top of page
BODRUM TURU
Bodrum Kalesi

BODRUM TURU

Zekimüren Sanat Evi - Bodrum Kalesi – Gümüşlük Tavşan Adası

Turgut Reis - Bitez - Bodrum Tekne Turu - Karaincir Ortakent Tekne Turu
Belen Kahvesi - Pamukkale Travertenler

20 - 24 Temmuz 2022

4 Gece – 4 Gün

Hareket:

Siz saygıdeğer konuklarımız ile saat: 23.59’da Konya Devlet Tiyatrosu önünden alarak Bodrum'a hareket ediyoruz. Akşehir, Denizli  ve Muğla güzergâhını takiben rehberimizin anlatımı, deneyimli kaptanlarımızın güvenli sürüşü ile rahat ve keyifli bir yolculuk yapıyoruz.

1.GÜN:
Özel tesiste alacağımız sabah kahvaltısının ardından Halikarnas Balıkçısı Cevat Şakir’in de söylediği gibi “Sanma ki sen geldiğin gibi gideceksin, senden öncekiler de böyleydiler. Akıllarını hep Bodrum’da bırakıp gittiler…” diyerek Bodrum’a ulaşıyoruz. Bodrum deyince hemen akla gelen Halikarnas yakınlarındaki Zeki Müren Sanat Evi ilk gezi noktamız olacak. Panoramik olarak Bodrum Kalesini gördükten sonra Bodrum Çarşısı ve Marina’da serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında Gümbet’in simgesi haline gelmiş 19 yy ‘da yapılmış olan Yeldeğirmenlerini ve Salmakis koyunu gördükten sonra bölgenin en romantik yeri olan Gümüşlük’e ulaşıyoruz. Serbest öğle yemeğimizin ardından Tavşan Adası gezimizi tamamlıyoruz. Panoramik olarak Turgut Reis ve Bitez'i gördükten sonra otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

​2.GÜN:
Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Ege Denizinin masmavi sularında
Bodrum tekne turunu gerçekleştiriyoruz. Tekne turumuzda, Akvaryum Koyu, Karaada, Kleopatra, Meteor Koyu başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molalarımızın ardından Mydos Kapısı ve Antik Tiyatroyu gezdikten sonra tekne turumuzu sonlandırıyor, otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

​3.GÜN:

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz gün boyu Bodrum’un, denizinin, kumsalını ve güneşinin keyfini çıkarabilirler. Arzu eden misafirlerimiz ile Ekstra Bodrum Karaincir Ortakent Tekne Turumuza çıkıyoruz. Tekne Turumuzda, Camel Beach (Deve Plajı), Aspat Kalesi, Bağla Koyu ve Akvaryum Koyu başlıca göreceğimiz noktalar olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molalarının ardından otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


4.GÜN:

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Pamukkale’ye hareket ediyoruz. Belen Kahvesinde verilen serbest zaman sonrasında Pamukkale Travertenlerini görüyor serbest öğle yemeğinin ardından rüya gibi bir tatil sonrasında akşam saatlerinde Konya’ya ulaşıyoruz. Sizleri aldığımız noktaya bırakarak bir başka FARMA TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

​*** ÖRNEK PROGRAM OLUP; REHBER PROGRAM AKIŞINDA DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTAR ***

GEZİ BEDELİ

İki Kişilik Odada Kişi Başı

--- TL  Kredi Kartına 6 Taksit

--- TL Nakit Ödeme

Tek Kişilik Oda Farkı

--- TL Kredi Kartına 6 Taksit

--- TL Nakit Ödeme

0-2 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

Ücretsiz

3-6 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

--- TL 

7-12 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

--- TL

Geziye Dahil Olan Hizmetler

 • 3 Gece Otel Konaklaması

 • 4 Sabah Kahvaltısı

 • 3 Akşam Yemeği

 • Bodrum Tekne Turu

 • Konforlu Ulaşım

 • Araç İçi Zengin İkramlar

 • 1618 Sayılı Yasa Gereği Zorunlu Seyahat Sigortası

 • Profesyonel Rehberlik 

 • 22 Yıllık FARMATUR Kalite ve Güvencesi

Geziye Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

 • Öğle Yemekleri

 • Yemeklerde Alınan Tüm İçecekler

 • Karaincir - Ortakent Tekne Turu

 • Kişisel Harcamalar

Turumuza Çıkarken

 • Rahat Kıyafet, Rahat ayakkabı (önceden giyilmiş), Terlik, Şapka, Şemsiye veya Yağmurluk, Hırka

 • Diş Macunu ve Fırça, Kişisel Temizlik Malzemeleri, Kozmetik, Şampuan, Rutin kullanılan ilaçlar, Lens  Solüsyonları

 • Mini Dikiş Seti, Çakı, Not Defteri, Harita, Adres ve Telefon defteri

 • Cep Telefonu ve Şarj Aleti, Güneş Gözlüğü

 • Nüfus Cüzdanı, ATM Banka Kartlarınızı Unutmayınız.

Evden Çıkarken

 • Elektrik-Gaz ve Su kontrollerini, evcil hayvanlarınızın ve çiçeklerinizin bakımını, kapı ve encerelerinizi kapatmayı, değerli eşyalarınızı emniyete almayı unutmayınız.

FARMATUR.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları farmatur.com.tr’a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz.Sitemizde yer alan programlar, örnek programlardır. Yol, hava ya da mücbir sebepler dolayısıyla değişilik yapma hakkı acentamız ve rehberimiz sorumluluğundadır.Tüm otel bilgileri , fiyatlar ve programlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir.FARMATUR otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. FARMATUR bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları farmatur.com.tr Site Kullanım Kurallarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırlar.

Yazdır
uçaklı istanbul turu
7.24.png
bottom of page