KİLİKYA TURU
MİNİ GÜNEYDOĞU.jpg

KİLİKYA TURU

 GAZİANTEP - ANTAKYA - ADANA  

11 - 14 Mart 2021

3 Gece – 3 Gün

HAREKET:

Siz Saygıdeğer konuklarımızı 23.00’da Anıt Devlet Tiyatrosu önünden alarak konforlu otobüsümüzle Ereğli, Adana ve Osmaniye güzergâhını takip ederek Farma Tur ikramlarıyla Gaziantep’e hareket ediyoruz. Yolculuğumuz esnasında rehberimizin anlatımı, deneyimli kaptanlarımızın güvenli sürüşü ile rahat ve keyifli bir yolculuk yapacağız.
 

1.GÜN: 

Yolda alınan sabah kahvaltısının ardından Zeugma Antik Kentinden çıkarılan arkeolojik buluntuların sergilendiği Mozaik ve Arkeoloji Müzesi gezisini tamamlıyor Gaziantep şehrinin en yüksek tepesi olan Kudret Kayası üzerine kurulmuş olan Kaleyi panoramik olarak görüyoruz. Devamında yöresel el sanatlarını görebileceğimiz Sedefçiler, Bakırcılar Çarşısı gezilerimizi yapıyor ve serbest zaman veriyoruz. İsteyen misafirlerimiz tarihi hanlarda kahvelerini yudumlarken, dileyen misafirlerimiz ise alışverişlerini yapabilirler. Verilen serbest zaman sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

2.GÜN: 

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Antakya’ya ulaşıyoruz. Mozaik Müzesi, Habib-i Neccar Camisi ziyaretleri sonrasında Uzun Çarşı’da serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında St. Pierre Kilisesi gezisini yapıyor ve Harbiye Şelalesini görüyoruz. Gezilerimiz sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.GÜN:

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Adana’ya ulaşıyoruz. Keyifli yolculuk sonrasında Adana şehir turumuza ilk olarak panoramik Seyhan Baraj Gölü kıyısıyla başlıyoruz. Bir sonraki durağımız ise 65 bin m2 üzerine kurulu 32 metre çaplı ana kubbesi ve 20.000 kişilik kapasitesi ile Orta Doğu’nun en büyük camisi Sabancı Merkez Camii oluyor. Sonrasında sırası ile Taş Köprü, Ulu Camii ve Külliyesi, Büyük Saat Kulesi, Atatürk Evi, Sinema Müzesi, Eski Adana Evleri ve sokakları, Tepebağ Mahallesi gezilerini yapıyor ve fotoğraf çekimi ardından dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Pozantı ve Ereğli güzergâhını takip ederek akşam saatlerinde Konya’da oluyoruz. Bir başka FARMA TUR organizasyonunda buluşmak üzere ayrılıyoruz.

 

*** ÖRNEK PROGRAM OLUP; REHBER PROGRAM AKIŞINDA DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTAR ***
 


 

GEZİ BEDELİ

İki Kişilik Odada Kişi Başı

 TL  Kredi Kartına 6 Taksit

TL Nakit Ödeme

Tek Kişilik Oda Farkı

TL Kredi Kartına 6 Taksit

TL Nakit Ödeme

0-2 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

Ücretsiz

3-6 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

 TL 

7-12 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

TL

Geziye Dahil Olan Servisler

 • 2 Gece Otel Konaklaması

 • 3 Sabah Kahvaltısı

 • 2 Akşam Yemeği

 • Konforlu Ulaşım

 • Araç İçi Soğuk İkramlar

 • Seyahat Sigortası

 • Profesyonel Rehberlik 

 • FARMATUR Kalite ve Güvencesi

Geziye Dahil Olmayan Servisler

 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

 • Tüm Öğle Yemekleri

 • Yemeklerde Alınan İçecekler

 • Kişisel Harcamalar

Turumuza Çıkarken

 • Rahat Kıyafet, Rahat ayakkabı (önceden giyilmiş), Terlik, Şapka, Şemsiye veya Yağmurluk, Hırka

 • Diş Macunu ve Fırça, Kişisel Temizlik Malzemeleri, Kozmetik, Şampuan, Rutin kullanılan ilaçlar, Lens  Solüsyonları

 • Mini Dikiş Seti, Çakı, Not Defteri, Harita, Adres ve Telefon defteri

 • Cep Telefonu ve Şarj Aleti, Güneş Gözlüğü

 • Nüfus Cüzdanı, ATM Banka Kartlarınızı Unutmayınız.

Evden Çıkarken

 • Elektrik-Gaz ve Su kontrollerini, evcil hayvanlarınızın ve çiçeklerinizin bakımını, kapı ve encerelerinizi kapatmayı, değerli eşyalarınızı emniyete almayı unutmayınız.

FARMATUR.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları farmatur.com.tr’a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz.Sitemizde yer alan programlar, örnek programlardır. Yol, hava ya da mücbir sebepler dolayısıyla değişilik yapma hakkı acentamız ve rehberimiz sorumluluğundadır.Tüm otel bilgileri , fiyatlar ve programlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir.FARMATUR otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. FARMATUR bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları farmatur.com.tr Site Kullanım Kurallarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırlar.

Yazdır
 
7.24.png