Keşfetmenin Tadına Varacaksınız...
www.farmatur.com.tr - 0 332 353 70 80 - 0 332 350 40 70
Fethiye - Marmaris
FETHİYE & MARMARİS TURU
Gökova – Azmak Çayı – Marmaris
Dalyan – İztuzu Plajı
Ölü Deniz – Saklıkent
04 - 09 Haziran 2019
5 Gece – 5 Gün

HAREKET ; Siz saygıdeğer konuklarımızı 23:59’da Anıt Devlet Tiyatrosu önünden alarak lüks otobüsümüzle Seydişehir, Akseki, Manavgat, Antalya, Kemer, Finike ve Demre güzergahını takip ederek Farma Tur ikramlarıyla Kaş’a doğru hareket ediyoruz. Rahat ve keyifli bir yolculuk yapacağız.

 

1.GÜN ;  Keyifli yolculuk sonrasında Kaş'a ulaşıyoruz. Alınan Sabah Kahvaltısı Sonrasında Marina da Sabah yürüyüşümüzü yapıyor sonrasında Fethiye'nin en önemli çekim merkezlerinden biri olarak kabul edilen ve doğal güzelliği ile görenleri hayrete düşüren Saklıkent Kanyonu gezimiz ile büyülenmeye devam ediyoruz. Adına yakışır bir şekilde iki dağın arasında yer alan Saklıkent, 18 km. uzunluğunda Avrupa'nın en büyük ikinci kanyonu olarak kabul edilmektedir. İçerilere doğru ilerledikçe daha da etkilenecek ve bu güzel mekana hayran kalacaksınız. Yerin altından kaynayan buz gibi doğal kaynak suyunu görebilir ve yine buz gibi suda serinleyebilirsiniz. Buradaki programımızın bitiminde Küçük cennet olarak nitelendirdiği ve doğal bir park Yakapark  alınan öğle yemeği sonrasında Ölüdeniz’e doğru hareket ediyoruz. Ölüdeniz’in bakir ve eşsiz maviliklerinde serbest zaman veriyoruz. Keyifli gün sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

2.GÜN ; Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından On İki Adalar Tekne Turuna çıkıyoruz. Tüm gün deniz, Kum ve Güneş keyfini çıkartıyoruz. Durulacak olan duraklarda sırası ile Tavşan Adası, Göcek Adası, Yassıca Adası ve Kızıl Ada bulunmaktadır. Keyifli gün sonrasında otele dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

3.GÜN ; Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından yaklaşık olarak 1 saat sürecek Dalyan’a doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Dalyan’a ulaştığımızda EKST Dalyan tekneturumuzu yapacağımız teknemize binerek  turumuza başlıyoruz. Antik dönemden kalma, kendine özgü yapısıyla fyord tipli Dalyan Kanalı’nı takip ederek İztuzu Plajı’nda son bulacak olan tekne turumuza devam ediyoruz. Teknemizle yaklaşabileceğimiz en yakın noktaya kadar ilerleyerek Dalyan-Kaunos Tapınak Tipi Kral ve Yönetici Mezarların’ın muhteşem görüntüsü eşliğinde rehberimizin vermiş olduğu bilgilerle yolumuza devam ediyoruz. İztuzu Plajı’na kadar uzanacak olan tekne turumuzda eğer şanslı günümüzdeysek Caretta Caretta Kaplumbağaları’nı görme şansımız da olabilir. Sonrasında Atlantik Okyanusu’ndan Anadolu sahillerine yumurta bırakmak için gelen Caretta Caretta ve Nil Kaplumbağaları’nın varlığıyla ayrı bir renk kattığı altın renkli kumuyla meşhur 5 km uzunluğundaki İztuzu Plajı’na ulaşıyoruz. Bu uzun ve sarı eşsiz kumsalda yürümek ve muhteşem görüntüsüyle Dalyan Kanalı’nın ağzında yüzmek isteyen misafirlerimiz için vereceğimiz serbest zaman sonrasında İztuzu Plajın’dan ayrılarak öğle yemeğimizi almak üzere restaurantımıza doğru hareket ediyoruz. Ardından teknemizle kanalların arasından Dalyan Şehir Merkezi’ne ulaşıyoruz. Marmaris’e doğru rotamızı çevirerek Okaliptüs ağaçları ile sarılı Aşıklar yolunda mola veriyoruz ve keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Gezintimizin ardından Marmaris’e ulaşıyoruz. Otele yerleşme akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

4.GÜN ; Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından  dileyen misafirlerimiz Ekstra Marmaris Tekne Turuna katılabilirler. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

5.GÜN ; Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Gökova Körfezi’nin koylarını, gökyüzünü kıskandıracak mavilikteki denizini ve çam ağaçlarıyla mavi suların el ele tutuşarak meltem rüzgârının hafif serinliği ve keşfedilmemiş güzelliklerini yaşamak için flora zengini Akyaka’ya ulaşıyoruz. Fauna ve Florası ile Türkiye’nin en zengin çayı olan Azmakbaşı Çayı’ndan teknemize binerek akvaryum misali yapacağımız yolculuğumuza başlıyoruz. Ardından yaz aylarında doğal klimalı bir ortamı olan Azmak Çayı kenarında ve dileyen misafirlerimiz için  Gökova Körfezinde yüzme molası için serbest zamanı veriyoruz. Vermiş olduğumuz serbest zaman sonrasında dönüş yolculuğumuz başlıyor. Tavas, Dinar, Akşehir ve Ilgın güzergahını takip ederek akşam saatlerinde Konya'ya ulaşıyoruz. Bir başka FARMA TUR organizasyonunda buluşmak üzere ayrılıyoruz.


*** ÖRNEK PROGRAM OLUP; REHBER PROGRAM GÜNLERİNDE DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTAR ***


GEZİYE DAHİL OLAN HİZMETLER
 • 4 GECE OTEL KONAKLAMASI
 • 5 SABAH KAHVALTISI
 • 4 AKŞAM YEMEĞİ
 • 1 TAM GÜN ÖĞLE YEMEKLİ FETHİYE TEKNE TURU
 • KONFORLU ULAŞIM
 • ARAÇ İÇİ İKRAMLAR
 • SEYAHAT SİGORTASI
 • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ
 • FARMA TUR KALİTE VE GÜVENCESİ
GEZİYE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • MÜZE ÖREN ve GİRİŞ YERLERİ
 • TÜM ÖĞLE YEMEKLERİ (TEKNE TURU HARİÇ)
 • YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER
 • AZMAK ÇAYI TEKNE TURU
 • MARMARİS TEKNE TURU
 • EKSTRA BELİRTİLEN GEZİLER
 • KİŞİSEL HARCAMALAR

Gezi Bedeli
İki Kişilik odada kişi başı1200 TL - Nakit1300 TL - Kredi kartı 6 taksit
Tek Kişilik oda farkı500 TL - Nakit550 TL - Kredi kartı 6 taksit
0-2 Yaş çocuk bedeliÜcretsizKoltuk Almamak Kaydı İle
3-6 Yaş çocuk bedeli450 TLiki yetişkin yanında geçerlidir
7-12 Yaş çocuk bedeli900 TL
iki yetişkin yanında geçerlidir

TURUMUZA ÇIKARKEN
*** Rahat Kıyafet, Rahat ayakkabı (önceden giyilmiş), Terlik, Şapka, Şemsiye veya Yağmurluk, Hırka
*** Diş Macunu ve Fırça, Kişisel Temizlik Malzemeleri, Kozmetik, Şampuan, Rutin kullanılan ilaçlar, Lens Solüsyonları
*** Mini Dikiş Seti, Çakı, Not Defteri, Harita, Adres ve Telefon defteri
*** Cep Telefonu ve Şarj Aleti, Güneş Gözlüğü
***Nüfus Cüzdanı, ATM Banka Kartlarınızı Unutmayınız.

EVDEN ÇIKARKEN
Elektrik-Gaz ve Su kontrollerini, evcil hayvanlarınızın ve çiçeklerinizin bakımını, kapı ve pencerelerinizi kapatmayı, değerli eşyalarınızı emniyete almayı unutmayınız.

FARMATUR.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları farmatur.com.tr’a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz.Sitemizde yer alan programlar, örnek programlardır. Yol, hava ya da mücbir sebepler dolayısıyla değişilik yapma hakkı acentamız ve rehberimiz sorumluluğundadır.Tüm otel bilgileri , fiyatlar ve programlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir.FARMATUR otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. FARMATUR bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları farmatur.com.tr Site Kullanım Kurallarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırlar.