top of page
lake-blue-sky-kovada-isparta-turkey.jpg
SALDA - KOVADA - ISPARTA TURU
i.jpg
beysehir.jpeg
DqlbFyGWoAAijTc.jpg
E28SERdXMAIRGbc.jpg

SALDA - KOVADA - ISPARTA TURU

Eşrefoğlu Camii - Sonsuz  Şükran Köyü
Eğirdir Gölü - Kovada Gölü - Yazılı Kanyon
1 Gece – 2 Gün


1.GÜN: 
Siz saygıdeğer konuklarımızla 07.00’da Anıt Devlet Tiyatrosu önünde buluşuyoruz. Beyşehir’de alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında Eşrefoğlu Camii ziyaret edip; sıradaki gezimiz için Hüyük’e hareket ediyoruz. Hüyük sınırları içinde kalan son dönemde ismi sıkça anılan Sonsuz  Şükran Köyü gezimizi tamamlayıp; Eğirdir Gölü'ne hareket ediyoruz. Göl üzerinde bulunan Yeşil Ada'da gezerek muhteşem göl ve dağ manzaralarını seyredebilirsiniz. Göl kıyısındaki bir yerel lokantada vereceğimiz serbest öğle yemeği molası sonrası Isparta’ya ulaşıyoruz. Otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
 
2.GÜN:
Sabah kahvaltısından sonra Türkiye'nin Maldivleri olarak adlandırılan Salda Gölü'ne ulaşıyoruz. Salda Gölü, Göller Bölgesi içinde, ormanlarla kaplı tepeler, kayalık araziler ve küçük alüvyon ovalarla çevrili hafif tuzlu karstik bir göldür. Suyunun temiz ve berrak oluşu ve turkuaz rengi, güneybatı ve güneydoğu kıyılarında yer alan küçük kumsalların, okyanus adalarını andırmalarına neden olmakta.  Göl kıyısında serbest zaman sonrasın da  Eğirdir Gölü’nün güneye devamı olan, aradaki dar bölgenin alüvyonlarla dolması sonucu ayrı bir göl halini alan Kovada Gölü Milli Parkı’na geçiyoruz. Bir sonraki durağımız olan Yazılı Kanyon'a doğru yol alıyoruz. Az bilinen, doğa harikası bir milli park olup; Yazılı Kanyon adını ise, ünlü şair Epiktetos'un buradaki kayaları oyarak yazdığı ünlü Hür İnsan Üzerine şiirinden almaktadır. Harika manzaraları izlemek için yapılacak bir yürüyüşün ardından keyifli geçen hafta sonu gezimizin sonrasında Konya’ya hareket ediyoruz. Siz değerli misafirlerimizi almış olduğumuz noktada bırakarak, bir başka Farma Tur organizasyonunda görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.
BUTİK TURLAR
Sınırlı sayıda katılımcı ile yapılan, bu nedenle tura katılanların daha çabuk kaynaştığı, rehberle iletişimin daha kolay kurulduğu, otel girişlerinde, yemek alınan yerlerde, müze ve ören yerleri girişlerinde  kuyrukta beklemenin en aza indirildiği, turun küçük araçla (minibüs, midibüs), yapılması nedeniyle daha hızlı hareket edilebilen, büyük araçların giremeyeceği yerlere de ulaşılabilen, gidilen yerlerde daha fazla zaman geçirmenizi sağlayan, detaylandırılmış ve seçilmiş özel yerler içeren programa sahip, butik işletmelerden özel hizmet olanağı olan, katılımcıların kendilerini özel hissetmelerini sağlayan, bölge halkıyla iletişim kurma olanağının da bulunduğu turlarımıza  BUTİK TUR  diyoruz.
FARMATUR SEYAHAT ACENTASI sizler için özel programlar hazırladı.

Dilediğiniz programı seçerek 10 kişi ve üzeri sıcak gruplarınızla ya da kesinleşmiş tur tarihi olan programlarımız da yerinizi alarak Turlarımıza katılabilirsiniz.
FARMATUR ile keşfetmenin tadına varacaksınız…

GEZİ BEDELİ

İki Kişilik Odada Kişi Başı

TL  Kredi Kartına 6 Taksit

TL Nakit Ödeme

Tek Kişilik Oda Farkı

TL Kredi Kartına 6 Taksit

TL Nakit Ödeme

0-2 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

Ücretsiz

3-6 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

TL 

7-12 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

TL

Geziye Dahil Olan Servisler

 • 1 Gece Otel Konaklaması

 • 2 Sabah Kahvaltısı

 • 1 Akşam Yemeği

 • Konforlu Ulaşım

 • Araç İçi Soğuk İkramlar

 • Seyahat Sigortası

 • Profesyonel Rehberlik 

 • FARMATUR Kalite ve Güvencesi

Geziye Dahil Olmayan Servisler

 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

 • Tüm Öğle Yemekleri

 • Yemeklerde Alınan İçecekler

 • Kişisel Harcamalar

Turumuza Çıkarken

 • Rahat Kıyafet, Rahat ayakkabı (önceden giyilmiş), Terlik, Şapka, Şemsiye veya Yağmurluk, Hırka

 • Diş Macunu ve Fırça, Kişisel Temizlik Malzemeleri, Kozmetik, Şampuan, Rutin kullanılan ilaçlar, Lens  Solüsyonları

 • Mini Dikiş Seti, Çakı, Not Defteri, Harita, Adres ve Telefon defteri

 • Cep Telefonu ve Şarj Aleti, Güneş Gözlüğü

 • Nüfus Cüzdanı, ATM Banka Kartlarınızı Unutmayınız.

Evden Çıkarken

 • Elektrik-Gaz ve Su kontrollerini, evcil hayvanlarınızın ve çiçeklerinizin bakımını, kapı ve encerelerinizi kapatmayı, değerli eşyalarınızı emniyete almayı unutmayınız.

FARMATUR.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları farmatur.com.tr’a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz.Sitemizde yer alan programlar, örnek programlardır. Yol, hava ya da mücbir sebepler dolayısıyla değişilik yapma hakkı acentamız ve rehberimiz sorumluluğundadır.Tüm otel bilgileri , fiyatlar ve programlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir.FARMATUR otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. FARMATUR bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları farmatur.com.tr Site Kullanım Kurallarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırlar.

Yazdır
7.24.png
bottom of page