KIBRIS TURU

Lefkoşa-Girne-Gazi Mağosa

26 - 29 Mart 2020

3 Gece – 4 Gün

1.GÜN:

Misafirlerimizle 04:00'da Anıt Devlet Tiyatrosu önünden Adana’ya hareket ediyoruz. Adana Havalimanı uçuş işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları ile 10:15 de Lefkoşa’ya hareket ediyoruz. 10:05 de Lefkoşa’ya ulaşıyoruz. Bagaj işlemlerinin ardından havaalanında bekleyen aracımız ile otelimize transfer, akşam yemeği ve geceleme otelimizde. 

 

2.GÜN:

Otelimizde alınan sabah kahvaltısının ardından  Lefkoşa ve G.Mağusa gezilerimize başlıyoruz. Öncelikle Boğazköy Şehitliği ve Barbarlık Müzesi'ni ziyaret ediyoruz. Panoramik olarak Yeşil Hat, Ledra Palace Hotel, Denktaş Vakfı, Denktaş Çalışma Ofisi, Lefkoşa Surları, Cumhurbaşkanlığı ve Cumhurbaşkanlığı Konutunu görüyoruz. Keyifli yürüyüş yaparak rehberimizin anlatımlarıyla  Girne Kapısı, Dr. Fazıl Küçük Heykeli, Mevlevi Müzesi, Dr. Fazıl Küçük Müzesi, Venedik Sütunu, Kurt Baba Türbesi, Kumarcılar Hanı, Büyükhan, Selimiye Camii, Bedesten ve Lokmacılar Kapısı gezilerinin ardından alışveriş molası için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında G. Mağusa’ya hareket ediyoruz. Osman Fazıl Paşa Camii gördükten sonra öğle yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeğinin ardından panoramik olarak Zafer Anıtı, Liman, Surlar, Yasak Kent Maraş ve Canbulat Müzesini görüyoruz. Lala Mustafa Paşa Camii, Namık Kemal’in Zindanı gezimizin ardından serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından otele dönüyoruz.Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

 

3.GÜN:

Otelimizde alınan sabah kahvaltısının ardından Girne ve Beş Parmak turuna başlıyoruz. Panoramik olarak Barış ve Özgürlük Müzesi, çıkartma plajını ve Türkiye boru hattı olan Geçitköy barajını göreceğiz. Kıbrıs’ın en yeşil bölgesi olan Mavi Köşk’e ulaşıyoruz. Keyifli gezimizin ardından Karaoğlanoğlu Şehitliği ve Bellapaıs Manastırı gezisini yapıyor, öğle yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeğinin ardından Girne Kalesini geziyor ve Girne limanda serbest zaman veriyoruz. Ardından otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. 

 

4.GÜN:

Otelimize alınan sabah kahvaltısının ardından 12:00 da odaları boşaltıp, serbest zaman veriyoruz. Saat 17:00 da otelden ayrılıyoruz, havaalanına transfer. Bagaj ve uçuş işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları ile 20:50 de Adana’ya hareket ediyor, 22:35 de Adana’ya varıyoruz. Bagaj işlemlerinin ardından havaalanında bekleyen aracımız ile Konya’ya hareket ediyoruz. Keyifli gezinin ardından sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka FARMA TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

ÖNEMLİ NOT: 

Kıbrıs'a giriş için T. C. kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanı yeterlidir. Nüfus cüzdanı dışında pasaport ile (50 TL Yurt dışı çıkış pulu/harcı alarak) geçiş yapılabilir. Bunların dışındaki kimliklerle giriş yapmak mümkün değildir. Bu nedenle yanınızda mutlaka üzerinde T.C. kimlik numarası bulunan hasarsız nüfus cüzdanınızı bulundurunuz. Pasaportunda Kıbrıs damgası bulunanlar Yunanistan’a giriş yapamazlar.

  *** NOT : TURA ÇIKACAK MİSAFİRLERİMİZİN KİMLİKLERİNİN YENİ OLMASI ZORUNLUDUR. ESKİ KİMLİKLER KABUL EDİLMEMEKTEDİR.***

GEZİ BEDELİ

İki Kişilik Odada Kişi Başı

1900 TL  Kredi Kartına 3 Taksit

1750 TL Nakit Ödeme

Tek Kişilik Oda Farkı

440 TL Kredi Kartına 3 Taksit

400 TL Nakit Ödeme

0-2 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında Geçerlidir

300 TL

3-6 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında Geçerlidir

1450 TL

7-12 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında Geçerlidir

1650 TL

Geziye Dahil Olan Servisler

 • PEGASUS HAVA YOLLARI İLE ADANA – LEFKOŞA / LEFKOŞA – ADANA EKONOMİK SINIFI UÇUŞ

 • 3 GECE GİRNE 5* HOTEL KONAKLAMA

 • 3 SABAH KAHVALTISI

 • 3 AKŞAM YEMEĞİ

 • LEFKOŞA, G. MAGOSA VE GİRNE TURLARI

 • REHBERLİK HİZMETLERİ

 • ALAN- OTEL-ALAN TRANSFERLERİ

 • KONYA - ADANA HAVAALANI - KONYA TRANSFERLERİ

Geziye Dahil Olmayan Servisler

 • MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ

 • TÜM ÖĞLE YEMEKLERİ

 • YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER

 • EKSTRA BELİRTİLEN GEZİLER

 • KİŞİSEL HARCAMALAR

 • 15 KG DAN FAZLA ÇIKACAK OLAN BAGAJ ÜCRETİ

 • Rahat Kıyafet, Rahat ayakkabı (önceden giyilmiş), Terlik, Şapka, Şemsiye veya Yağmurluk, Hırka

 • Diş Macunu ve Fırça, Kişisel Temizlik Malzemeleri, Kozmetik, Şampuan, Rutin kullanılan ilaçlar, Lens  Solüsyonları

 • Mini Dikiş Seti, Çakı, Not Defteri, Harita, Adres ve Telefon defteri

 • Cep Telefonu ve Şarj Aleti, Güneş Gözlüğü

 • Nüfus Cüzdanı, ATM Banka Kartlarınızı Unutmayınız.

Evden Çıkarken

 • Elektrik-Gaz ve Su kontrollerini, evcil hayvanlarınızın ve çiçeklerinizin bakımını, kapı ve pencerelerinizi kapatmayı, değerli eşyalarınızı emniyete almayı unutmayınız.

Turumuza Çıkarken

FARMATUR.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları farmatur.com.tr’a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz.Sitemizde yer alan programlar, örnek programlardır. Yol, hava ya da mücbir sebepler dolayısıyla değişilik yapma hakkı acentamız ve rehberimiz sorumluluğundadır.Tüm otel bilgileri , fiyatlar ve programlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir.FARMATUR otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. FARMATUR bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları farmatur.com.tr Site Kullanım Kurallarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırlar.

 

0 332 353 70 80 - 0 332 350 40 70

0 332 350 60 79

Sahibata Mahallesi Kabasakal Sitesi A Blok-12/3 Meram / Konya

7.24.png