top of page
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

      2000 yılından bu yana A Grubu Turizm Yapabilirlik Belgesi ‘ ne sahip olan Farma Tur Seyahat Acentası , Turizm Bakanlığı ‘nın sertifikalı Acentası ve Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) üyesidir.

      Farma Tur ailesi olarak , turizm sektöründe 23.yılını tamamlamış olmanın onuruyla , sizlere ilk günkü heyecan ve coşkuyla keşfetmenin keyfini sunmaya devam ediyoruz.

      Çok gezen çok bilir….Gezmek insanın düşlerini , hoşgörüsünü , üretkenliğini ve vizyonunu artırır.Gezen kişi hayatı , yaşamayı , kendisini ve çevresindekileri daha iyi algılar. Hayatın içine karışmış detayları ve detayların içine karışmış incelikleri anlar. Bu gezgini daha mutlu , insanlara karşı sevgi dolu , kendisi ve dünyayla barışık , verimli bir birey yapar.

      Venedik’in dar sokaklarında kaybolmak ya da çıplak ayaklarla Mallarco sahillerinde yürümek inanılmaz bir tecrübedir.

      Ya cennet ülkemiz. Biz yakınımızdaki bu güzelliklerin ne kadar farkındayız ?
Tarihi dokusuyla bin bir gece masallarını aratmayan Mardin Sokakları , birçok dinin efsanelerinin girift olduğu  Kaz Dağları ve yeşilin her tonunu bulduğumuz dumanlı Karadeniz yaylaları.

       Tarih , kültür ve tabiat fışkırmakta , Anadolu ‘nun her bir köşesinden. Ya biz ne kadar nasiplendik bu hazineden. Gezip görmediğin yer senin değildir derler. Görmediğimiz nice yer ve güzellikler var Anadolu destanında.

      Bizler FARMATUR ailesi olarak seyahatlerinizde tüm talep ve ihtiyaçlarınıza çözüm bulan ve vakitlerinizi kusursuz geçirmenizi sağlayan uzman kadrolarımızla hizmetinizdeyiz. Her geçen gün büyüyor ,değişiyor ve zamanı yakalama mücadelesi veriyoruz.
      Çünkü akıp gitmekte olan zaman hızlı adımlarla ilerlerken , yürümenin geride kalmak anlamına geldiğini biliyoruz.

      Web sayfamızın sizlere aydınlık bir yol göstermesi en büyük isteğimiz . Çorbada tuzumuz bulunursa ne mutlu bizlere.
      Nefesimiz yettiğince birlikte yürümek , birlikte keşfetmek ve düşlerinize koşmak en büyük arzumuz.
      Keşfetmenin tadı damağında kalan misafirlerimizi , programlarımıza tekrar davet ediyor ve yeni katılımcılarımıza sesleniyoruz.

FARMATUR İLE KEŞFETMENİN TADINA VARACAKSINIZ !
SAYGILARIMIZLA…

7.24.png
bottom of page