MARMARİS TURU
kargı koyu.jpg

MARMARİS TURU

Akyaka - Datça - Marmaris Tekne Turu
Pamukkale Travertenler

29 Haziran - 03 Temmuz 2022

4 Gece – 4 Gün

Hareket:

Siz saygıdeğer konuklarımız ile saat: 23.00’da Anıt Devlet Tiyatrosu önünden Marmaris’e hareket ediyoruz. Akşehir, Dinar ve Denizli güzergâhını takiben rehberimizin anlatımı, deneyimli kaptanlarımızın güvenli sürüşü ile rahat ve keyifli bir yolculuk yapıyoruz.

 

***NOT*** İlk gün otele giriş yapmadan Yüzme Molaları olacağı için misafirlerimizin kendilerini buna göre hazırlamaları ve kendilerine küçük bir deniz çantası yapmaları gerekmektedir.


1.GÜN:

Özel tesisimizde alınan sabah kahvaltısının ardından inci gibi ard arda dizilmiş koyları, gökyüzünü kıskandıracak mavilikteki denizi ve çam ağaçlarıyla mavi suların el ele tutuşarak meltem rüzgarının hafif serinliğini ve keşfedilmemiş güzelliklerini yaşayarak çam ormanları içerisinden ilerliyor, Gökova Körfezi üzerinden flora zengini Akyaka’ya ulaşıyoruz. Fauna ve Florası ile Türkiye’nin en zengin çayı olan Azmakbaşı Çayı’ndan teknemize (ekstra) binerek akvaryum misali yapacağımız yolculuğumuza başlıyoruz. Ardından doğal klimalı bir ortamı olan Azmak Çayı kenarında ya da dileyen misafirlerimiz için Gökova Körfezinde yüzme molası için serbest zaman veriyoruz. Vermiş olduğumuz serbest zaman sonrasında Okaliptüs ağaçları ile sarılı Aşıklar Yolu’nda mola veriyoruz ve keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Gezintimizin ardından Marmaris’e ulaşıyoruz. Marinada verilen serbest zaman sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz denizin tadını çıkarabilir; dileyen misafirlerimiz ise dinlenebilirler. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

​2.GÜN:
Otelimizde alınan sabah kahvaltısı sonrasında Datça’ya hareket ediyoruz. Efsanelere konu olan Orhaniye Kızkumu Plajı ve Kargı Koylarında yüzmek için serbest zaman veriyoruz. Keyifli geçen günün ardından Otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve Konaklama otelimizde.

​3.GÜN:

Otelimizde alınan sabah kahvaltısı sonrasında Marmaris ve çevresindeki eşsiz koyları keşfetme ayrıcalığını yaşamak üzere teknemize gidiyoruz. Tüm gün gerçekleştireceğimiz tekne turumuzda; isminin bütün özelliklerine sahip olduğu düşünülen Cennet Adası’nda yüzme molası veriyoruz. Molamız sonrasında yörenin en güzel koylarından biri olan Fosforlu Mağara’yı gezip, Akvaryum Koyu’nda öğle yemeği için mola veriyoruz. Denizdeki durgunluğa göre inci bir kolye misali arka arkaya dizilmiş olan Amos Koyu, Yıldız Adası, Yalancı Boğaz, Kumlubük, Cennet Adası, Kızılkum, Kadırga Koyu, Baklabükü Koy’larının bazılarında vereceğimiz serbest zaman ve yüzme molaları ile tekne turumuzu sonlandırıyor ve keyifli günümüz sonunda otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


4.GÜN:

Otelimizde alınan sabah kahvaltısı sonrasında Denizli’ye doğru yola çıkıyoruz. Keyifli yolculuğumuzun ardından Pamukkale’ye ulaşıyoruz. Travertenleri ziyaretimiz sonrası öğle yemeği molamızı veriyoruz. Öğle yemeğinden sonra Denizli’nin tekstil atölyelerinden birini ziyaret ederek imalat ve satış noktalarını geziyoruz. Gezilerimiz sonrasında Dinar ve Akşehir güzergahını takip ederek Konya’ya hareket ediyoruz. Rüya gibi bir tatil sonrasında Akşam saatlerinde Konya’ya ulaşıyoruz. Siz saygıdeğer misafirlerimizi aldığımız noktaya bırakarak bir başka FARMA TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

​*** ÖRNEK PROGRAM OLUP; REHBER PROGRAM AKIŞINDA DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTAR ***

GEZİ BEDELİ

İki Kişilik Odada Kişi Başı

--- TL  Kredi Kartına 6 Taksit

--- TL Nakit Ödeme

Tek Kişilik Oda Farkı

--- TL Kredi Kartına 6 Taksit

--- TL Nakit Ödeme

0-2 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

Ücretsiz

3-6 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

--- TL 

7-12 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

--- TL

Geziye Dahil Olan Hizmetler

 • 3 Gece Otel Konaklaması

 • 4 Sabah Kahvaltısı

 • 3 Akşam Yemeği

 • Marmaris Tekne Turu (Öğle Yemeği Dahil)

 • Konforlu Ulaşım

 • Araç İçi Zengin İkramlar

 • 1618 Sayılı Yasa Gereği Zorunlu Seyahat Sigortası

 • Profesyonel Rehberlik 

 • FARMATUR Kalite ve Güvencesi

Geziye Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

 • Öğle Yemekleri

 • Yemeklerde Alınan Tüm İçecekler

 • Kişisel Harcamalar

Turumuza Çıkarken

 • Rahat Kıyafet, Rahat ayakkabı (önceden giyilmiş), Terlik, Şapka, Şemsiye veya Yağmurluk, Hırka

 • Diş Macunu ve Fırça, Kişisel Temizlik Malzemeleri, Kozmetik, Şampuan, Rutin kullanılan ilaçlar, Lens  Solüsyonları

 • Mini Dikiş Seti, Çakı, Not Defteri, Harita, Adres ve Telefon defteri

 • Cep Telefonu ve Şarj Aleti, Güneş Gözlüğü

 • Nüfus Cüzdanı, ATM Banka Kartlarınızı Unutmayınız.

Evden Çıkarken

 • Elektrik-Gaz ve Su kontrollerini, evcil hayvanlarınızın ve çiçeklerinizin bakımını, kapı ve encerelerinizi kapatmayı, değerli eşyalarınızı emniyete almayı unutmayınız.

FARMATUR.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları farmatur.com.tr’a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz.Sitemizde yer alan programlar, örnek programlardır. Yol, hava ya da mücbir sebepler dolayısıyla değişilik yapma hakkı acentamız ve rehberimiz sorumluluğundadır.Tüm otel bilgileri , fiyatlar ve programlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir.FARMATUR otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. FARMATUR bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları farmatur.com.tr Site Kullanım Kurallarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırlar.

Yazdır
 
7.24.png