace Hotel, Denktaş Vakfı, Denktaş Çalışma Ofisi, Lefkoşa Surları, Çumhurbaşkanlığı ve Çumhurbaşkanlığı Konutunu görüyoruz Keyifli Yürüyüş yaparak rehberimizin anlatımlarıyla  Girne Kapısı, Mevlevi Müzesi, Dr Fazıl Küçük Müzesi, Venedik Sütunu, Kurt Baba Türbesi, Kumarcılar Hanı, Büyükhan, Selimiye Camii, Bedesten ve Lokmacılar Kapısı gezilerinin ardından Alışveriş Molası için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında G. Mağusa’ya hareket ediyoruz. Osman Fazıl Paşa Camii gördükten sonra Öğle yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeğinin ardından Panoramik olarak Zafer Anıtı, Liman, Surlar, Yasak Kent Maraş ve Canbulat Müzesini görüyoruz. Lala Mustafa Paşa Camii ( St Nicholas Katedrali), Namık Kemal’in Zindanı gezimizin ardından serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından otele dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

3.GÜN: Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Girne ve Beş Parmak turuna başlıyoruz.Panoramik olarak Barış ve özgürlük müzesi, çıkartma plajını ve  Türkiye Boru hattı olan Geçitköy barajını göreceğiz Kıbrıs’ın en yeşillik ve doğal güzelliği en fazla bölgesi olan Mavi Köşk’e ulaşıyoruz. Keyifli gezimizin ardından Karaoğlanoğlu Şehitliği ve Bellapaıs Manastırı gezisini yapıyor öğle yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeğinin ardından Girne Kalesini geziyor ve Girne limanda serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından otele dönüyoruz.  Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. 

4.GÜN: Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından 12:00 da odaları boşaltıyoruz serbest zaman. Saat 17:00 da otelden ayrılıyoruz Havaalanına Transfer. Bagaj ve uçuş işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları ile 20.45 da Adana’ya hareket ediyor 22.35 de Adana’ya varıyoruz. Bagaj işlemlerinin ardından havaalanında bekleyen aracımız ile Konya’ya hareket ediyoruz. Keyfi gezinin ardından  sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka FARMA TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

ÖNEMLİ NOT: 
Kıbrıs'a giriş için T. C. kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanı yeterlidir. Nüfus cüzdanı dışında pasaport ile (50 TL Yurt dışı çıkış pulu/harcı alarak) geçiş yapılabilir. Bunların dışındaki kimliklerle giriş yapmak mümkün değildir. Bu nedenle yanınızda mutlaka üzerinde T.C. kimlik numarası bulunan hasarsız nüfus cüzdanınızı bulundurunuz. Pasaportunda Kıbrıs damgası bulunanlar Yunanistan’a giriş yapamazlar.

*** ÖRNEK PROGRAM OLUP; REHBER PROGRAM GÜNLERİNDE DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTAR ***

GEZİYE DAHİL OLAN HİZMETLER
 • PEGASUS HAVA YOLLARI İLE ADANA – LEFKOŞA / LEFKOŞA – ADANA EKONOMİK SINIFI UÇUŞ
 • 3 GECE GİRNE 5* HOTEL KONAKLAMA
 • 3 SABAH KAHVALTISI
 • 3 AKŞAM YEMEĞİ
 • LEFKOŞA, G. MAGOSA VE GİRNE TURLARI
 • REHBERLİK HİZMETLERİ
 • ALAN- OTEL-ALAN TRANSFERLERİ
 • KONYA - ADANA HAVAALANI - KONYA TRANSFERLERİ
GEZİYE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ
 • TÜM ÖĞLE YEMEKLERİ
 • YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER
 • EKSTRA BELİRTİLEN GEZİLER
 • KİŞİSEL HARCAMALAR
 • 15 KG DAN FAZLA ÇIKACAK OLAN BAGAJ ÜCRETİ

Gezi Bedeli
İki Kişilik odada kişi başı1750 TL - Nakit1850 TL - Kredi kartı 6 taksit
Tek Kişilik oda farkı650 TL750 TL - Kredi kartı 6 taksit
0-2 Yaş çocuk bedeli300 TLiki yetişkin yanında geçerlidir
3-6 Yaş çocuk bedeli900 TLiki yetişkin yanında geçerlidir
7-12 Yaş çocuk bedeli1400 TLiki yetişkin yanında geçerlidir

TURUMUZA ÇIKARKEN
*** Rahat Kıyafet, Rahat ayakkabı (önceden giyilmiş), Terlik, Şapka, Şemsiye ya da
Yağmurluk, Hırka, Mayo
*** Diş Macunu ve Fırça, Kişisel Temizlik Malzemeleri, Kozmetik, Şampuan,
Rutin kullanılan ilaçlar, Lens Solüsyonları
*** Mini Dikiş Seti, Çakı, Not Defteri, Harita, Adres ve Telefon defteri
*** Cep Telefonu ve Şarj Aleti, Güneş Gözlüğü
***Nüfus Cüzdanı, ATM Banka Kartlarınızı Unutmayınız.

EVDEN ÇIKARKEN
Elektrik Gaz ve Su kontrollerini evcil hayvanlarınızın ve
çiçeklerinizin bakımını kapı ve pencerelerinizi
kapatmayı değerli eşyalarınızı emniyete almayı unutmayınız.

FARMATUR.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları farmatur.com.tr’a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz.Sitemizde yer alan programlar, örnek programlardır. Yol, hava ya da mücbir sebepler dolayısıyla değişilik yapma hakkı acentamız ve rehberimiz sorumluluğundadır.Tüm otel bilgileri , fiyatlar ve programlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir.FARMATUR otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. FARMATUR bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları farmatur.com.tr Site Kullanım Kurallarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırlar.