top of page
OTEL REZERVASYON
Пляжи Перу6.jpg
sahil3.jpg
sahil1.jpg

OTEL REZERVASYON 

 Uzun bir süredir hayalini kurduğunuz tatil için planlamalar yaparken, işlemlerinizi son ana bırakmadan  gerçekleştireceğiniz erken rezervasyonlar ile birlikte çok önceden tamamlamanız gerekmektedir. Ancak tüm yıl boyunca çalışmanın getirdiği stresten uzaklaşmanın en kolay yollarından birisi olarak gösterilen tatilleri uygun fiyatlardan yaşamak yerine daima en pahalısını yaşamayı tercih ediyoruz.

 

 FARMATUR olarak bu tercihlerinizi uygun fiyatla değiştirebilirsiniz. Deneyimli departmanımız ile birlikte şirketinizin kurumsal konaklama ihtiyaçları için yurt içinde ve yurt dışında belirlenen bütçe ve standartlara göre en uygun oteli bulmakta ve konaklayacak misafirlerimizin otel rezervasyonu sürecini gerçekleştirmekteyiz.

 

 Konaklama departmanımızın uzun yıllardır birebir çalıştığı otellerden aldığı, hiçbir yerde bulunamayacak fiyatlar sayesinde misafirlerimiz için çok özel fiyatlar sunmaktayız. Ayrıca yurt içi veya yurt dışı oteller için onlarca online tedarikçiden, istediğiniz otele , özel indirimlerle rezervasyon yapmaktayız. Grup halinde gerçekleştireceğiniz konaklamalar için mevcut indirimlere ek olarak, önemli avantajlar sağlayabileceğimizi de hatırlatmak isteriz.

 

            

FARMATUR ile tüm düşleriniz gerçek olsun...

7.24.png
bottom of page