Keşfetmenin Tadına Varacaksınız...
www.farmatur.com.tr - 0 332 353 70 80 - 0 332 350 40 70
Bodrum
BODRUM TURU
Halikarnas - Turgut Reis - Gümüşlük - Marina - Gümbet - Bitez - Tam Gün Tekne Turu
11 - 15 Eylül 2019
4 Gece – 4 Gün


HAREKET: Siz Saygıdeğer konuklarımızla 23:00’da Anıt Devlet Tiyatrosu Önünden hareket edip lüks otobüsümüzle Akşehir, Denizli  ve Muğla  güzergahını takip ederek Farma Tur ikramlarıyla Bodrum’a doğru hareket ediyoruz. Yolculuğumuz esnasında rehberimizin anlatımı, deneyimli kaptanlarımızın güvenli sürüşü ile rahat ve keyifli bir yolculuk yapacağız.

1.GÜN: Yolda alınan sabah kahvaltısının ardından Bodrum’a ulaşıyoruz. İlk durağımız Bodrum deyince hemen akla gelen Halikarnas yakınlarındaki Zeki Müren Sanat Evi ilk gezi noktamız olacak. Panoramik olarak Bodrum Kalesini gördükten sonra Bodrum Çarşıs ve Marina da serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında Gümbet’in simgesi haline gelmiş 19 yy ‘da yapılmış olan Yeldegirmenlerini ve Salmakis koyunu gördükten sonra bölgenin en romantik yeri olan Gümüşlük’e ulaşıyoruz. Serbest olarak yiyeceğimiz lezzetli balığın ardından Tavşan Adası gezimizi tamamlıyor Panoramik olarak Turgut Reis ve Bitezi görüyor  Otele Yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.GÜN: Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Ege Denizinin masmavi sularında Bodrum tekne turunu gerçekleştiriyoruz. Tekne turumuzda Akvaryum Koyu, Karada, Kleopatra, Meteor Koyu başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molalarımızın ardından Mydos Kapısı ve Antik Tiyatroyu gezdikten sonra otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.GÜN: Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz gün boyu Bodrum’un, denizin, kumsalın ve güneşin keyfini çıkarabilirler. Arzu eden misafirlerimiz ile Ekstra Bodrum Karaincir Ortakent Tekne Turumuza çıkıyoruz. Tekne Turumuzda, Camel Beach (Deve Plajı), Aspat Kalesi, Bağla Koyu ve Akvaryum Koyu başlıca göreceğimiz noktalar olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molalarının ardından otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4.GÜN: Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Belen Kahvesinde verilen serbest zaman sonrasında Pamukkale Travertenleri görüyor serbest öğle yemeği sonrasında Akşam saatlerinde Konya’ya varıyoruz. Keyifli gezinin ardından aldığımız noktalara bırakıp veda ediyoruz.


GEZİYE DAHİL OLAN HİZMETLER
 • 3 GECE OTEL KONAKLAMASI
 • 4 SABAH KAHVALTISI
 • 3 AKŞAM YEMEĞİ
 • 1 TAM GÜN ÖĞLE YEMEKLİ TEKNE TURU
 • KONFORLU ULAŞIM, ARAÇ İÇİ İKRAMLAR
 • SEYAHAT SİGORTASI
 • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ
 • FARMA TUR KALİTE VE GÜVENCESİ
GEZİYE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ
 • TÜM ÖĞLE YEMEKLERİ (TEKNE TURU HARİÇ)
 • TÜM YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER
 • EKSTRA BELİRTİLEN GEZİLER
 • KİŞİSEL HARCAMALAR

Gezi Bedeli
İki Kişilik odada kişi başı900 TL - Nakit980 TL - Kredi kartı 6 taksit
Tek Kişilik oda farkı375 TL - Nakit400 TL - Kredi kartı 6 taksit
0-2 Yaş çocuk bedeliÜCRETSİZKoltuk almamak kaydıyla
3-6 Yaş çocuk bedeli340 TLiki yetişkin yanında geçerlidir
7-12 Yaş çocuk bedeli630 TL
iki yetişkin yanında geçerlidir

TURUMUZA ÇIKARKEN
*** Rahat Kıyafet, Rahat ayakkabı (önceden giyilmiş), Terlik, Şapka, Şemsiye ya da
Yağmurluk, Hırka, Mayo
*** Diş Macunu ve Fırça, Kişisel Temizlik Malzemeleri, Kozmetik, Şampuan,
Rutin kullanılan ilaçlar, Lens Solüsyonları
*** Mini Dikiş Seti, Çakı, Not Defteri, Harita, Adres ve Telefon defteri
*** Cep Telefonu ve Şarj Aleti, Güneş Gözlüğü
***Nüfus Cüzdanı, ATM Banka Kartlarınızı Unutmayınız.

EVDEN ÇIKARKEN
Elektrik Gaz ve Su kontrollerini evcil hayvanlarınızın ve
çiçeklerinizin bakımını kapı ve pencerelerinizi
kapatmayı değerli eşyalarınızı emniyete almayı unutmayınız.

FARMATUR.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları farmatur.com.tr’a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz.Sitemizde yer alan programlar, örnek programlardır. Yol, hava ya da mücbir sebepler dolayısıyla değişilik yapma hakkı acentamız ve rehberimiz sorumluluğundadır.Tüm otel bilgileri , fiyatlar ve programlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir.FARMATUR otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. FARMATUR bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları farmatur.com.tr Site Kullanım Kurallarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırlar.