Keşfetmenin Tadına Varacaksınız...
www.farmatur.com.tr - 0 332 353 70 80 - 0 332 350 40 70
Çanakkale-Ayvalık-Bursa
AYVALIK & ÇANAKKALE & BURSA TURU
Tarihi Yarım Ada – Abide – 57.Alay Şehitliği - Ulu Camii
Emir Sultan- Cumalıkızık - Şeytan Sofrası – Cunda Adası 
18 - 22 Mart 2020
4 Gece – 4 Gün


HAREKET  : Siz saygıdeğer konuklarımızı 23:00 da Anıt Devlet Tiyatrosu önünden alarak konforlu otobüsümüzle Afyon ve Uşak güzergahını takip ederek Farma Tur ikramlarıyla Ayvalık’a doğru hareket ediyoruz. Rehberimizin anlatımı, deneyimli kaptanlarımızın güvenli sürüşü ile rahat ve keyifli bir yolculuk yapacağız.

1.GÜN : Yolda alınan sabah kahvaltısının ardından Ayvalık’ı gezmeye başlıyoruz. Rumlarla Türklerin bir arada yaşadığı Cunda Adasında eski evlerin nostaljik mimarisi altında yürüyüp taş kahvede çay-kahve molası veriyoruz. Gezimizi takiben Şeytan Sofrası’na varıyoruz. Buradaki eşsiz manzara karşısında Ayvalık gezimizi tamamlıyoruz;dileyen misafirlerimiz ile (Ekst) Ayvalık Tekne Turu yapıyoruz. Keyifli günün ardından Assos'a ulaşıyoruz ve otele yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.GÜN : Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Akçay güzergahını takip ederek keyifli yolculuğun ardından Feribot ile Eceabat’a geçiyoruz ve Tarihi Yarım Adayı gezmeye başlıyoruz. Sırası ile Namazgah Tabyaları, Seyit Onbaşı, Şahindere Şehitliği, Alçıtepe Köyü Sargıyeri (bombalanan hastane), Ahmet Uslu Müzesi gezisinden sonra Öğle yemeği molası veriyoruz. Öğlen yemeğinden sonra Büyük Şehitler Abidesi, Anzak koyu, Mehmetçiğe Saygı Anıtı, 57.Alay Şehitliği ve Atatürk’ün saatinden vurulduğu Conkbayırı, Anzac Koyu ziyaretinden sonra Feribot ile Çanakkale’ye geçiyoruz otele yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.GÜN : Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Bursa’ya hareket ediyoruz. Bursa’ya vardığımızda serbest öğle yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeğinin ardından sırası ile Ulu Camii, Orhan Camii ve Külliyesi, Emir sultan camii, Orhan gazi ve Osman gazi türbeleri ziyaretinden sonra otele yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4.GÜN : Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Cumalıkızık gezimizi tamamlıyor Eskişehir ve Akşehir güzergahını takip ederek akşam saatlerinde Konya’ya varıyoruz. Siz değerli misafirlerimizle bir başka büyüleyici turda buluşmak üzere aldığımız noktaya bırakıyoruz.

*** ÖRNEK PROGRAM OLUP; REHBER PROGRAM GÜNLERİNDE DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTAR ***

GEZİYE DAHİL OLAN HİZMETLER
 • 3 GECE OTEL KONAKLAMASI
 • 4 SABAH KAHVALTISI
 • 3 AKŞAM YEMEĞİ
 • KONFORLU ULAŞIM, ARAÇ İÇİ (SOĞUK) İKRAMLAR
 • SEYAHAT SİGORTASI
 • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ
 • FARMA TUR KALİTE VE GÜVENCESİ
GEZİYE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ
 • TÜM ÖĞLE YEMEKLERİ
 • TÜM YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER
 • EKSTRA BELİRTİLEN GEZİLER
 • KİŞİSEL HARCAMALAR

Gezi Bedeli
İki Kişilik odada kişi başı850 TL - Nakit925 TL - Kredi kartı 6 taksit
Tek Kişilik oda farkı350 TL - Nakit375 TL - Kredi kartı 6 taksit
0-2 Yaş çocuk bedeliÜCRETSİZiki yetişkin yanında geçerlidir
3-6 Yaş çocuk bedeli300 TLiki yetişkin yanında geçerlidir
7-12 Yaş çocuk bedeli600 TL
iki yetişkin yanında geçerlidir

TURUMUZA ÇIKARKEN
*** Rahat Kıyafet, Rahat ayakkabı (önceden giyilmiş), Terlik, Şapka, Şemsiye ya da Yağmurluk, Hırka, Mayo
*** Diş Macunu ve Fırça, Kişisel Temizlik Malzemeleri, Kozmetik, Şampuan,Rutin kullanılan ilaçlar, Lens Solüsyonları
*** Mini Dikiş Seti, Çakı, Not Defteri, Harita, Adres ve Telefon defteri
*** Cep Telefonu ve Şarj Aleti, Güneş Gözlüğü
***Nüfus Cüzdanı, ATM Banka Kartlarınızı Unutmayınız.

EVDEN ÇIKARKEN
Elektrik Gaz ve Su kontrollerini evcil hayvanlarınızın ve
çiçeklerinizin bakımını kapı ve pencerelerinizi
kapatmayı değerli eşyalarınızı emniyete almayı unutmayınız.

FARMATUR.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları farmatur.com.tr’a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz.Sitemizde yer alan programlar, örnek programlardır. Yol, hava ya da mücbir sebepler dolayısıyla değişilik yapma hakkı acentamız ve rehberimiz sorumluluğundadır.Tüm otel bilgileri , fiyatlar ve programlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir.FARMATUR otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. FARMATUR bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları farmatur.com.tr Site Kullanım Kurallarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırlar.