MARMARİS
MARMARİS.png
MARMARİS TURLARI
24-28 Haziran
14-18 Temmuz

MARMARİS 

Akyaka - Datça - Marmaris Tekne Turu
Pamukkale Travertenler

12 - 16 Ağustos 2020

4 Gece – 4 Gün

HAREKET : 

Siz saygıdeğer konuklarımızı 23:00’da Anıt Devlet Tiyatrosu önünden alarak konforlu otobüsümüzle Akşehir, Dinar ve Denizli güzergahını takip ederek Farma Tur ikramlarıyla Marmaris’e doğru hareket ediyoruz. Yolculuğumuz esnasında rehberimizin anlatımı, deneyimli kaptanlarımızın güvenli sürüşü ile rahat ve keyifli bir yolculuk yapacağız.

1.GÜN : 

Tesisimizde alınan sabah kahvaltısının ardından Gökova Körfezi’nin inci gibi ard arda dizilmiş koylarını, gökyüzünü kıskandıracak mavilikteki denizini ve çam ağaçlarıyla mavi suların el ele tutuşarak meltem rüzgarının hafif serinliği ve keşfedilmemiş güzellikleri yaşamak için Gökova Körfezi üzerinden meltem rüzgarı ve ortamın sessizliğini bozan dalgaların çırpınışları eşliğinde çam ormanlarında ilerleyerek flora zengini Akyaka’ya ulaşıyoruz. Fauna ve Florası ile Türkiye’nin en zengin çayı olan Azmakbaşı Çayı’ndan teknemize binerek akvaryum misali yapacağımız yolculuğumuza başlıyoruz. Ardından doğal klimalı bir ortamı olan Azmak Çayı kenarında yada dileyen misafirlerimiz için  Gökova Körfezinde yüzme molası için serbest zamanı veriyoruz. Vermiş olduğumuz serbest zaman sonrasında Okaliptüs ağaçları ile sarılı Aşıklar yolu nda mola veriyoruz ve keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Gezintimizin ardından Marmaris’e ulaşıyoruz. Otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

2.GÜN : 

Otelimizde alınan sabah kahvaltısının ardından Datça’ya hareket. Efsanelere konu olan Orhaniye Kızkumu Plajı ve Kargı Koylarında yüzmek için serbest zaman. Keyifli geçen günün ardından otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

3.GÜN : 

Otelimizde alınan sabah kahvaltısının ardından mistik duyguların yaşanılmasına etken olacak İçmeler tekne turumuza çıkıyoruz. İlk olarak isminin bütün özelliklerine sahip olduğu düşünülen Cennet Adası’nda yüzme molası veriyoruz. Molamız sonrasında yörenin en güzel koylarından biri olan Fosforlu Mağara’yı gezip ve Akvaryum Koyu’nda öğle yemeği için mola veriyoruz. Denizdeki durgunluğa göre inci bir kolye misali arka arkaya dizilmiş olan Amos Koyu, Yıldız Adası, Yalancı Boğaz, Kumlu Bük,

Cennet Adası, Kızılkum, Kadırga Koyu, Bakla Büklü Koy’larının bazılarında vereceğimiz serbest zaman ve yüzme molaları sonrasında otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
 

4.GÜN : 

Otelimizde alınan sabah kahvaltısının ardından Denizli’ye doğru yola çıkıyoruz. Keyifli yolculuğumuzun ardından  Pamukkale’ye ulaşıyoruz. Travertenleri ziyaretimiz sonrası öğle yemeği molamızı veriyoruz. Öğle yemeğinden sonra Denizli’nin tekstil atölyelerinden birini ziyaret ederek imalat ve satış noktalarını geziyoruz. Gezilerimiz sonrasında Dinar ve Akşehir güzergahını takip ederek Konya’ya hareket ediyoruz. Rüya gibi bir tatil sonrasında akşam saatlerinde Konya’ya ulaşıyoruz.

Sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka FARMA TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

***NOT*** İlk gün otele giriş yapmadan yüzme molaları olacağı için misafirlerimizin kendilerini buna göre hazırlamaları ve kendilerine küçük bir deniz çantası yapmaları gerekmektedir.

GEZİ BEDELİ

İki Kişilik Odada Kişi Başı

 TL  Kredi Kartına 6 Taksit

  TL Nakit Ödeme

Tek Kişilik Oda Farkı

 TL Kredi Kartına 6 Taksit

 TL Nakit Ödeme

0-2 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

Ücretsiz

3-6 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

 TL 

7-12 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

 TL

Geziye Dahil Olan Servisler

 • 3 Gece Otel Konaklaması

 • 4 Sabah Kahvaltısı

 • 3 Akşam Yemeği

 • Marmaris Tekne Turu

 • Konforlu Ulaşım,Araç İçi Soğuk İkramlar

 • Seyahat Sigortası

 • Profesyonel Rehberlik

 • FARMATUR Kalite ve Güvencesi

Geziye Dahil Olmayan Servisler

 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

 • Tüm Öğle Yemekleri

 • Yemeklerde Alınan İçecekler

 • Kişisel Harcamalar

Turumuza Çıkarken

 • Rahat Kıyafet, Rahat ayakkabı (önceden giyilmiş), Terlik, Şapka, Şemsiye veya Yağmurluk, Hırka

 • Diş Macunu ve Fırça, Kişisel Temizlik Malzemeleri, Kozmetik, Şampuan, Rutin kullanılan ilaçlar, Lens  Solüsyonları

 • Mini Dikiş Seti, Çakı, Not Defteri, Harita, Adres ve Telefon defteri

 • Cep Telefonu ve Şarj Aleti, Güneş Gözlüğü

 • Nüfus Cüzdanı, ATM Banka Kartlarınızı Unutmayınız.

Evden Çıkarken

 • Elektrik-Gaz ve Su kontrollerini, evcil hayvanlarınızın ve çiçeklerinizin bakımını, kapı ve pencerelerinizi kapatmayı, değerli eşyalarınızı emniyete almayı unutmayınız.

FARMATUR.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları farmatur.com.tr’a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz.Sitemizde yer alan programlar, örnek programlardır. Yol, hava ya da mücbir sebepler dolayısıyla değişilik yapma hakkı acentamız ve rehberimiz sorumluluğundadır.Tüm otel bilgileri , fiyatlar ve programlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir.FARMATUR otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. FARMATUR bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları farmatur.com.tr Site Kullanım Kurallarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırlar.

Yazdır
 
7.24.png