FETHİYE
FETHİYE.png

FETHİYE 

Saklıkent - Ölüdeniz - Fethiye Tekne Turu
Dalyan - İztuzu Plajı - Kaş - Kalkan

18 - 22 Ağustos 2021

4 Gece – 4 Gün

HAREKET : 

Siz saygıdeğer konuklarımızı 23:59’da Anıt Devlet Tiyatrosu Önünden alarak Beyşehir ve Isparta Güzergahını takip ederek Konforlu otobüsümüzle Farma Tur ikramlarıyla Fethiye’ye doğru hareket ediyoruz. Yolculuğumuz esnasında rehberimizin anlatımı, deneyimli kaptanlarımızın güvenli sürüşü ile rahat ve keyifli bir yolculuk yapacağız.
 

1.GÜN : 

Sabah saatlerinde Akdağlar’ın eteklerinde bulunan Yörüklerin yazlık olarak kullandıkları doğasıyla, çam kokusunu içimize çekerek Yakapark’a ulaşıyoruz. Tesisimizde alınan kahvaltı sonrasında Dünyaca ünlü yaklaşık 18km uzunluğundaki halk arasında Sarı Çay olarak da adlandırılan Eşen Çayı ile bütünleşen Saklıkent kanyonunda, buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Saklıkent’ten ayrılarak Dünyanın en güzel plajlarından olan Ölüdeniz Plajında ulaşıyor ve serbest zaman veriyoruz. Keyifli günün ardından otele yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
 

2.GÜN : 

Otelimizde alınan sabah kahvaltısı sonrasında Fethiye’nin eşsiz koylarını keşfetmek için tekne turumuzun hareket noktası olan marinaya hareket ediyoruz. Kızılada, Yassı Ada, Turunç Koyu, Kleopatra Koyu, Tersane Adası. Akşam saatlerinde tatlı bir yorgunlukla Otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

3.GÜN : 

Otelimizde alınan sabah kahvaltısı sonrasında Dalyan'a ulaşıyoruz. Dalyan da bineceğimiz kanal teknesiyle, saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi Köyceğiz Gölüne bağlayan su kanalının oluştuğu, efsanesi dilden dile anlatılan Byblis ve Kaunos'un hüzün dolu hikâyesini dinleyerek, Kral Kaya Mezarlarını görüyoruz (Panoramik). Atlantik okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek için İztuzu plajına gidiyoruz. Serbest zaman sonrasında Otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
 

4.GÜN : 

Otelimizde alınan sabah kahvaltısı sonrasında Kaş ve Kalkan’da fotoğraf molamızı verip dönüş yolculuğumuz başlıyor. Normal hava ve yol koşullarında Akşam saatlerinde Konya’ya varıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi bir başka büyüleyici turda görmek üzere aldığımız noktaya bırakıyoruz.

GEZİ BEDELİ

İki Kişilik Odada Kişi Başı

1650 TL  Kredi Kartına 6 Taksit

1500 TL Nakit Ödeme

Tek Kişilik Oda Farkı

600 TL Kredi Kartına 6 Taksit

600 TL Nakit Ödeme

0-2 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

Ücretsiz

3-6 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

525 TL 

7-12 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

1050 TL

Geziye Dahil Olan Servisler

 • 3 Gece Otel Konaklaması

 • 4 Sabah Kahvaltısı

 • 3 Akşam Yemeği

 • Fethiye Tekne Turu

 • Konforlu Ulaşım,Araç İçi Soğuk İkramlar

 • Seyahat Sigortası

 • Profesyonel Rehberlik

 • FARMATUR Kalite ve Güvencesi

Geziye Dahil Olmayan Servisler

 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

 • Tüm Öğle Yemekleri

 • Yemeklerde Alınan İçecekler

 • Kişisel Harcamalar

Turumuza Çıkarken

 • Rahat Kıyafet, Rahat ayakkabı (önceden giyilmiş), Terlik, Şapka, Şemsiye veya Yağmurluk, Hırka

 • Diş Macunu ve Fırça, Kişisel Temizlik Malzemeleri, Kozmetik, Şampuan, Rutin kullanılan ilaçlar, Lens  Solüsyonları

 • Mini Dikiş Seti, Çakı, Not Defteri, Harita, Adres ve Telefon defteri

 • Cep Telefonu ve Şarj Aleti, Güneş Gözlüğü

 • Nüfus Cüzdanı, ATM Banka Kartlarınızı Unutmayınız.

Evden Çıkarken

 • Elektrik-Gaz ve Su kontrollerini, evcil hayvanlarınızın ve çiçeklerinizin bakımını, kapı ve pencerelerinizi kapatmayı, değerli eşyalarınızı emniyete almayı unutmayınız.

FARMATUR.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları farmatur.com.tr’a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz.Sitemizde yer alan programlar, örnek programlardır. Yol, hava ya da mücbir sebepler dolayısıyla değişilik yapma hakkı acentamız ve rehberimiz sorumluluğundadır.Tüm otel bilgileri , fiyatlar ve programlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir.FARMATUR otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. FARMATUR bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları farmatur.com.tr Site Kullanım Kurallarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırlar.

Yazdır
 
7.24.png