Keşfetmenin Tadına Varacaksınız...
www.farmatur.com.tr - 0 332 353 70 80 - 0 332 350 40 70
Gurme
GURME TURU
Gaziantep - Antakya - Adana
12 - 15 Aralık 2019
3 Gece – 3 Gün


HAREKET: Siz Saygıdeğer konuklarımızı 23:00’da Anıt Devlet Tiyatrosu Önün’den alarak lüks otobüsümüzle Ereğli, Adana ve Osmaniye güzergahını takip ederek Farma Tur ikramlarıyla  Gazianyep’e hareket ediyoruz. Yolculuğumuz esnasında rehberimizin anlatımı, deneyimli kaptanlarımızın güvenli sürüşü ile rahat ve keyifli bir yolculuk yapacağız.

1.GÜN: Yolda alınan sabah kahvaltısının ardından Zeugma Antik Kentinden çıkarılan arkeolojik buluntuların sergilendiği Mozaik ve Arkeoloji Müzesi gezisini tamamlıyor Gaziantep şehrinin en yüksek tepesi olan Kudret Kayası üzerine kurulmuş olan Kaleyi panoramik görüyoruz. Devamında yöresel el sanatlarını görebileceğimiz Sedefçiler, Bakırcılar Çarşısı gezilerimizi yapıyor serbest zaman veriyoruz. İsteyen misafirlerimiz tarihi hanlarda kahvelerini yudumlarken İsteyen misafirlerimiz alışveriş yapıyorlar. Verilen Serbest zaman sonrasında Baklava alışverişini yapıyor otelimize yerleşiyoruz. Kısa İstirahat Sonrasında Gaziantep’in Yöresel Lezzetlerinin Tadına Bakacağımız Restoranımıza Hareket Ediyoruz. Keyifli Akşam Yemeği Sonrasında Otelimize Dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

2.GÜN: Otelde alınan sabah kahvaltısının Antakya’ya Varıyoruz. Mozaik Müzesi, Habib-i Neccar Camii, Vera Sabun Fabrikası sonrasında Uzun Çarşı’da Serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında Harbiye Şelalesini Görüyor otelimize yerleşiyoruz. Kısa İstirahat Sonrasında Antakya’nın Yöresel Lezzetlerinin Tadına Bakacağımız Restoranımıza Hareket Ediyoruz. Keyifli Akşam Yemeği Sonrasında Otelimize Dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

3.GÜN: Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Adana’ya varıyoruz. Keyifli yolculuk sonrasında Adana şehir turumuza ilk olarak panoramik Seyhan Baraj Gölü kıyısıyla başlıyoruz. Bir sonraki durağımız ise 65 bin m2 üzerine kurulu 32 metre çaplı ana kulubesi ve 20.000 kişilik kapasitesi ile Orta Doğu nun  en büyük camisi Sabancı Merkez Camii oluyor. Sonrasında sırası ile Taş Köprü, Ulu Camii ve Külliyesi, Büyük Saat Kulesi, Bebekli Kilise, Atatürk Evi, Sinema Müzesi, Eski Adana Evlerini ve sokakları, Tepebağ Mahallesi gezisi ve fotograf çekimi ardından Adana’nın  Meşhur  cezerye ustası Yeni Uğur Cezerye ve Tahin Helva’dan hediyelik alışverişlerimizi yaptıktan sonra Adana’nın Yöresel Lezzetlerinin Tadına Bakacağımız Restoranımıza Ulaşıyoruz. Keyifli Akşam Yemeği Sonrasında dönüş yolculuğu başlıyor. Pozantı ve Ereğli güzergahını takip ederek Akşam saatlerinde Konya’ya Varıyoruz. Bir başka FARMA TUR organizasyonunda buluşmak üzere ayrılıyoruz.

*** ÖRNEK PROGRAM OLUP; REHBER PROGRAM GÜNLERİNDE DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTAR ***

GEZİYE DAHİL OLAN HİZMETLER
 • 2 GECE OTEL KONAKLAMASI
 • 3 SABAH KAHVALTISI
 • 2 AKŞAM YEMEĞİ
 • KONFORLU ULAŞIM, ARAÇ İÇİ (SOĞUK) İKRAMLAR 
 • SEYAHAT SİGORTASI
 • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ
 • FARMA TUR KALİTE VE GÜVENCESİ
GEZİYE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ
 • TÜM ÖĞLE YEMEKLERİ
 • TÜM YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER
 • EKSTRA BELİRTİLEN GEZİLER
 • KİŞİSEL HARCAMALAR

Gezi Bedeli
İki Kişilik odada kişi başı700 TL - Nakit750 TL - Kredi kartı 6 taksit
Tek Kişilik oda farkı380 TL - Nakit425 TL - Kredi kartı 6 taksit
0-2 Yaş çocuk bedeliÜCRETSİZiki yetişkin yanında geçerlidir
3-6 Yaş çocuk bedeli275 TLiki yetişkin yanında geçerlidir
7-12 Yaş çocuk bedeli550 TL
iki yetişkin yanında geçerlidir

TURUMUZA ÇIKARKEN
*** Rahat Kıyafet, Rahat ayakkabı (önceden giyilmiş), Terlik, Şapka, Şemsiye ya da
Yağmurluk, Hırka, Mayo
*** Diş Macunu ve Fırça, Kişisel Temizlik Malzemeleri, Kozmetik, Şampuan,
Rutin kullanılan ilaçlar, Lens Solüsyonları
*** Mini Dikiş Seti, Çakı, Not Defteri, Harita, Adres ve Telefon defteri
*** Cep Telefonu ve Şarj Aleti, Güneş Gözlüğü
***Nüfus Cüzdanı, ATM Banka Kartlarınızı Unutmayınız.

EVDEN ÇIKARKEN
Elektrik Gaz ve Su kontrollerini evcil hayvanlarınızın ve
çiçeklerinizin bakımını kapı ve pencerelerinizi
kapatmayı değerli eşyalarınızı emniyete almayı unutmayınız.

FARMATUR.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları farmatur.com.tr’a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz.Sitemizde yer alan programlar, örnek programlardır. Yol, hava ya da mücbir sebepler dolayısıyla değişilik yapma hakkı acentamız ve rehberimiz sorumluluğundadır.Tüm otel bilgileri , fiyatlar ve programlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir.FARMATUR otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. FARMATUR bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları farmatur.com.tr Site Kullanım Kurallarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırlar.