top of page
UÇAK BİLETİ
PASAPORT BUYUK.jpg
uçak.jpg
pegasus_uçak.jpg

UÇAK BİLETİ

 

         Uçak bileti konusunda Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği işletme belgesi sahibi olan şirketimiz, 140’dan fazla ülkede 270’in üzerinde uluslararası tarifeli uçuş düzenleyen havayolunun bilet işlemlerini yapabilme yetkisine sahip bir acentedir. Ayrıca şirketimiz, Türk Hava Yolları, Atlas Global, Pegasus, Sun Express ve Onur Air’in de yetkili satış acentesidir. Tarifeli uçuşların yanında, hiçbir online platformda bulamayacağınız ve normal biletlere göre çok daha uygun fiyatlı olan charter satışlarımız da bulunmaktadır.
Biz Kimiz Ve Ne Yapıyoruz?
        20 yıldır hizmet verdiğimiz alandaki turizm tecrübemiz ve deneyimli kadromuzla, şirketinizin kurumsal seyahat planları için en doğru ve en iyi fiyatlı uçak bileti bulmanızı sağlıyoruz. Ayrıca uçak bileti rezervasyonlarınız için fiyat takibi, iptal/iade, değişiklik, açığa alma/kapatma, grup rezervasyonu ve biletleme gibi tüm işlemleriniz için  FARMATUR olarak her zaman hizmetinizdeyiz. Bu işlemlerin yapılması gerektiği durumlarda, prosedürün en doğru şekilde uygulanması şirketinizin maddi açıdan zarar görmesini engellenmektedir. Takibini sağladığımız uçak bileti fiyatları için kullandığımız özel bir program sayesinde, özellikle toplu gerçekleştirilen seyahatlerde maliyetlerin ciddi derecede azalması sağlanabilmektedir.
 
Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?
         FARMATUR ‘un satış ve sonrası hizmetleri 7 gün 24 saat devam etmektedir. Şirketinizin uçak biletleri için kendi isteğinizle yapabileceğiniz işlemlerin dışında, satın almış olduğunuz uçuşlarla ilgili havayollarından gelebilecek sefer iptali, saat değişikliği gibi durumlar için de temsilcilerimiz şirketinizdeki yetkili kişiyle anında irtibata geçerek, yaşanabilecek mağduriyetlere engel olmaktadır.


7.24.png
bottom of page