FETHİYE TURU
FETHIYE.jpg

FETHİYE TURU

Dalyan - İztuzu Plajı - Fethiye Tekne Turu
Ölüdeniz - Saklıkent - Kaş - Kalkan

20 - 24 Temmuz 2021

4 Gece – 4 Gün

Bayram'a Özel
 

HAREKET : Siz saygıdeğer konuklarımızı 23.59’da Anıt Devlet Tiyatrosu önünden alarak Beyşehir ve Isparta güzergâhını takip ederek konforlu otobüsümüzle Farma Tur ikramlarıyla Fethiye’ye doğru hareket ediyoruz. Yolculuğumuz esnasında rehberimizin anlatımı, deneyimli kaptanlarımızın güvenli sürüşü ile rahat ve keyifli bir yolculuk yapacağız.

1.GÜN :

Sabah saatlerinde Akdağlar’ın eteklerinde bulunan Yörüklerin yazlık mekân olarak kullandıkları Yakapark’a ulaşıyoruz. Sabah kahvaltısının ardından, dünyaca ünlü olan yaklaşık 18 km uzunluğundaki, halk arasında Sarı Çay olarak da adlandırılan Eşen Çayı ile bütünleşen Saklıkent kanyonunda, buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Saklıkent’ten ayrılarak dünyanın en güzel plajlarından biri olan Ölüdeniz Plajı’na ulaşıyor ve serbest zaman veriyoruz. Keyifli günün ardından otele yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.GÜN :

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Dalyan'a ulaşıyoruz. Dalyan da bineceğimiz kanal teknesiyle, denizi Köyceğiz Gölüne bağlayan su kanalının oluştuğu, efsanesi dilden dile anlatılan Byblis ve Kaunos'un hüzün dolu hikâyesini dinleyerek, Kral Kaya Mezarlarını görüyoruz (Panoramik). Atlantik Okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek için İztuzu Plajına geçiyor, serbest zaman veriyoruz. Sonrasında otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

3.GÜN :

Otelimizde alınan sabah kahvaltısının ardından Fethiye’nin eşsiz koylarını keşfetmek için tekne turumuzun hareket noktası olan marinaya hareket ediyoruz. Kızılada, Yassı Ada, Turunç Koyu, Cleopatra Koyu, Tersane Adası göreceğimiz adalar arasındadır. Tekne turumuz sonrasında akşam saatlerinde tatlı bir yorgunlukla otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

4.GÜN :

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Kaş ve Kalkan’da fotoğraf molamızı vererek dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Akşam saatlerinde Konya’ya ulaşıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi bir başka büyüleyici turda görmek üzere aldığımız noktaya bırakıyoruz…

*** Program zamanlamasında (gün içerisinde gezilecek vizit noktalarının sırasında ya da günler arasında) hava durumu, yol durumu, pandemi … vb. gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. ***

GEZİ BEDELİ

İki Kişilik Odada Kişi Başı

1750 TL  Kredi Kartına 6 Taksit

1600 TL Nakit Ödeme

Tek Kişilik Oda Farkı

640 TL Kredi Kartına 6 Taksit

640 TL Nakit Ödeme

0-2 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

Ücretsiz

3-6 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

560 TL 

7-12 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

1120 TL

Geziye Dahil Olan Servisler

 • 3 Gece Otel Konaklaması

 • 4 Sabah Kahvaltısı

 • 3 Akşam Yemeği

 • Fethiye Tekne Turu

 • Konforlu Ulaşım,Araç İçi Soğuk İkramlar

 • Seyahat Sigortası

 • Profesyonel Rehberlik

 • FARMATUR Kalite ve Güvencesi

Geziye Dahil Olmayan Servisler

 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

 • Tüm Öğle Yemekleri

 • Yemeklerde Alınan İçecekler

 • Kişisel Harcamalar

Turumuza Çıkarken

 • Rahat Kıyafet, Rahat ayakkabı (önceden giyilmiş), Terlik, Şapka, Şemsiye veya Yağmurluk, Hırka

 • Diş Macunu ve Fırça, Kişisel Temizlik Malzemeleri, Kozmetik, Şampuan, Rutin kullanılan ilaçlar, Lens  Solüsyonları

 • Mini Dikiş Seti, Çakı, Not Defteri, Harita, Adres ve Telefon defteri

 • Cep Telefonu ve Şarj Aleti, Güneş Gözlüğü

 • Nüfus Cüzdanı, ATM Banka Kartlarınızı Unutmayınız.

Evden Çıkarken

 • Elektrik-Gaz ve Su kontrollerini, evcil hayvanlarınızın ve çiçeklerinizin bakımını, kapı ve pencerelerinizi kapatmayı, değerli eşyalarınızı emniyete almayı unutmayınız.

FARMATUR.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları farmatur.com.tr’a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz.Sitemizde yer alan programlar, örnek programlardır. Yol, hava ya da mücbir sebepler dolayısıyla değişilik yapma hakkı acentamız ve rehberimiz sorumluluğundadır.Tüm otel bilgileri , fiyatlar ve programlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir.FARMATUR otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. FARMATUR bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları farmatur.com.tr Site Kullanım Kurallarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırlar.

Yazdır
 
7.24.png