Keşfetmenin Tadına Varacaksınız...
www.farmatur.com.tr - 0 332 353 70 80 - 0 332 350 40 70
Göller - Güller
GÖLLER & GÜLLER TURU
Beyşehir - Isparta - Eğirdir
23 - 24 Kasım 2019
1 Gece – 2 Gün


1.GÜN: Siz Saygıdeğer Konuklarımızı 08:00 da Anıt Devlet Tiyatrosu Önünden Alarak Lüks Otobüsümüzle Farma Tur ikramlarıyla Beyşehir’e Doğru Hareket Ediyoruz. Keyifli Bir Yolculuk sonrasında 3 bin 500 yıllık geçmişi bulunan Fasıllar Anıtına hareket ediyoruz. Gezimizin hemen ardından Bir Selçuklu eseri olan Tarihi Eşrefoğlu camii, tarihi Eşrefoğlu köprüsü ve M.Ö.1300 yıllarına tarihlendirilen Geç Hitit kalıntılarını görmek üzere Eflatun Pınarı göreceğimiz yerler arasındadır. Beyşehir’in en güzel seyir noktalarından olan Yakamanastır da Alınan Öğle Yemeği Sonrasında Isparta’ya ulaşıyoruz. Mimar Sinan Camii, Prof. Dr. Turan Yazgan Etnografya Halı ve Kilim Müzesi, Gökçay veya Üzüm Pazarı gezileri bitiminde gül ve kozmetik ürünleri almak için vereceğimiz serbest vakit sonrasında Otele yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.GÜN: Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Eğirdir’e ulaşıyoruz Kemer üzerine inşa edilmiş ve minaresi ile ön plana çıkan, Hızırbey (Ulu Cami), Dündarbey Medresesi ve Eğirdir Kalesini gezerek çarşıda serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında, önceden iki farklı ada olmasına rağmen günümüzde anakaraya bağlanmış olan Yeşilada ve Can Adaları üzerinde otobüsümüz ile panoramik geziden sonra, göl kenarında öğle yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeği sonrasında Panoramik olarak Altınkum Plajını görüyor Akpınar Köyüne çıkarak Eğirdir Gölünün eşsiz manzarasının fotoğrafını çekiyoruz. Kovada Gölü Milli Parkı'nın görülmesinden sonra dönüş yolculuğu başlıyor. Akşam saatlerinde Konya’ya Varıyoruz. Bir başka FARMA TUR organizasyonunda buluşmak üzere ayrılıyoruz.

GEZİYE DAHİL OLAN HİZMETLER
 • 1 GECE OTEL KONAKLAMASI
 • 1 SABAH KAHVALTISI
 • 1 AKŞAM YEMEĞİ
 • KONFORLU ULAŞIM, ARAÇ İÇİ İKRAMLAR
 • SEYAHAT SİGORTASI
 • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ
 • FARMA TUR KALİTE VE GÜVENCESİ
GEZİYE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ
 • TÜM ÖĞLE YEMEKLERİ
 • TÜM YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER
 • EKSTRA BELİRTİLEN GEZİLER
 • KİŞİSEL HARCAMALAR

Gezi Bedeli
İki Kişilik odada kişi başı400 TL - Nakit450 TL - Kredi kartı 6 taksit
Tek Kişilik oda farkı150 TL - Nakit175 TL - Kredi kartı 6 taksit
0-2 Yaş çocuk bedeliÜCRETSİZiki yetişkin yanında geçerlidir
3-6 Yaş çocuk bedeli150 TLiki yetişkin yanında geçerlidir
7-12 Yaş çocuk bedeli280 TL
iki yetişkin yanında geçerlidir

TURUMUZA ÇIKARKEN
*** Rahat Kıyafet, Rahat ayakkabı (önceden giyilmiş), Terlik, Şapka, Şemsiye ya da
Yağmurluk, Hırka, Mayo
*** Diş Macunu ve Fırça, Kişisel Temizlik Malzemeleri, Kozmetik, Şampuan,
Rutin kullanılan ilaçlar, Lens Solüsyonları
*** Mini Dikiş Seti, Çakı, Not Defteri, Harita, Adres ve Telefon defteri
*** Cep Telefonu ve Şarj Aleti, Güneş Gözlüğü
***Nüfus Cüzdanı, ATM Banka Kartlarınızı Unutmayınız.

EVDEN ÇIKARKEN
Elektrik Gaz ve Su kontrollerini evcil hayvanlarınızın ve
çiçeklerinizin bakımını kapı ve pencerelerinizi
kapatmayı değerli eşyalarınızı emniyete almayı unutmayınız.

FARMATUR.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları farmatur.com.tr’a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz.Sitemizde yer alan programlar, örnek programlardır. Yol, hava ya da mücbir sebepler dolayısıyla değişilik yapma hakkı acentamız ve rehberimiz sorumluluğundadır.Tüm otel bilgileri , fiyatlar ve programlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir.FARMATUR otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. FARMATUR bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları farmatur.com.tr Site Kullanım Kurallarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırlar.