top of page
DUBAİ TURU
dub9.webp

DUBAİ TURU

ABU DHABI - SHEIKH ZAYED CAMİ - BURJ KHALIFE
THE PALM - ÇÖL SAFARİSİ - DHOW CRUISE TEKNE TURU
ANKARA'dan HAREKETLİ FLY DUBAI HAVAYOLLARI ile
Tüm Extra Turlar & Vize Ücreti Dahil
21 - 25 Mayıs 2024
GECE - 4 GÜN

Hareket:
Konya Anıt Devlet Tiyatyorsu Önünde 21 Mayıs 2024 (Salı) günü saat 17.00'da buluşarak Ankara Esenboğa Havalimanına Hareket Edeceğiz.

1. Gün: ANKARA – DUBAI
Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Fly Dubai Hava Yolları kontuarı önünde 21.30’da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Fly Dubai Hava Yollarının FZ758 tarifeli seferi ile 00.30’ta Dubai’ye hareket. Dubai yerel saati ile 05.25’de Dubai Havalimanı'na varış. Pasaport işlemlerinin ardından alanda bekleyen aracımız ile Öğle yemekli Dubai Eski Çarşılar ve Dubai şehir turumuz başlıyor.  Abralara binerek başlayacağımız bu turumuzda Tekstil Pazarı, Altın Pazarı, Antik Kapalı Çarşı, elektronik, balık, et, sebze, hediyelik, parfüm ve baharat çarşıları, Sheikh Palace,Emirates Tower, Gökdelenler Caddesi, Dünya’nın tek yedi yıldızlı oteli olan Burj Al Arab, Jumeriah Bölgesi ve Palmiye adası görülecek yerler arasındadır. Gezinin ardından öğle yemeğini alacağımız otele geçiyoruz. Öğle yemeğinin ardından otellere giriş işlemini tamamlıyoruz. Otelde kısa bir dinlenmenin ardından akşam Madinat Jumeirah / Souk Madinat & Çöl Çiçeği Burj Khalifa & Dubai Mall Alışveriş Merkezi ve Fountain Show) turuna katılıyoruz. (Fiyata Burj Khalifa Giriş Ücreti Dâhil Değildir.) Turumuz Madinat Jumeirah / Souk Madinat gezisiyle başlıyor. Yapay Venedik olarak da adlandıran geleneksel bu çarşının atmosferinin cazibesinden fazlasıyla etkileneceksiniz. İkinci durağımız Dünya’nın en büyük mimarisi olan Burj Khalifa. Ülkemizdeki ya da diğer ülkelerdeki binaların yüksek olduğunu mu düşüyorsunuz? Bizce Burj Khalifayı gördükten sonra fikriniz değişecektir. Tasarımında çöl çiçeği Hymenocalis’ten esinlenen bu muhteşem mimari eser Dünya’nın en yüksek binası olma ünvanına sahiptir. Bu muhteşem mimarinin 124. katına kadar çıkıp muhteşem Dubai manzarasını bir kez de buradan izlemenizi kesinlikle öneririz. Turumuzda 3. Durağımız ise dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olarak bilinen 1200 dükkân kapasiteli Dubai Mall. Dubai Mall’de mola verdikten sonra Fountain ses ve ışık gösterisini izliyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelde. (4* Royal Continental Hotel Vb.)

2.Gün: DUBAI
Sabah kahvaltının ardından The Palm View turuna katılıyoruz. Dünyanın insan yapımı en büyük yapay adası olarak bilinen palmiye adasında vakit geçireceğiz. Palmiye ağacına benzeyen bu adanın 16 yaprağı bulunmakta, 16 yaprağının hepsinde alışveriş merkezleri, butikler, lüks oteller ve villalar ile donatılmış, dokunulmamış plajları mevcuttur. Palmiye adasındaki Palm Tower’ın 52. Katında, palmiye adasından 240 metre yükseklikle bulunan seyir terasından Jumeirah’ı 360 derece panoramik olarak havadan seyredeceğiz. Bu farklı deneyimin ardından otelimize transfer. Saat 15.00'de akşam yemekli Çöl Safari turuna katılıyoruz. 4X4 cipler ile çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir ve gün batımını izleyebilirsiniz. Ayrıca çölde kurulan Bedevi Kampında açık büfe yemek ve dansöz şov ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz. Gezinin ardından otelimizdeyiz. Geceleme otelde. (4* Royal Continental Hotel Vb.)

3.Gün: DUBAI
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii & Ferrari World (Ferrari World giriş ücreti dahil değildir) turuna katılıyoruz. Turumuza dünyanın en büyük 4.camisi olan Sheikh Zayed Camii ile başlıyoruz. Cami ziyaretimizin ardından, Abu Dhabi şehir turumuzla devam ediyoruz. Hızlı ve öfkeli filminin çekildiği Ethiad kuleleri, dünyanın en pahalıya mal olmuş oteli Emirates Palace, eski çöl yaşantısının anlatıldığı Heritage Village Müzesi görülecek yerler arasında. Turumuz ardından öğle yemeği molası veriyoruz. Ardından dünyaca ünlü Ferrari World’de geçiyoruz. Burada vereceğimiz fotoğraf molasının ardından Dubai’ye geri dönüyoruz. Akşam yemekli Dhow Cruise (Marina) tekne turuna katılıyoruz. Dubai’nin geleneksel ahşap tekneleri ile Dubai’nin ilk kurulduğu körfezde, Deira ve Bur Dubai kıyılarında hemen hemen tüm körfezi kapsayacak şekilde seyahat ederken keyifli bir akşam yemeği eşliğinde turumuzu gerçekleştiriyoruz. Geleneksel ve modern Dubai değişimini bir arada yaşayacağımız keyifli gemi yolculuğunun ardından otelimize transfer. Geceleme otelde. (4* Royal Continental Hotel Vb.)

4.Gün: DUBAI - ANKARA
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının otelden çıkış işlemlerini tamamladıktan sonra Miracle Garden ve Dubai Outlet Center turuna katılıyoruz. Yaklaşık 18 dönümlük arazi içinde 45 milyon çiçeği bir arada barından Dünyanın en büyük bahçesi olan Miracle Garden'da kendinizi masal bahçesinde gibi hissedeceksiniz. Bahçenin en şasırtıcı yönlendirinden bir tanesi ziyaretçilerin her ziyaretinde farklı bir deneyim yaşamalarını sağlamak için her mevsim çiçek tasarımlarının değiştirilmesidir. Miracle Garden gezimizin ardından Dubai’nin en büyük outletlerinden biri olan Dubai Outlet Center’a geçiyoruz. 1200’den fazla markayı içinde barından alış veriş merkezinde vereceğimiz serbest zamanın ardından havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Fly Dubai Hava Yollarının FZ757 sefer sayılı uçuşu ile saat 20:05’te Ankara’ya hareket. Yerel saat ile 23:30’da varışımızın ardından bizi bekleyen aracımıza geçerek Konya'ya transfer oluyor ve başka bir FARMATUR organizasyonunda görüşmek üzere ayrılıyoruz.

UÇUŞ BİLGİLERİ

GİDİŞ    =   22 Mayıs 2024   FZ758    ANKARA – DUBAİ          Biniş saati 00:30   İniş saati   05:25
DÖNÜŞ =   25 Mayıs 2024   FZ757    DUBAİ - ANKARA         Biniş saati 20:05   İniş  saati  23:30 

TURA DAHİL EXTRA TUR PAKETLERİ (400$) :

 • Madinat Jumeirah / Souk Madinat & Çöl Çiçeği Burj Khalifa & Dubai Mall Alışveriş Merkezi ve Fountain Show) (50 Usd)

 • Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii & Ferrari World (45 Usd)

 • Akşam Yemekli Tekne (Dhow Cruise Marina) (75 Usd)

 • Akşam Yemekli Çöl Safari (80 Usd)

 • The View at The Palm Turu (75 Usd)

 • Öğle Yemekli Dubai Şehir Turu ve Dubai Eski Çarşılar Turu (35 Usd)

 • Miracle Garden ve Dubai Outlet Center Turu (40 Usd)

DUB5.jpg

THE PALM

miracle garden.jpg

MİRACLE GARDEN

dub15.jpg

ABU DHABI

dub16.jpg

MADINAT JUMERİAH

Dubaide-Çöl-Safarisi-2.jpg

ÇÖL SAFARİSİ

DUB14.jpg

FOUNTAIN SHOW

DUB6.jpg

SHEIKH ZAYED Camii

DUB12.jpeg

DHOW CRUISE TURU

burj15.jpg

BURJ KHALIFA

GEZİ BEDELİ

İki Kişilik Odada Kişi Başı


1050 $ Nakit Ödeme
(400$ Extra Tur Ücretleri, Tur Ücretine Dahildir.)

Tek Kişilik Oda Farkı


290 $ Nakit Ödeme

0-1,99 Yaş Çocuk Bedeli


250 $

2 - 11,99 Yaş Çocuk Bedeli


1000 $

Geziye Dahil Olan Hizmetler

 • Fly Dubai ile Ankara (ESB) – Dubai (DXB) - Ankara (ESB) Arası Uçak Bileti

 • Konya - Ankara ve Ankara - Konya Konforlu Ulaşım

 • Havalimanı Vergileri

 • Alan – Otel – Alan transferleri

 • 4 Yıldızdı Royal Continental Hotel'de 3 Gece Oda – Kahvaltı Konaklama

 • Öğle Yemekli Dubai Şehir Turu ve Dubai Eski Çarşılar Turu

 • Madinat Jumeirah / Souk Madinat & Çöl Çiçeği Burj Khalifa & Dubai Mall Alışveriş Merkezi ve Fountain Show) Turu

 • Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii & Ferrari World Turu

 • Akşam Yemekli Dhow Cruise (Marina) Tekne Turu

 • The View at The Palm, Monorail ve The Lost Chambers Akvaryum Turu

 • Akşam Yemekli Çöl Safari, Miracle Garden ve Dubai Outlet Center turu

 • Vize Ücreti - Yeşil pasaportlu misafirlere vize uygulaması yoktur.

 • Türkçe Rehberlik hizmetleri

Geziye Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı çıkış harcı

 • Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)

 • Tourism Dirham / Otel Vergisi  Otel kategorisine göre belirlenen bu vergi konaklayan misafir tarafından otel resepsiyonuna direkt olarak ödenecektir) 4 yıldızlı oteller için gecelik 15 AED (yaklaşık 4 Euro).

 • Kişisel Harcamalar

 • İsteğe Bağlı Rehber ve Şoför Bahşişleri

Turumuza Çıkarken

 • Rahat Kıyafet, Rahat ayakkabı (önceden giyilmiş), Terlik, Şapka, Şemsiye veya Yağmurluk, Hırka

 • Diş Macunu ve Fırça, Kişisel Temizlik Malzemeleri, Kozmetik, Şampuan, Rutin kullanılan ilaçlar, Lens  Solüsyonları

 • Mini Dikiş Seti, Çakı, Not Defteri, Harita, Adres ve Telefon defteri

 • Cep Telefonu ve Şarj Aleti, Güneş Gözlüğü

 • Nüfus Cüzdanı, ATM Banka Kartlarınızı Unutmayınız.

Evden Çıkarken

 • Elektrik-Gaz ve Su kontrollerini, evcil hayvanlarınızın ve çiçeklerinizin bakımını, kapı ve pencerelerinizi kapatmayı, değerli eşyalarınızı emniyete almayı unutmayınız.

FARMATUR.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları farmatur.com.tr’a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz.Sitemizde yer alan programlar, örnek programlardır. Yol, hava ya da mücbir sebepler dolayısıyla değişilik yapma hakkı acentamız ve rehberimiz sorumluluğundadır.Tüm otel bilgileri , fiyatlar ve programlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir.FARMATUR otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. FARMATUR bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları farmatur.com.tr Site Kullanım Kurallarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırlar.

7.24.png
bottom of page