İZMİR KUŞADASI ÇEŞME TURU
ÇEŞME KUŞADASI.png
KUŞADASI ÇEŞME TURLARI
10-14 Haziran

İZMİR & KUŞADASI & ÇEŞME TURU

Kordon - Çeşme - Alaçatı - Şirince
Meryem Ana - Efes Antik Kenti

10 - 14 Haziran 2020

4 Gece – 4 Gün

Hareket: 

Siz saygıdeğer konuklarımızla 23:00’da Anıt Devlet Tiyatrosu önünden hareket edip konforlu otobüsümüzle Afyon ve Uşak güzergahını takip ederek Farma Tur ikramlarıyla İzmir’e doğru hareket ediyoruz. Yolculuğumuz esnasında rehberimizin anlatımı, deneyimli kaptanlarımızın güvenli sürüşü ile rahat ve keyifli bir yolculuk yapacağız.

 

1.GÜN: 

Tesisimizde alınan sabah kahvaltısının ardından Konak Meydanına geçiyoruz. Kordon Gezisi, Tarihi Saat Kulesi, Yalı Camii'yi 

gezip Kemeraltı Çarşısına geçiyor, Kızlar Ağası Han’ında kahve molası veriyoruz. Kısa mola sonrasında Atatürk Müzesini 

geziyor ve sahilde kısa mola veriyoruz. Serbest zamanda dileyen misafirler fayton keyfi yapabilirler. Serbest zaman ve öğle yemeği molası veriyoruz. Sonrasında Piri Reis Müze Gemiyi geziyoruz. 1 saatlik gezi süresinde denizcilikle ilgili bilinmeyen birçok soruya cevap buluyor, denizde yaşamın zorluklarına tanık oluyor ve Türk denizciliğinin geçmişine doğru uzun bir yolculuğa çıkıyoruz. Keyifli gezi sonrasında Balçova'ya ulaşıyor,teleferik ile Seyir Terasına çıkıyoruz. Fotoğraf molası sonrasında 

Dario Moreno sokağında bulunan Asansör’e ulaşıyoruz. Muhteşem manzara eşliğinde fotoğraf molası verdikten sonra Çeşme’ye ulaşıyoruz ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 

2.GÜN: 

Otelimizde alınan sabah kahvaltısının ardından Çeşme Kalesini geziyor ve sonrasında 1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan Kervansarayı görüyoruz, Alaçatı'ya hareket ediyoruz. Son dönemlerin parlayan turizm merkezlerinden biri olan ve Rum mimarisinin Türk sanatıyla senteziyle oluşmuş şirin bir beldesi olarak Alaçatı sizleri büyüleyecek. Kahve keyfi ardından şirin bir köy olan Şirince’ye hareket ediyoruz. Ege’nin bütün renklerini ve kültürünü yaşayabileceğiniz bu eşsiz köyümüzde serbest zaman veriyoruz. Şirince gezimiz sonrası Kuşadası’na hareket ediyoruz ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. GÜN: 

Otelimizde alınan sabah kahvaltısının ardından Selçuk ilçesine ulaşıyoruz. Hristiyanlar için bir hac merkezi olan ve her yıl binlerce ziyaretçiyi ağırlayan Meryemana Kilisesi’ni ziyaret ediyoruz. Gezimizin ardından bölgenin en önemli ve korunmuş antik şehri olan Efes Antik Şehri’ni ziyaret ediyoruz. Burada Gymnasium, Roma hamamları , Hadrian Tapınağı, Efes Antik Tiyatrosu,

Mermer Cadde ve Yamaç Evlerini ziyaret ediyoruz. Gezimizin ardından Kuşadasında dileyen misafirlerimiz ile 2 saatlik Kuşadası tekne turu yapıyor otele dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

4. GÜN: 

Otelimizde alınan sabah kahvaltısının ardından Pamukkale Travertenleri görüyor, serbest öğle yemeği sonrasında Konya’ya doğru hareket ediyoruz. Keyifli gezimizin ardından siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıp veda ediyoruz.

GEZİ BEDELİ

İki Kişilik Odada Kişi Başı

 TL  Kredi Kartına 6 Taksit

 TL Nakit Ödeme

Tek Kişilik Oda Farkı

TL Kredi Kartına 6 Taksit

 TL Nakit Ödeme

0-2 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

Ücretsiz

3-6 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

 TL 

7-12 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

 TL

Geziye Dahil Olan Servisler

 • 3 Gece Otel Konaklaması

 • 4 Sabah Kahvaltısı

 • 3 Akşam Yemeği

 • Konforlu Ulaşım

 • Araç İçi Soğuk İkramlar

 • Seyahat Sigortası

 • Profesyonel Rehberlik

 • FARMATUR Kalite ve Güvencesi

Geziye Dahil Olmayan Servisler

 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

 • Kuşadası Tekne Turu

 • Tüm Öğle Yemekleri

 • Yemeklerde Alınan İçecekler

 • Kişisel Harcamalar

Turumuza Çıkarken

 • Rahat Kıyafet, Rahat ayakkabı (önceden giyilmiş), Terlik, Şapka, Şemsiye veya Yağmurluk, Hırka

 • Diş Macunu ve Fırça, Kişisel Temizlik Malzemeleri, Kozmetik, Şampuan, Rutin kullanılan ilaçlar, Lens  Solüsyonları

 • Mini Dikiş Seti, Çakı, Not Defteri, Harita, Adres ve Telefon defteri

 • Cep Telefonu ve Şarj Aleti, Güneş Gözlüğü

 • Nüfus Cüzdanı, ATM Banka Kartlarınızı Unutmayınız.

Evden Çıkarken

 • Elektrik-Gaz ve Su kontrollerini, evcil hayvanlarınızın ve çiçeklerinizin bakımını, kapı ve encerelerinizi kapatmayı, değerli eşyalarınızı emniyete almayı unutmayınız.

FARMATUR.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları farmatur.com.tr’a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz.Sitemizde yer alan programlar, örnek programlardır. Yol, hava ya da mücbir sebepler dolayısıyla değişilik yapma hakkı acentamız ve rehberimiz sorumluluğundadır.Tüm otel bilgileri , fiyatlar ve programlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir.FARMATUR otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. FARMATUR bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları farmatur.com.tr Site Kullanım Kurallarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırlar.

   KIYMETLİ MİSAFİRLERİMİZ,

  Ülkemizde ve dünyada yaşanan PANDEMİ SALGINI (COVID-19) ile mücadelede sizlerle birlikteliğimize kısa bir ara           vermek zorunda kaldık.

  Pandemi ile mücadelede başarılı sonuçlar almaya başladığımız bu günlerde, sizlerle bir an önce buluşmanın heyecanı     içerisinde  bizler hiç durmadan sizler için hazırlıklarımızı sürdürmekteyiz.

  T.C. KÜLTÜR ve TURİZM BAKANLIĞI ve T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI kuralları ve önlemleri çerçevesinde 15 HAZİRAN 2020   tarihinden   itibaren kültür turlarımıza başlayacağız.

* Kültür turlarımızı PANDEMİ kuralları çerçevesinde seyahat acentamızın otobüsleri ile 25 kişiyi geçmeyecek   şekilde     programladık.

* Çalıştığımız otel, restaurant ve gezi yerlerimiz ile ilgili gerekli tedbirlerimizi aldık.

* Tüm turlarımızda pandemi sona erinceye dek Seyahat Sağlık Sigortası ile sağlığınız güvence altına alınacaktır.

   

Sağlığınız emanetimizdir, emin ellerdedir… 

Yazdır
 
7.24.png