BUTİK İSTANBUL TURU 

Ağva - Büyükada - Rumeli Hisarı - Şile

04 - 07 Haziran 2020

3 Gece – 3 Gün

 

HAREKET : 

Siz saygıdeğer konuklarımızı 23:59’da Anıt Devlet Tiyatrosu önünden alarak konforlu otobüsümüzle Akşehir, Afyon, Sakarya ve İzmit güzergahını takip ederek Farma Tur ikramlarıyla Yeşilin ve doğanın güzellikleriyle bezenmiş Ağva’ya doğru hareket ediyoruz.Yolculuğumuz esnasında rehberimizin anlatımı, deneyimli kaptanlarımızın güvenli sürüşü ile rahat ve keyifli bir yolculuk yapacağız.

1.GÜN :  

Tesisimizde alınan kahvaltımızın ardından İki Dere Arasına Kurulmuş Ağva’da birbirinden güzel iki nehrinden biri Yeşilçay Deresinde dileyen misafirlerimiz ile güzel ve keyifli bir tekne turu yapıyoruz. Yeşilçay deresinin güzelliği sizleri büyüleyecek. Keyifli dakikaların ardından Şile’ye ulaşıyoruz. Deniz Fenerini ve kaleyi görüyor Adalar gezimiz için Bostancı iskelesinden kalkan vapura biniyoruz. Büyükada’ya iniyoruz. Öğle yemeği ve Adanın keyfini dinlenerek çıkarmak isteyenler için serbest zaman. Arzu eden konuklarımız Aya Yorgi Tepesi ve Kilisesini, Reşat Nuri Güntekin’in evini, günümüzde de birçok televizyon dizisine mekân olan birbirinden güzel ada konaklarını fotoğraflayabilirler. Belirtilen saatte Büyükada İskelede buluşma. Bostancı iskelesine hareket ediyoruz. Otelimize yerleşiyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.GÜN :

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası İstanbul Boğazı'nda yapılmış iki hisardan biri olan ve Osmanlı'dan günümüze kadar varlığını koruyan en önemli eserlerden biri Rumeli Hisarı ile başlıyoruz. Serbest zamanın ardından İstanbul’un en güzel yerlerinden biri kimilerinin  Emirgan Parkı 'da dediği bu cennet koruya ulaşıyoruz. Serbest öğle yemeği sonrasında balığı, midyesi ve inciri ile meşhur bir sahil Rumeli Kavağına ulaşıyoruz. Keyifli geçen günümüzü İstanbul'un tüm güzelliğini görebileceğimiz bir tekne turu ile sonlandırıyoruz. Otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.GÜN : 

Otelimizde alınan sabah kahvaltısının ardından 1907 yılında Mısır'ın son hidivi Abbas Hilmi Paşa tarafından İtalyan mimar Delfo Seminati'ye yaptırılmış Hidiv Kasrı’na ulaşıyoruz. Sabah kahvelerimizi içtikten sonra Sultan Abdülaziz tarafından mimar Sarkis Balyan'a yaptırılan Beylerbeyi Sarayı'nı geziyoruz Mihrimah Sultan Camiiı' ni ziyaret ediyoruz. Üsküdar sahil ve Kız Kulesini panoramik görüp fotoğraf çektikten sonra yeni inşa edilen Çamlıca Camii'ni ziyaret ediyoruz. Ziyaretimiz sonrası dönüş yoluna geçiyor akşam saatlerinde Konya’ya ulaşıyoruz. Bir başka FARMA TUR organizasyonunda buluşmak üzere ayrılıyoruz.

Turumuza Çıkarken

GEZİ BEDELİ

İki Kişilik Odada Kişi Başı

 TL  Kredi Kartına 6 Taksit

 TL Nakit Ödeme

Tek Kişilik Oda Farkı

 TL Kredi Kartına 6 Taksit

 TL Nakit Ödeme

0-2 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

Ücretsiz

3-6 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

 TL 

7-12 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

 TL

Geziye Dahil Olan Servisler

 • 2 Gece Otel Konaklaması

 • 3 Sabah Kahvaltısı

 • 2 Akşam Yemeği

 • Boğazda Tekne Turu

 • Konforlu Ulaşım, Araç İçi Soğuk İkramlar

 • Seyahat Sigortası

 • Profesyonel Rehberlik 

 • FARMATUR Kalite ve Güvencesi

Geziye Dahil Olmayan Servisler

 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

 • Tüm Öğle Yemekleri

 • Yemeklerde Alınan İçecekler

 • Kişisel Harcamalar

Turumuza Çıkarken

 • Rahat Kıyafet, Rahat ayakkabı (önceden giyilmiş), Terlik, Şapka, Şemsiye veya Yağmurluk, Hırka

 • Diş Macunu ve Fırça, Kişisel Temizlik Malzemeleri, Kozmetik, Şampuan, Rutin kullanılan ilaçlar, Lens  Solüsyonları

 • Mini Dikiş Seti, Çakı, Not Defteri, Harita, Adres ve Telefon defteri

 • Cep Telefonu ve Şarj Aleti, Güneş Gözlüğü

 • Nüfus Cüzdanı, ATM Banka Kartlarınızı Unutmayınız.

Evden Çıkarken

 • Elektrik-Gaz ve Su kontrollerini, evcil hayvanlarınızın ve çiçeklerinizin bakımını, kapı ve encerelerinizi kapatmayı, değerli eşyalarınızı emniyete almayı unutmayınız.

FARMATUR.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları farmatur.com.tr’a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz.Sitemizde yer alan programlar, örnek programlardır. Yol, hava ya da mücbir sebepler dolayısıyla değişilik yapma hakkı acentamız ve rehberimiz sorumluluğundadır.Tüm otel bilgileri , fiyatlar ve programlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir.FARMATUR otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. FARMATUR bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları farmatur.com.tr Site Kullanım Kurallarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırlar.

   KIYMETLİ MİSAFİRLERİMİZ,

  Ülkemizde ve dünyada yaşanan PANDEMİ SALGINI (COVID-19) ile mücadelede sizlerle birlikteliğimize kısa bir ara           vermek zorunda kaldık.

  Pandemi ile mücadelede başarılı sonuçlar almaya başladığımız bu günlerde, sizlerle bir an önce buluşmanın heyecanı     içerisinde  bizler hiç durmadan sizler için hazırlıklarımızı sürdürmekteyiz.

  T.C. KÜLTÜR ve TURİZM BAKANLIĞI ve T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI kuralları ve önlemleri çerçevesinde 15 HAZİRAN 2020   tarihinden   itibaren kültür turlarımıza başlayacağız.

* Kültür turlarımızı PANDEMİ kuralları çerçevesinde seyahat acentamızın otobüsleri ile 25 kişiyi geçmeyecek   şekilde     programladık.

* Çalıştığımız otel, restaurant ve gezi yerlerimiz ile ilgili gerekli tedbirlerimizi aldık.

* Tüm turlarımızda pandemi sona erinceye dek Seyahat Sağlık Sigortası ile sağlığınız güvence altına alınacaktır.

   

Sağlığınız emanetimizdir, emin ellerdedir… 

 

0 332 353 70 80 - 0 332 350 40 70

0 332 350 60 79

Sahibata Mahallesi Kabasakal Sitesi A Blok-12/3 Meram / Konya

7.24.png