Keşfetmenin Tadına Varacaksınız...
www.farmatur.com.tr - 0 332 353 70 80 - 0 332 350 40 70
Bodrum
BODRUM TURU
Halikarnas - Turgut Reis - Gümüşlük - Marina - Gümbet - Bitez - Tam Gün Tekne Turu
11 - 15 Eylül 2019
4 Gece – 4 Gün


HAREKET: Siz Saygıdeğer konuklarımızla 23:00’da Anıt Devlet Tiyatrosu Önünden alıyor, lüks otobüsümüzle Akşehir, Denizli  ve Muğla  güzergahını takip ederek Farma Tur ikramlarıyla Bodrum’a doğru hareket ediyoruz. Yolculuğumuz esnasında rehberimizin anlatımı, deneyimli kaptanlarımızın güvenli sürüşü ile rahat ve keyifli bir yolculuk yapacağız.


1.GÜN: Yolda alınan sabah kahvaltısının ardından Bodrum’a ulaşıyoruz. Bodrum denilince ilk akla gelen Halikarnas yakınlarındaki Zeki Müren Sanat Evi ilk gezi noktamız olacak. Panoramik olarak Bodrum Kalesini görüyor, ardından Bodrum Çarşısı ve Marina da serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımız sonrasında Gümbet’in simgesi haline gelen 19 yy ‘da yapılmış Yeldeğirmenlerini ve Salmakis koyunu gördükten sonra bölgenin en romantik yeri olan Gümüşlük’e ulaşıyoruz. Serbest öğle yemeği molamız sonrasında Tavşan Adası gezimizi tamamlıyoruz. Panoramik olarak Turgut Reis ve Bitezi görüyor, Otele yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


2.GÜN:
 Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Ege Denizinin masmavi sularında tekne turunu gerçekleştiriyoruz. Tekne turumuzda, Camel Beach (Deve Plajı), Aspat Kalesi, Bağla Koyu ve Akvaryum Koyu başlıca göreceğimiz noktalar olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molalarının ardından otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


3.GÜN:
 Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından misafirlerimizle Yalıkavak Torba turumuzu gerçekleştiriyoruz.Dileyen misafirler extra olarak gideceğimiz özel Beacher'lerde plaj keyfi yapabilirler.Sonrasında otelimize dönüş Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


4.GÜN:
 Otelde sabah kahvaltımızı aldıktan sonra Pamukkale’ye doğru hareket ediyoruz. Pamukkale Travertenleri görüyor ve serbest öğle yemeği molamızın ardından dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde Konya’ya ulaşıyoruz. Keyifli gezinin ardından aldığımız noktalara bırakıp veda ediyoruz.GEZİYE DAHİL OLAN HİZMETLER
 • 3 GECE OTEL KONAKLAMASI
 • 4 SABAH KAHVALTISI
 • 3 AKŞAM YEMEĞİ
 • 1 TAM GÜN ÖĞLE YEMEKLİ TEKNE TURU
 • KONFORLU ULAŞIM, ARAÇ İÇİ (SOĞUK) İKRAMLAR 
 • SEYAHAT SİGORTASI
 • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ
 • FARMA TUR KALİTE VE GÜVENCESİ
GEZİYE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ
 • TÜM ÖĞLE YEMEKLERİ (TEKNE TURU HARİÇ)
 • TÜM YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER
 • EKSTRA BELİRTİLEN GEZİLER
 • KİŞİSEL HARCAMALAR

Gezi Bedeli
İki Kişilik odada kişi başı1000 TL - Nakit1090 TL - Kredi kartı 6 taksit
Tek Kişilik oda farkı475 TL - Nakit500 TL - Kredi kartı 6 taksit
0-2 Yaş çocuk bedeliÜCRETSİZKoltuk almamak kaydıyla
3-6 Yaş çocuk bedeli375 TLiki yetişkin yanında geçerlidir
7-12 Yaş çocuk bedeli750 TL
iki yetişkin yanında geçerlidir

TURUMUZA ÇIKARKEN
*** Rahat Kıyafet, Rahat ayakkabı (önceden giyilmiş), Terlik, Şapka, Şemsiye ya da
Yağmurluk, Hırka, Mayo
*** Diş Macunu ve Fırça, Kişisel Temizlik Malzemeleri, Kozmetik, Şampuan,
Rutin kullanılan ilaçlar, Lens Solüsyonları
*** Mini Dikiş Seti, Çakı, Not Defteri, Harita, Adres ve Telefon defteri
*** Cep Telefonu ve Şarj Aleti, Güneş Gözlüğü
***Nüfus Cüzdanı, ATM Banka Kartlarınızı Unutmayınız.

EVDEN ÇIKARKEN
Elektrik Gaz ve Su kontrollerini evcil hayvanlarınızın ve
çiçeklerinizin bakımını kapı ve pencerelerinizi
kapatmayı değerli eşyalarınızı emniyete almayı unutmayınız.

FARMATUR.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları farmatur.com.tr’a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz.Sitemizde yer alan programlar, örnek programlardır. Yol, hava ya da mücbir sebepler dolayısıyla değişilik yapma hakkı acentamız ve rehberimiz sorumluluğundadır.Tüm otel bilgileri , fiyatlar ve programlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir.FARMATUR otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. FARMATUR bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları farmatur.com.tr Site Kullanım Kurallarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırlar.