top of page
s-8cad3dc62e5a04db1b5bb55a2e1feb447570fdf0.jpg
OLİMPOS VE ADRASAN TURU
gora-khimera_39.jpg
antalya phaselis örenyeri.jpg
D47eITzW4AEEjIM.jpg
i.jpg

OLİMPOS - ADRASAN TURU

 

Kemer - Suluada - Çıralı - Ulupınar
2 Gece – 2 Gün


HAREKET: 
Siz Saygıdeğer konuklarımızı 23.59 da Konya Devlet Tiyatrosu önünden alarak konforlu otobüsümüzle Seydişehir, Akseki ve Antalya güzergâhını takip ederek Farma Tur ikramlarıyla ve yolculuğumuz esnasında rehberimizin anlatımı, deneyimli kaptanlarımızın güvenli sürüşü ile rahat , keyifli bir yolculuk yaparak Kemer’e hareket ediyoruz.
 
1.GÜN: 
Yolda alınan sabah kahvaltısı sonrasında turkuaz renkli deniz ve altın kumların eşsiz manzarasının keyfini çıkarmak için Türkiye'nin bir Akdeniz adası olan Güzel doğa manzarası eşliğinde Suluada Tekne turuna çıkıyoruz. Tüm gün tekne turumuzda çevresinde bulunan mağara ve ada koylarını gezeceğiz. Adanın etrafında 3 noktadan Kleopatra plajı, Miami Beach ve Suluada'nın da ismini aldığı tatlı suyun aktığı kısım bulunmaktadır. İlk yüzme molası noktamızda Sizler sevdiklerinizle beraber denizde yüzmenin keyfini çıkarırken diğer taraftan öğle yemeği hazırlıkları başlıyor.
Buradaki 1 buçuk saatlik molanın ardından 2. durak için harekete geçiyoruz. Yine güzel koylardan birinde durup burada da yaklaşık 1 saat geçiriyoruz. Ardından çaylarımızı içiyor sonrasında
Mavi mağara da eşsiz manzara fotoğrafları ve videoları çekebileceğiniz konumda duruyoruz. Burada güzel bir mağara gezintisi yaptıktan sonra 4. koy olan Fener koyuna gidiyoruz. Fener koyunda Gezimizi tamamlamış olup Adrasan sahiline dönüyoruz. Suluada tekne turu ile keyifli, eğlenceli ve doğa manzarası eşliğinde huzurlu vakit geçirmenin mutluluğunu yaşayarak otele yerleşiyoruz.
Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 
2.GÜN:
Otelde alınan sabah kahvaltısı sonrası Olimpos’u görüyor; Likya yürüyüş yolunu takip ederek üç kilometre kumsalın oluşturduğu sahil şeridinde koruma altındaki deniz kaplumbağalarının üreme alanı olan Çıralı’ya ulaşıyoruz. Dileyen misafirlerle kaynağının metan gazı olduğu bilinen, yüzeyin hemen altında bulunan ve doğada nadir olarak karşılaşılan rutenyum elementinin sebep olduğu gazın kayaların arasından sızarak sönmeyen bin yılı aşkın süredir aralıksız yanan Yanartaşı görüyor, Ulupınar’a ulaşıyor ve serbest öğle yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeğinin ardından rotamızı çam ve sedir ormanları arasında yer alan ve Likya'da bulunan bir Antik Yunan ve Roma şehri Phaselis Antik Kentine çeviriyoruz. Keyifli gezi sonrasında Kemer’e varıyoruz. Liman bölgesinde Yörük Parkını görüp rehberin belirleyeceği saatte toparlanıyor ve Konya’ya hareket ediyoruz.
Bir başka Farma Tur organizasyonunda buluşmak dileğiyle siz saygı değer misafirlerimizi aldığımız noktaya bırakıyoruz.BUTİK TURLAR

Sınırlı sayıda katılımcı ile yapılan, bu nedenle tura katılanların daha çabuk kaynaştığı, rehberle iletişimin daha kolay kurulduğu, otel girişlerinde, yemek alınan yerlerde, müze ve ören yerleri girişlerinde  kuyrukta beklemenin en aza indirildiği, turun küçük araçla (minibüs, midibüs), yapılması nedeniyle daha hızlı hareket edilebilen, büyük araçların giremeyeceği yerlere de ulaşılabilen, gidilen yerlerde daha fazla zaman geçirmenizi sağlayan, detaylandırılmış ve seçilmiş özel yerler içeren programa sahip, butik işletmelerden özel hizmet olanağı olan, katılımcıların kendilerini özel hissetmelerini sağlayan, bölge halkıyla iletişim kurma olanağının da bulunduğu turlarımıza  BUTİK TUR  diyoruz.
FARMATUR SEYAHAT ACENTASI sizler için özel programlar hazırladı.

Dilediğiniz programı seçerek 10 kişi ve üzeri sıcak gruplarınızla ya da kesinleşmiş tur tarihi olan programlarımız da yerinizi alarak Turlarımıza katılabilirsiniz.

FARMATUR ile keşfetmenin tadına varacaksınız…

GEZİ BEDELİ

İki Kişilik Odada Kişi Başı

TL  Kredi Kartına 6 Taksit

TL Nakit Ödeme

Tek Kişilik Oda Farkı

TL Kredi Kartına 6 Taksit

TL Nakit Ödeme

0-2 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

Ücretsiz

3-6 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

TL 

7-12 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

TL

Geziye Dahil Olan Servisler

 • 1 Gece Otel Konaklaması

 • 2 Sabah Kahvaltısı

 • 1 Akşam Yemeği

 • Suluada Tekne Turu

 • Konforlu Ulaşım

 • Araç İçi Soğuk İkramlar

 • Seyahat Sigortası

 • Profesyonel Rehberlik 

 • FARMATUR Kalite ve Güvencesi

Geziye Dahil Olmayan Servisler

 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

 • Tüm Öğle Yemekleri

 • Yemeklerde Alınan İçecekler

 • Kişisel Harcamalar

Turumuza Çıkarken

 • Rahat Kıyafet, Rahat ayakkabı (önceden giyilmiş), Terlik, Şapka, Şemsiye veya Yağmurluk, Hırka

 • Diş Macunu ve Fırça, Kişisel Temizlik Malzemeleri, Kozmetik, Şampuan, Rutin kullanılan ilaçlar, Lens  Solüsyonları

 • Mini Dikiş Seti, Çakı, Not Defteri, Harita, Adres ve Telefon defteri

 • Cep Telefonu ve Şarj Aleti, Güneş Gözlüğü

 • Nüfus Cüzdanı, ATM Banka Kartlarınızı Unutmayınız.

Evden Çıkarken

 • Elektrik-Gaz ve Su kontrollerini, evcil hayvanlarınızın ve çiçeklerinizin bakımını, kapı ve encerelerinizi kapatmayı, değerli eşyalarınızı emniyete almayı unutmayınız.

FARMATUR.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları farmatur.com.tr’a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz.Sitemizde yer alan programlar, örnek programlardır. Yol, hava ya da mücbir sebepler dolayısıyla değişilik yapma hakkı acentamız ve rehberimiz sorumluluğundadır.Tüm otel bilgileri , fiyatlar ve programlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir.FARMATUR otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. FARMATUR bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları farmatur.com.tr Site Kullanım Kurallarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırlar.

Yazdır
7.24.png
bottom of page