Keşfetmenin Tadına Varacaksınız...
www.farmatur.com.tr - 0 332 353 70 80 - 0 332 350 40 70
Şile-İstanbul
ŞİLE & İSTANBUL TURU
Maşukiye – Sapanca - Ağva
Şile – Topkapı Sarayı Ayasofya
Hipodrom – Dolmabahçe
03 – 06 Mayıs 2018
3 Gece – 3 Gün


HAREKET : Siz Saygıdeğer Konuklarımızı 00:00 da Anıt Devlet Tiyatrosu Önünden Alarak Lüks Otobüsümüzle Akşehir, Afyon ve Kütahya  Güzergahını Takip Ederek Farma Tur ikramlarıyla Maşukiye’ye Doğru Hareket Ediyoruz. Yolculuğumuz Esnasında Rehberimizin Anlatımı, Deneyimli Kaptanlarımızın Güvenli Sürüşü ile Rahat ve Keyifli Bir Yolculuk Yapacağız.

1.GÜN : Yolda alınan sabah kahvaltısı sonrasında yeşilin kalbi Maşukiye’ye varıyoruz. Tabiat harikası ve doğanın kalbinde serbest zaman veriyor Sapanca’ya varıyoruz. Her mevsim farklı bir görüntüye bürünen Sapanca Gölü ve çevresinin eşsiz doğal güzelliklerini fotoğrafladıktan sonra güzel bir manzara eşliğinde keyifli bir yolculukla; Ağva'ya ulaşıyoruz. serbest öğle yemeği sonrasında dileyen misafirlerle ekstra ağva tekne turu yapıyoruz. güzel anılar eşliğinde feneri, Şile bezi ve denizi ile meşhur Şile’ye ulaşıyoruz. Şile’nin amblemi haline gelen feneri görerek, fenerden yaklaşık 300m. aşağıdaki Maşatlık Parkı’na kadar yürüyüşe geçiyoruz. Parkta harika bir manzara bizleri bekliyor. Feneri, kaleyi ve limanı panoramik olarak buradan fotoğraflayabiliyoruz. Keyifli günümüzün sonunda otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.GÜN : Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Tarihi yarımadaya geçiyoruz. Öncelikle Topkapı Sarayı’nı geziyoruz. Muhteşem büyüklükteki, yıllarca Osmanlı’nın yönetim merkezi olan bu sarayı geziyoruz. Divan-ı Humayün, Arz odası, Hazine dairesi ve Kutsal Emanetler bölümünü rehber eşliğinde geziyoruz. Topkapı sarayı gezimizden sonra yıllara meydan okuyan ve İstanbul’un simgesi haline gelen Ayasofya Müzesi’ni geziyoruz. Gezimiz sonrasında meşhur Sultanahmet köftesinin tadına bakmak için öğle yemeği molası veriyoruz. Ardından Ayasofya’yı kıskandıracak ihtişam ve güzellikteki Sultanahmet Camii’ni geziyoruz. Gezilerimiz sonrası yüzyıllarca en kalabalık meydan olan ve Osmanlıların ‘’ At meydanı’’ diye adlandırdığı Hipodrom’u geziyoruz. Sonrasında yıllarca Bizans’ın su deposu olarak kullanılan Yerebatan Sarnıcını geziyoruz. Gezilerimiz sonrasında boğazda İstanbul’un tüm güzelliğini görebileceğimiz bir tekne turu yapıyoruz. Tekne turumuz sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.GÜN : Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Osmanlı’nın son dönemlerine damgasını vurmuş olan Dolmabahçe gezimiz ile tura başlıyoruz. Selamlık-Muayede salonu ve saray gezimizin ardından Büyükada ya ulaşıyoruz. Keyifli gezi sonrasında akşam saatlerinde Konya’ya ulaşıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi almış olduğumuz noktada bırakarak, bir başka Farma Tur organizasyonunda görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.

GEZİYE DAHİL OLAN HİZMETLER
 • 2 GECE OTEL KONAKLAMASI
 • 3 SABAH KAHVALTISI
 • 2 AKŞAM YEMEĞİ
 • BOĞAZDA TEKNE TURU
 • KONFORLU ULAŞIM, ARAÇ İÇİ İKRAMLAR
 • SEYAHAT SİGORTASI
 • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ
 • FARMA TUR KALİTE VE GÜVENCESİ
GEZİYE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ
 • TÜM ÖĞLE YEMEKLERİ
 • TÜM YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER
 • EKSTRA BELİRTİLEN GEZİLER
 • KİŞİSEL HARCAMALAR

Gezi Bedeli
İki Kişilik odada kişi başı550 TL - Nakit600 TL - Kredi kartı 6 taksit
Tek Kişilik oda farkı250 TL - Nakit275 TL - Kredi kartı 6 taksit
0-2 Yaş çocuk bedeliÜcretsizKoltuk Almamak Kaydı İle
3-6 Yaş çocuk bedeli225 TLiki yetişkin yanında geçerlidir
7-12 Yaş çocuk bedeli450 TL
iki yetişkin yanında geçerlidir

TURUMUZA ÇIKARKEN
*** Rahat Kıyafet, Rahat ayakkabı (önceden giyilmiş), Terlik, Şapka, Şemsiye veya Yağmurluk, Hırka
*** Diş Macunu ve Fırça, Kişisel Temizlik Malzemeleri, Kozmetik, Şampuan, Rutin kullanılan ilaçlar, Lens Solüsyonları
*** Mini Dikiş Seti, Çakı, Not Defteri, Harita, Adres ve Telefon defteri
*** Cep Telefonu ve Şarj Aleti, Güneş Gözlüğü
***Nüfus Cüzdanı, ATM Banka Kartlarınızı Unutmayınız.

EVDEN ÇIKARKEN
Elektrik-Gaz ve Su kontrollerini, evcil hayvanlarınızın ve çiçeklerinizin bakımını, kapı ve pencerelerinizi kapatmayı, değerli eşyalarınızı emniyete almayı unutmayınız.

FARMATUR.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları farmatur.com.tr’a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz.Sitemizde yer alan programlar, örnek programlardır. Yol, hava ya da mücbir sebepler dolayısıyla değişilik yapma hakkı acentamız ve rehberimiz sorumluluğundadır.Tüm otel bilgileri , fiyatlar ve programlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir.FARMATUR otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. FARMATUR bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları farmatur.com.tr Site Kullanım Kurallarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırlar.