Keşfetmenin Tadına Varacaksınız...
www.farmatur.com.tr - 0 332 353 70 80 - 0 332 350 40 70
Büyük Akdeniz
BÜYÜK AKDENİZ TURU
Marmaris-Fethiye-Demre-Antalya-Side
Alanya-Anamur-Silifke-Mersin-Tarsus
24 - 30 Mart 2019
6 Gece – 6 Gün

HAREKET: Siz saygıdeğer konuklarımızı 23:00’da Anıt Devlet Tiyatrosu önünden alarak lüks otobüsümüzle Akşehir, Dinar ve Denizli güzergahını takip ederek Farma Tur ikramlarıyla Marmaris’e doğru hareket ediyoruz. Rahat ve keyifli bir yolculuk yapacağız.

1.GÜN: Yolda alınan sabah kahvaltısının ardından Gökova Körfezi’nin inci gibi ard arda dizilmiş koylarını, gökyüzünü kıskandıracak mavilikteki denizini ve çam ağaçlarıyla mavi suların el ele tutuşarak meltem rüzgarının hafif serinliği ve Keşfedilmemiş güzellikleri yaşamak için Gökova Körfezi üzerinden meltem rüzgarı ve ortamın sessizliğini bozan dalgaların çırpınışları eşliğinde çam ormanlarında ilerleyerek flora zengini Akyaka’ya ulaşıyoruz. Fauna ve Florası ile Türkiye’nin en zengin çaylarından biri olan Azmakbaşı Çayı’ndan dileyen misafirlerle teknemize binerek akvaryum misali yapacağımız yolculuğumuza başlıyoruz. Ardından doğal klimalı bir ortamı olan Azmak Çayı kenarında yada dileyen misafirlerimiz için  Gökova Körfezinde serbest zamanı veriyoruz. Vermiş olduğumuz serbest zaman sonrasında Okaliptüs ağaçları ile sarılı Aşıklar yolunda mola veriyoruz ve keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Gezintimizin ardından Marmaris’e ulaşıyoruz. Merkezde öğle yemeği molası veriyor ve öğle yemeği sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.GÜN: Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından yaklaşık olarak 1 saat sürecek Dalyan’a doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Dalyan’a ulaştığımızda EKST Dalyan tekne turumuzu yapacağımız teknemize binerek  turumuza başlıyoruz. Antik dönemden kalma, kendine özgü yapısıyla fyord tipli Dalyan Kanalı’nı takip ederek İztuzu Plajı’nda son bulacak olan tekne turumuza devam ediyoruz. Teknemizle yaklaşabileceğimiz en yakın noktaya kadar ilerleyerek Dalyan-Kaunos Tapınak Tipi Kral ve Yönetici Mezarların’ın muhteşem etkileyici görüntüsü eşliğinde rehberimizin vermiş olduğu bilgilerle yolumuza devam ediyoruz.İztuzu Plajı’na kadar uzanacak olan tekne turumuzda eğer şanslı günümüzdeysek Caretta Caretta Kaplumbağaları’nı görme şansımız da olabilr. Caretta Caretta’ların  çok sevdiği ve Köyceğiz Gölü’nde bulunan mavi yengeçleri isteyen misafirlerimize pişirilip tadına bakabilmeleri  için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında Atlantik Okyanusu’ndan anadolu sahillerine yumurta bırakmak için gelen Caretta Caretta ve Nil Kaplunbağaları’nın varlığıyla ayrı bir renk kattığı altın renkli kumuyla meşhur 5 km uzunluğundaki İztuzu Plajı’na ulaşıyoruz. Bu uzun ve sarı eşsiz kumsalda yürümek ve muhteşem görüntüsüyle Dalyan Kanalı’nın ağzında serbest zaman sonrasında İztuzu Plajın’dan ayrılarak öğle yemeğimizi almak üzere restaurantımıza doğru hareket ediyoruz. Öğle yemeğimizi Dalyan’da aldıktan sonra teknemizle kanalların arasından Dalyan Şehir Merkezi’ne doğru rotamızı çevirerek Ölüdeniz’e doğru hareket ediyoruz. Ölüdeniz’in bakir ve eşsiz maviliklerinde serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında Otele yerleşme akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.GÜN: Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Fethiye'nin en önemli çekim merkezlerinden biri olarak kabul edilen ve doğal güzelliği ile görenleri hayrete düşüren Saklıkent Kanyonu olacaktır. Adına yakışır bir şekilde iki dağın arasında yer alan Saklıkent, 18 km. uzunluğunda Avrupa'nın en büyük ikinci kanyonu olarak kabul edilmektedir. İçerilere doğru ilerledikçe daha da etkilenecek ve bu güzel mekana hayran kalacaksınız. Yerin altından kaynayan buz gibi doğal kaynak suyunu görebilirsiniz. Buradaki programımızın bitiminden sonraki adresimiz Kaputaj Plajı oluyor ve Fotoğraf Molası veriyoruz. Kaş Marinada Serbest Öğle Yemeği Molası Veriyoruz. Öğle yemeği sonrasında Demre’ye ulaşıyoruz. NOEL BABA diye bildiğimiz yaşayan çocukların, yoksulların ve gemicilerin koruyucusu sayılan Piskopos ST. NICHOLAS mezarını geziyoruz. Ardından Finike ve Kemer i Panoramik gördükten sonra Antalya ya ulaşıyoruz. Otele yerleşme akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4.GÜN: Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Kurşunlu Şelalesi, Aspendos Tiyatrosu ve Side Antik Kent gezisi sonrasında öğle yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeği sonrasında Otele yerleşme akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

5.GÜN: Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Manavgat Şelalesini görüyoruz Alanya ya ulaşıyoruz. Damlataş Mağarasını geziyor Yat Limanında serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında Seyir Terasından Alanya yı Görüyor Anamur a ulaşıyoruz. Otele yerleşme akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

6.GÜN: Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Anamur Mamure Kalesini geziyor Silifke ye ulaşıyoruz. Panoramik olarak Silifke Kalesini görüyor Cennet ve Cehennem Mağaralarını görüyoruz öğle yemeği molası veriyoruz. Alınan öğle yemeği sonrasında Tarsus a ulaşıyoruz. Tarsus Şelalesi, Nusret Mayın Gemisi,  Eshab-ı Kehf Mağarası, St.paul kuyusu gezdikten sonra Akşam saatlerinde Konya’ya varıyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka FARMA TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

GEZİYE DAHİL OLAN HİZMETLER
 • 5 GECE OTEL KONAKLAMA
 • 6 SABAH KAHVALTISI
 • 5 AKŞAM YEMEĞİ
 • KONFORLU ULAŞIM
 • ARAÇ İÇİ İKRAMLAR
 • SEYAHAT SİGORTASI
 • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ
 • FARMA TUR KALİTE VE GÜVENCESİ
GEZİYE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • MÜZE ÖREN  VE  GİRİŞ YERLERİ
 • TÜM ÖĞLE YEMEKLERİ
 • YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER
 • EKSTRA BELİRTİLEN GEZİLER
 • KİŞİSEL HARCAMALAR

Gezi Bedeli
İki Kişilik odada kişi başı800 TL - Nakit875 TL - Kredi kartı 6 taksit
Tek Kişilik oda farkı375 TL - Nakit400 TL - Kredi kartı 6 taksit
0-2 Yaş çocuk bedeliÜcretsizKoltuk Almamak Kaydı İle
3-6 Yaş çocuk bedeli300 TLiki yetişkin yanında geçerlidir
7-12 Yaş çocuk bedeli600 TL
iki yetişkin yanında geçerlidir

TURUMUZA ÇIKARKEN
*** Rahat Kıyafet, Rahat ayakkabı (önceden giyilmiş), Terlik, Şapka, Şemsiye veya Yağmurluk, Hırka
*** Diş Macunu ve Fırça, Kişisel Temizlik Malzemeleri, Kozmetik, Şampuan, Rutin kullanılan ilaçlar, Lens Solüsyonları
*** Mini Dikiş Seti, Çakı, Not Defteri, Harita, Adres ve Telefon defteri
*** Cep Telefonu ve Şarj Aleti, Güneş Gözlüğü
***Nüfus Cüzdanı, ATM Banka Kartlarınızı Unutmayınız.

EVDEN ÇIKARKEN
Elektrik-Gaz ve Su kontrollerini, evcil hayvanlarınızın ve çiçeklerinizin bakımını, kapı ve pencerelerinizi kapatmayı, değerli eşyalarınızı emniyete almayı unutmayınız.

FARMATUR.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları farmatur.com.tr’a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz.Sitemizde yer alan programlar, örnek programlardır. Yol, hava ya da mücbir sebepler dolayısıyla değişilik yapma hakkı acentamız ve rehberimiz sorumluluğundadır.Tüm otel bilgileri , fiyatlar ve programlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir.FARMATUR otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. FARMATUR bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları farmatur.com.tr Site Kullanım Kurallarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırlar.