FET MAR.png

FETHİYE - MARMARİS TURU 

Gökova – Azmak Çayı – Marmaris

Dalyan – İztuzu Plajı

Ölüdeniz – Saklıkent

12 - 16 Mayıs 2021

4 Gece – 4 Gün

29.04.2021- 17.05.2021 TARİHLERİ ARASINDAKİ ÜLKEMİZ GENELİNDE

TAM KAPANMA SEBEBİ İLE TURLARIMIZ İLERİ BİR TARİHE ERTELENMİŞTİR.

BU TURUMUZ YAPILAMAMAKTADIR.

SAĞLIKLI GÜNLERDE GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE...

HAREKET :

Siz saygıdeğer konuklarımızı 23.59’da Anıt Devlet Tiyatrosu önünden alarak konforlu otobüsümüzle Seydişehir, Akseki, Manavgat, Antalya, Kemer, Finike ve Demre güzergâhını takip ederek Farma Tur ikramlarıyla Kaş’a doğru hareket ediyoruz. Yolculuğumuz esnasında rehberimizin anlatımı, deneyimli kaptanlarımızın güvenli sürüşü ile rahat ve keyifli bir yolculuk yapacağız.

 

1.GÜN :  

Gece yolculuğumuz sonrasında Kaş'a ulaşıyoruz. Alınan sabah kahvaltısı sonrasında Marinada sabah yürüyüşümüzü yapıyor sonrasında Fethiye'nin en önemli çekim merkezlerinden biri olarak kabul edilen ve doğal güzelliği ile görenleri hayrete düşüren Saklıkent Kanyonu gezimiz ile büyülenmeye devam ediyoruz. Adına yakışır bir şekilde iki dağın arasında yer alan Saklıkent, 18 km. uzunluğunda Avrupa'nın en büyük ikinci kanyonu olarak kabul edilmektedir. İçerilere doğru ilerledikçe daha da etkilenecek ve bu güzel mekâna hayran kalacaksınız. Yerin altından kaynayan buz gibi doğal kaynak suyunu görebilir ve yine buz gibi suda serinleyebilirsiniz. Buradaki programımızın bitiminde, küçük cennet olarak nitelendirilen ve doğal bir park olan Yakapark’ta öğle yemeğimizi alarak Ölüdeniz’e doğru hareket ediyoruz. Ölüdeniz’in bakir ve eşsiz maviliklerinde serbest zaman veriyoruz. Keyifli gün sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

2.GÜN : 

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından On İki Adalar tekne turuna çıkıyoruz. Tüm gün deniz, kum ve güneşin keyfini çıkartıyoruz. Durulacak olan duraklarda sırası ile Tavşan Adası, Göcek Adası, Yassıca Adası ve Kızıl Ada bulunmaktadır. Keyifli gün sonrasında otele dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

3.GÜN : 

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından yaklaşık 1 saat sürecek olan Dalyan’a doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Dalyan’a ulaştığımızda dileyen misafirlerimiz ile Dalyan tekne turumuzu yapacağımız teknemize binerek turumuza başlıyoruz. Antik dönemden kalma, kendine özgü yapısıyla Fiyort tipli Dalyan Kanalı’nı takip ederek İztuzu Plajı’nda son bulacak olan tekne turumuza devam ediyoruz. Teknemizle yaklaşabileceğimiz en yakın noktaya kadar ilerleyerek Dalyan-Kaunos tapınak tipi Kral ve yönetici mezarlarının muhteşem görüntüsü eşliğinde rehberimizin vermiş olduğu bilgilerle yolumuza devam ediyoruz. İztuzu Plajı’na kadar uzanacak olan tekne turumuzda eğer şanslı günümüzdeysek Caretta Caretta Kaplumbağalarını görme şansımız da olabilir. Sonrasında Atlantik Okyanusu’ndan Anadolu sahillerine yumurta bırakmak için gelen Caretta Caretta ve Nil Kaplumbağalarının varlığıyla ayrı bir renk kattığı altın renkli kumuyla meşhur 5 km uzunluğundaki İztuzu Plajı’na ulaşıyoruz. Bu uzun ve sarı eşsiz kumsalda yürümek ve muhteşem görüntüsüyle Dalyan Kanalı’nın ağzında yüzmek isteyen misafirlerimiz için vereceğimiz serbest zaman sonrasında İztuzu Plajı’ndan ayrılarak öğle yemeğimizi almak üzere restoranımıza doğru hareket ediyoruz. Ardından teknemizle kanalların arasından Dalyan şehir merkezi ’ne ulaşıyoruz. Marmaris’e doğru rotamızı çevirerek Okaliptüs ağaçları ile sarılı Âşıklar Yolunda mola veriyoruz ve keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Gezintimizin ardından Marmaris’e ulaşıyoruz. Otele yerleşme, akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

4.GÜN : 

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Gökova Körfezi’nin koylarını, gökyüzünü kıskandıracak mavilikteki denizini ve çam ağaçlarıyla mavi suların el ele tutuşarak meltem rüzgârının hafif serinliği ve keşfedilmemiş güzelliklerini yaşamak için flora zengini Akyaka’ya ulaşıyoruz. Fauna ve Florası ile Türkiye’nin en zengin çayı olan Azmak Çayı’ndan teknemize binerek akvaryum misali yapacağımız yolculuğumuza başlıyoruz. Ardından yaz aylarında doğal klimalı bir ortamı olan Azmak Çayı kenarında ve dileyen misafirlerimiz için Gökova Körfezinde yüzme molası için serbest zaman veriyoruz. Vermiş olduğumuz serbest zaman sonrasında dönüş yolculuğumuz başlıyor. Tavas, Dinar, Akşehir ve Ilgın güzergâhını takip ederek akşam saatlerinde Konya'ya ulaşıyoruz. Bir başka FARMA TUR organizasyonunda buluşmak üzere ayrılıyoruz.

GEZİ BEDELİ

İki Kişilik Odada Kişi Başı

1300 TL  Kredi Kartına 6 Taksit

1200 TL Nakit Ödeme

Tek Kişilik Oda Farkı

480 TL Kredi Kartına 6 Taksit

480 TL Nakit Ödeme

0-2 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

Ücretsiz

3-6 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

 420 TL 

7-12 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

840 TL

Geziye Dahil Olan Servisler

 • 3 Gece Otel Konaklaması

 • 4 Sabah Kahvaltısı

 • 3 Akşam Yemeği

 • 1 Tam Gün Öğle Yemekli Fethiye Tekne Turu

 • Konforlu Ulaşım, Araç İçi Soğuk İkramlar

 • Seyahat Sigortası

 • Profesyonel Rehberlik 

 • FARMATUR Kalite ve Güvencesi

Geziye Dahil Olmayan Servisler

 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

 • Tüm Öğlen Yemekleri (Tekne Turu Hariç)

 • Yemeklerde Alınan İçecekler

 • Azmak Çayı Tekne Turu

 • Dalyan Tekne Turu

 • Kişisel Harcamalar

Turumuza Çıkarken

 • Rahat Kıyafet, Rahat ayakkabı (önceden giyilmiş), Terlik, Şapka, Şemsiye veya Yağmurluk, Hırka

 • Diş Macunu ve Fırça, Kişisel Temizlik Malzemeleri, Kozmetik, Şampuan, Rutin kullanılan ilaçlar, Lens  Solüsyonları

 • Mini Dikiş Seti, Çakı, Not Defteri, Harita, Adres ve Telefon defteri

 • Cep Telefonu ve Şarj Aleti, Güneş Gözlüğü

 • Nüfus Cüzdanı, ATM Banka Kartlarınızı Unutmayınız.

Evden Çıkarken

 • Elektrik-Gaz ve Su kontrollerini, evcil hayvanlarınızın ve çiçeklerinizin bakımını, kapı ve encerelerinizi kapatmayı, değerli eşyalarınızı emniyete almayı unutmayınız.

FARMATUR.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları farmatur.com.tr’a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz.Sitemizde yer alan programlar, örnek programlardır. Yol, hava ya da mücbir sebepler dolayısıyla değişilik yapma hakkı acentamız ve rehberimiz sorumluluğundadır.Tüm otel bilgileri , fiyatlar ve programlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir.FARMATUR otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. FARMATUR bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları farmatur.com.tr Site Kullanım Kurallarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırlar.

Yazdır
 
7.24.png