top of page
MARMARİS - DATÇA TURU
kargı koyu.jpg

MARMARİS - DATÇA TURU

Marmaris - Datça - Gökova Körfezi

Azmakbaşı Çayı - Marmaris Tekne Turu

17 - 20 Haziran 2023

3 Gece – 3 Gün

HAREKET :

Siz saygıdeğer konuklarımızı 22:00’da Anıt Devlet Tiyatrosu önünden alarak lüks otobüsümüzle Akşehir, Dinar ve Denizli güzergahını takip ederek Farma Tur ikramlarıyla Marmaris’e doğru hareket ediyoruz. Rahat ve keyifli bir yolculuk yapacağız.

(*** İlk gün otele giriş yapmadan Yüzme Molaları olacağı için misafirlerimizin kendilerini buna göre hazırlamaları ve kendilerine küçük bir deniz çantası yapmaları gerekmektedir)

 

1.GÜN :

Özel bir tesiste alınan sabah kahvaltısının ardından Gökova Körfezi’nin inci gibi ardı ardına dizilmiş koylarını, gökyüzünü kıskandıracak mavilikteki denizini ve çam ağaçlarıyla mavi suların el ele tutuşarak meltem rüzgarının hafif serinliği ve keşfedilmemiş güzellikleri yaşamak için Gökova Körfezi üzerinden meltem rüzgarı ve ortamın sessizliğini bozan dalgaların çırpınışları eşliğinde çam ormanlarında ilerleyerek flora zengini Akyaka’ya ulaşıyoruz. Fauna ve Florası ile Türkiye’nin en zengin çayı olan Azmakbaşı Çayı’nda bizleri bekleyen teknemize binerek akvaryum misali yapacağımız yolculuğumuza başlıyoruz. Ardından yaz aylarında doğal klimalı bir ortamı olan Azmak Çayı kenarında yada dileyen misafirlerimiz için Gökova Körfezinde yüzme molası için serbest zamanı veriyoruz. Vermiş olduğumuz serbest zaman sonrasında Okaliptüs ağaçları ile sarılı Aşıklar Yolunda mola veriyoruz ve keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Gezimizin ardından Marmaris’e ulaşıyoruz. Otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

 

2.GÜN :

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Datça’nın Cennet koylarından biri olan Kargı Koyuna hareket ediyoruz. Burada vereceğimiz yüzme molamızın ardından; mistik sokakları, begonvil sarkan balkonları, davetkar ahşap kapıları ve bölgenin tanınmasını sağlayan Can Yüvel evi ile bizleri karşılayacak olan Eski Datça’ya geçiyoruz. Keyifli geçen günün ardından otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve Konaklama otelimizde

3.GÜN :

Otelde alınan sabah kahvaltısı sonrasında mistik duyguların yaşanılmasına etken olacak İçmeler tekne turumuza çıkıyoruz. İlk olarak isminin bütün özelliklerine sahip olduğu düşünülen Cennet Adası’nda yüzme molası veriyoruz. Molamız sonrasında yörenin en güzel koylarından biri olan Fosforlu Mağara’yı gezip ve Akvaryum Koyu’nda öğle yemeği için mola veriyoruz. Denizdeki durgunluğa göre İnci bir kolye misali arka arkaya dizilmiş olan Amos Koyu, Yıldız Adası, Yalancı Boğaz, Kumlu Bük, Cennet Adası, Kızılkum, Kadırga Koyu, Bakla Büklü Koy’larının bazılarında vereceğimiz serbest zaman ve yüzme molaları sonrasında Konya’ya hareket ediyoruz. Sizleri aldığımız noktaya bırakarak bir başka FARMA TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

GEZİ BEDELİ

İki Kişilik Odada Kişi Başı

4300 TL  Kredi Kartına 6 Taksit

4000 TL Nakit Ödeme

Tek Kişilik Oda Farkı

1500 TL Kredi Kartına 6 Taksit

1400 TL Nakit Ödeme

0-2 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

Ücretsiz

3-6 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

1400 TL 

7-12 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

2800 TL

Geziye Dahil Olan Hizmetler

 • 2 Gece Otel Konaklaması

 • 3 Sabah Kahvaltısı

 • 2 Akşam Yemeği

 • 1 Tam Gün Öğle Yemekli Tekne Turu

 • Azmak Çayı Tekne Turu

 • Konforlu Ulaşım

 • Araç İçi Zengin İkramlar

 • 1618 Sayılı Yasa Gereği Zorunlu Seyahat Sigortası

 • Profesyonel Rehberlik 

 • FARMATUR Kalite ve Güvencesi

Geziye Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

 • Öğle Yemekleri

 • Ekstra Belirtilen Geziler

 • Yemeklerde Alınan Tüm İçecekler

 • Kişisel Harcamalar

Turumuza Çıkarken

 • Rahat Kıyafet, Rahat ayakkabı (önceden giyilmiş), Terlik, Şapka, Şemsiye veya Yağmurluk, Hırka

 • Diş Macunu ve Fırça, Kişisel Temizlik Malzemeleri, Kozmetik, Şampuan, Rutin kullanılan ilaçlar, Lens  Solüsyonları

 • Mini Dikiş Seti, Çakı, Not Defteri, Harita, Adres ve Telefon defteri

 • Cep Telefonu ve Şarj Aleti, Güneş Gözlüğü

 • Nüfus Cüzdanı, ATM Banka Kartlarınızı Unutmayınız.

Evden Çıkarken

 • Elektrik-Gaz ve Su kontrollerini, evcil hayvanlarınızın ve çiçeklerinizin bakımını, kapı ve encerelerinizi kapatmayı, değerli eşyalarınızı emniyete almayı unutmayınız.

FARMATUR.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları farmatur.com.tr’a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz.Sitemizde yer alan programlar, örnek programlardır. Yol, hava ya da mücbir sebepler dolayısıyla değişilik yapma hakkı acentamız ve rehberimiz sorumluluğundadır.Tüm otel bilgileri , fiyatlar ve programlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir.FARMATUR otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. FARMATUR bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları farmatur.com.tr Site Kullanım Kurallarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırlar.

uçaklı istanbul turu
7.24.png
bottom of page