Keşfetmenin Tadına Varacaksınız...
www.farmatur.com.tr - 0 332 353 70 80 - 0 332 350 40 70
Kartepe - Sapanca
KARTEPE - SAPANCA TURU
Kartepe Kayak Merkezi - Sapanca Gölü
Maşukiye - İznik Ayasofya Camii
28 Kasım - 01 Aralık 2019 
3 Gece – 3 Gün


HAREKET: Siz Saygıdeğer konuklarımızı 00:00’da Anıt Devlet Tiyatrosu Önün’den alarak lüks otobüsümüzle Akşehir, Afyon, Kütahya ve Pamukova güzergahını takip ederek Farma Tur ikramlarıyla  Sapanca’ya hareket ediyoruz. Yolculuğumuz esnasında rehberimizin anlatımı, deneyimli kaptanlarımızın güvenli sürüşü ile rahat ve keyifli bir yolculuk yapacağız.

1.GÜN: Yolda alınan kahvaltı sonrasında Kartepe Kayak Merkezi’ne varış ve serbest zaman. Dileyenler telesiyej ile Geyik Alanı veya Kartepe zirvesinden Sapanca Gölü ve İzmit’i panoramik olarak görüp fotoğraflayabilirler. Kartepe gezisinin ardından Maşukiye'ye varıyoruz ve öğle yemeği molası veriyoruz. Yemek sonrası Sapanca Gölü kıyısında serbest zaman veriyoruz. Doyumsuz manzaranın ardından İzmit’e ulaşıyoruz. Otele yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.GÜN: Otelde alınan sabah kahvaltısı sonrasında tüm gün kayak merkezi aktivitelerinden faydalanma. Otele dönüş. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.GÜN: Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından İznik’e doğru hareket ediyoruz. Her avuç toprağı binlerce yıldır farklı kültür kalıntıları ile sentezlenen yüzyıllar boyu tarih sayfalarının başköşelerinde yer almış, tarihte üç kez başkent olarak kullanılan İznik'i geziyoruz. Kenti tümüyle çevreleyen surları, Ayasofya Kilisesi Camii, Minaresi İznik Çinileri ile süslü Yeşil Camii ve Lefke Kapısını gördükten sonra öğle yemeği sonrasında serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Gemlik’e hareket ediyoruz. Yol güzergahımızda vereceğimiz molada dileyen misafirlerimiz Gemlik’in ünlü zeytinlerinden satın alabilirler. Alışverişin ardından dönüş yolculuğu başlıyor. Bursa, Kütahya, Afyon ve Akşehir güzergahını takip ederek Akşam saatlerinde Konya’ya Varıyoruz. Bir başka FARMA TUR organizasyonunda buluşmak üzere ayrılıyoruz.

*** ÖRNEK PROGRAM OLUP; REHBER PROGRAM GÜNLERİNDE DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTAR ***

GEZİYE DAHİL OLAN HİZMETLER
 • 2 GECE OTEL KONAKLAMASI
 • 3 SABAH KAHVALTISI
 • 2 AKŞAM YEMEĞİ
 • KONFORLU ULAŞIM, ARAÇ İÇİ (SOĞUK) İKRAMLAR 
 • SEYAHAT SİGORTASI
 • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ
 • FARMA TUR KALİTE VE GÜVENCESİ
GEZİYE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ
 • TÜM ÖĞLE YEMEKLERİ
 • TÜM YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER
 • EKSTRA BELİRTİLEN GEZİLER
 • KİŞİSEL HARCAMALAR

Gezi Bedeli
İki Kişilik odada kişi başı725 TL - Nakit800 TL - Kredi kartı 6 taksit
Tek Kişilik oda farkı400 TL425 TL - Kredi kartı 6 taksit
0-2 Yaş çocuk bedeliÜCRETSİZiki yetişkin yanında geçerlidir
3-6 Yaş çocuk bedeli300 TL - Nakitiki yetişkin yanında geçerlidir
7-12 Yaş çocuk bedeli600 TL - Nakit
iki yetişkin yanında geçerlidir


TURUMUZA ÇIKARKEN
*** Rahat Kıyafet, Rahat ayakkabı (önceden giyilmiş), Terlik, Şapka, Şemsiye ya da
Yağmurluk, Hırka, Mayo
*** Diş Macunu ve Fırça, Kişisel Temizlik Malzemeleri, Kozmetik, Şampuan,
Rutin kullanılan ilaçlar, Lens Solüsyonları
*** Mini Dikiş Seti, Çakı, Not Defteri, Harita, Adres ve Telefon defteri
*** Cep Telefonu ve Şarj Aleti, Güneş Gözlüğü
***Nüfus Cüzdanı, ATM Banka Kartlarınızı Unutmayınız.

EVDEN ÇIKARKEN
Elektrik Gaz ve Su kontrollerini evcil hayvanlarınızın ve
çiçeklerinizin bakımını kapı ve pencerelerinizi
kapatmayı değerli eşyalarınızı emniyete almayı unutmayınız.

FARMATUR.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları farmatur.com.tr’a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz.Sitemizde yer alan programlar, örnek programlardır. Yol, hava ya da mücbir sebepler dolayısıyla değişilik yapma hakkı acentamız ve rehberimiz sorumluluğundadır.Tüm otel bilgileri , fiyatlar ve programlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir.FARMATUR otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. FARMATUR bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları farmatur.com.tr Site Kullanım Kurallarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırlar.