FETHİYE MARMARİS TURU 

Gökova – Azmak Çayı – Marmaris

Dalyan – İztuzu Plajı

Ölüdeniz – Saklıkent

23 - 28 Mayıs 2020

5 Gece – 5 Gün

HAREKET :

Siz saygıdeğer konuklarımızı 23:59’da Anıt Devlet Tiyatrosu önünden alarak konforlu otobüsümüzle Seydişehir, Akseki, Manavgat, Antalya, Kemer, Finike ve Demre güzergahını takip ederek Farma Tur ikramlarıyla Kaş’a doğru hareket ediyoruz.Yolculuğumuz esnasında rehberimizin anlatımı, deneyimli kaptanlarımızın güvenli sürüşü ile rahat ve keyifli bir yolculuk yapacağız. 

 

1.GÜN :  

Keyifli yolculuk sonrasında Kaş'a ulaşıyoruz. Alınan sabah kahvaltısı sonrasında marinada sabah yürüyüşümüzü yapıyor ve sonrasında Fethiye'nin en önemli çekim merkezlerinden biri olarak kabul edilen ve doğal güzelliği ile görenleri hayrete düşüren Saklıkent Kanyonu gezimiz ile büyülenmeye devam ediyoruz. Adına yakışır bir şekilde iki dağın arasında yer alan Saklıkent, 18 km. uzunluğunda Avrupa'nın en büyük ikinci kanyonu olarak kabul edilmektedir. İçerilere doğru ilerledikçe daha da etkilenecek ve bu güzel mekana hayran kalacaksınız. Yerin altından kaynayan buz gibi doğal kaynak suyunu görebilir ve yine buz gibi suda serinleyebilirsiniz. Buradaki programımızın bitiminde küçük cennet olarak nitelendirilen ve doğal bir park olan  Yakapark'ta  alınan öğle yemeği sonrasında Ölüdeniz’e doğru hareket ediyoruz. Ölüdeniz’in bakir ve eşsiz maviliklerinde serbest zaman veriyoruz. Keyifli gün sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

2.GÜN : 

Otelimizde alınan sabah kahvaltısının ardından On İki Adalar tekne turuna çıkıyoruz. Tüm gün deniz, kum ve güneş keyfini çıkartıyoruz. Durulacak olan duraklarda sırası ile Tavşan AdasıGöcek AdasıYassıca Adası ve Kızıl Ada bulunmaktadır. Keyifli gün sonrasında otele dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

3.GÜN : 

Otelimizde alınan sabah kahvaltısının ardından yaklaşık olarak 1 saat sürecek Dalyan’ yolculuğumuza başlıyoruz. Dalyan’a ulaştığımızda dileyen misafirlerimiz ile Dalyan tekne turumuzu yapacağımız teknemize binerek  turumuza başlıyoruz. Antik dönemden kalma, kendine özgü yapısıyla fiyord tipli Dalyan Kanalı’nı takip ederek İztuzu Plajı’nda son bulacak olan tekne turumuza devam ediyoruz. Teknemizle yaklaşabileceğimiz en yakın noktaya kadar ilerleyerek Dalyan-Kaunos Tapınak Tipi Kral ve Yönetici Mezarların’ın muhteşem görüntüsü eşliğinde rehberimizin vermiş olduğu bilgilerle yolumuza devam ediyoruz. İztuzu Plajı’na kadar uzanacak olan tekne turumuzda eğer şanslı günümüzdeysek Caretta Caretta Kaplumbağaları’nı görme şansımız da olabilir. Sonrasında Atlantik Okyanusu’ndan Anadolu sahillerine yumurta bırakmak için gelen Caretta Caretta ve Nil Kaplumbağaları’nın varlığıyla ayrı bir renk kattığı altın renkli kumuyla meşhur 5 km uzunluğundaki İztuzu Plajı’na ulaşıyoruz. Bu uzun, sarı ve eşsiz kumsalda yürümek ve muhteşem görüntüsüyle Dalyan Kanalı’nın ağzında yüzmek isteyen misafirlerimiz için vereceğimiz serbest zaman sonrasında İztuzu Plajın’dan ayrılarak öğle yemeğimizi almak üzere restaurantımıza doğru hareket ediyoruz. Ardından teknemizle kanalların arasından Dalyan Şehir Merkezi’ne ulaşıyoruz. Marmaris’e doğru rotamızı çevirerek Okaliptüs ağaçları ile sarılı Aşıklar Yolunda mola veriyoruz ve keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Gezintimizin ardından Marmaris’e ulaşıyoruz. Otele yerleşme,akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

4.GÜN : 

Otelimizde alınan sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz Marmaris tekne turuna katılabilirler. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

5.GÜN : 

Otelimizde alınan sabah kahvaltısının ardından Gökova Körfezi’nin koylarını, gökyüzünü kıskandıracak mavilikteki denizini ve çam ağaçlarıyla mavi suların el ele tutuşarak meltem rüzgârının hafif serinliği ve keşfedilmemiş güzelliklerini yaşamak için flora zengini Akyaka’ya ulaşıyoruz. Fauna ve Florası ile Türkiye’nin en zengin çayı olan Azmakbaşı Çayı’ndan teknemize binerek akvaryum misali yapacağımız yolculuğumuza başlıyoruz. Ardından yaz aylarında doğal klimalı bir ortamı olan Azmak Çayı kenarında ve dileyen misafirlerimiz için  Gökova Körfezinde yüzme molası için serbest zaman veriyoruz. Vermiş olduğumuz serbest zaman sonrasında dönüş yolculuğumuz başlıyor. Tavas, Dinar, Akşehir ve Ilgın güzergahını takip ederek akşam saatlerinde Konya'ya ulaşıyoruz. Bir başka FARMA TUR organizasyonunda buluşmak üzere ayrılıyoruz.

GEZİ BEDELİ

İki Kişilik Odada Kişi Başı

 TL  Kredi Kartına 6 Taksit

 TL Nakit Ödeme

Tek Kişilik Oda Farkı

 TL Kredi Kartına 6 Taksit

TL Nakit Ödeme

0-2 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

Ücretsiz

3-6 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

 TL 

7-12 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

 TL

Geziye Dahil Olan Servisler

 • 4 Gece Otel Konaklaması

 • 5 Sabah Kahvaltısı

 • 4 Akşam Yemeği

 • 1 Tam Gün Öğle Yemekli Fethiye Tekne Turu

 • Konforlu Ulaşım, Araç İçi Soğuk İkramlar

 • Seyahat Sigortası

 • Profesyonel Rehberlik 

 • FARMATUR Kalite ve Güvencesi

Geziye Dahil Olmayan Servisler

 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

 • Tüm Öğlen Yemekleri (Tekne Turu Hariç)

 • Yemeklerde Alınan İçecekler

 • Azmak Çayı Tekne Turu

 • Marmaris Tekne Turu

 • Kişisel Harcamalar

Turumuza Çıkarken

 • Rahat Kıyafet, Rahat ayakkabı (önceden giyilmiş), Terlik, Şapka, Şemsiye veya Yağmurluk, Hırka

 • Diş Macunu ve Fırça, Kişisel Temizlik Malzemeleri, Kozmetik, Şampuan, Rutin kullanılan ilaçlar, Lens  Solüsyonları

 • Mini Dikiş Seti, Çakı, Not Defteri, Harita, Adres ve Telefon defteri

 • Cep Telefonu ve Şarj Aleti, Güneş Gözlüğü

 • Nüfus Cüzdanı, ATM Banka Kartlarınızı Unutmayınız.

Evden Çıkarken

 • Elektrik-Gaz ve Su kontrollerini, evcil hayvanlarınızın ve çiçeklerinizin bakımını, kapı ve encerelerinizi kapatmayı, değerli eşyalarınızı emniyete almayı unutmayınız.

FARMATUR.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları farmatur.com.tr’a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz.Sitemizde yer alan programlar, örnek programlardır. Yol, hava ya da mücbir sebepler dolayısıyla değişilik yapma hakkı acentamız ve rehberimiz sorumluluğundadır.Tüm otel bilgileri , fiyatlar ve programlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir.FARMATUR otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. FARMATUR bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları farmatur.com.tr Site Kullanım Kurallarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırlar.

   KIYMETLİ MİSAFİRLERİMİZ,

  Ülkemizde ve dünyada yaşanan PANDEMİ SALGINI (COVID-19) ile mücadelede sizlerle birlikteliğimize kısa bir ara           vermek zorunda kaldık.

  Pandemi ile mücadelede başarılı sonuçlar almaya başladığımız bu günlerde, sizlerle bir an önce buluşmanın heyecanı     içerisinde  bizler hiç durmadan sizler için hazırlıklarımızı sürdürmekteyiz.

  T.C. KÜLTÜR ve TURİZM BAKANLIĞI ve T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI kuralları ve önlemleri çerçevesinde 15 HAZİRAN 2020   tarihinden   itibaren kültür turlarımıza başlayacağız.

* Kültür turlarımızı PANDEMİ kuralları çerçevesinde seyahat acentamızın otobüsleri ile 25 kişiyi geçmeyecek   şekilde     programladık.

* Çalıştığımız otel, restaurant ve gezi yerlerimiz ile ilgili gerekli tedbirlerimizi aldık.

* Tüm turlarımızda pandemi sona erinceye dek Seyahat Sağlık Sigortası ile sağlığınız güvence altına alınacaktır.

   

Sağlığınız emanetimizdir, emin ellerdedir… 

 

0 332 353 70 80 - 0 332 350 40 70

0 332 350 60 79

Sahibata Mahallesi Kabasakal Sitesi A Blok-12/3 Meram / Konya

7.24.png