top of page

SORUMLULUĞUMUZUN BİLİNCİNDEYİZ  

Farma Tur Seyahat Acentası olarak Dünya’yı etkisi altına alan pandemi sürecinde neler yaptığımızı  siz gezgin dostlarımız ile paylaşmak istiyoruz.

 

    1) İçinde bulunduğumuz Pandemi sürecinde sizlere sunduğumuz hizmetin devamlılığını  sağlamak  ve çalışanlarımızın sağlığını tehlikeye atmamak adına sokağa çıkma kısıtlamalarının olduğu günler haricinde ofisimizi hep açık tuttuk. 
 

    2) Planladığımız Yurt Dışı programlarımızın iptalini gerçekleştirerek, ödemelerini yapmış olan misafirlerimizin ücret iade işlemlerini gerçekleştirdik.
 

    3) Yurt içi kültür turlarımızda iptal etmek zorunda kaldığımız programlar için ödemelerini yapmış olan  misafirlerimizin istekleri doğrultusunda ücret iadelerini yaptık veya ileri bir tarihteki programlara kayıtlarını güncelledik.
 

    4) Otel rezervasyonlarımızda firmamız tarafından direk görüşülerek rezervasyon yapılan otellerin iptallerini gerçekleştirerek ödeme yapan misafirlerimize ücret iadelerini yaptık. Aracı olduğumuz sistem rezervasyonlarında ise ücret iadesi için gerekli işlemleri misafirlerimiz adına gerçekleştirdik.  
 

    5) Pandemi sonrasında  gerçekleştirmek istediğimiz kültür turlarımızın fiyat ve programlarını güncelleyerek resmi internet sayfamız da   sizlerin bilgisine sunduk.
 

    6 )Sağlık Bakanlığı ve Turizm Bakanlığı’nın açıkladığı kurallar çerçevesin de misafirlerimizin konaklayacağı oteller, yemeklerini alacakları restoranlar  ve temel ihtiyaçları için uğrayacakları  tesislerle görüşmelerimizi gerçekleştirdik en sağlıklı  şekilde  sizlere hizmet vermek için hazır durumda olduklarının bilgisini teyit ettik. 
 

    7) Kültür Turlarımızı gerçekleştireceğimiz otobüslerimizi dezenfekte ettirerek, sosyal mesafe kuralına göre koltuklara 1 kişi oturacak şekilde  oturma sistemimizi  yeniledik. 
 

    8) Kültür Turlarımız da kullanacağımız otobüslerimiz de maske ve dezenfektan sürekli bulundurulacak, gerek duyulduğunda ise ateş ölçerlerle ateş ölçümü yapılabilecek şekilde önlemlerimizi aldık.  
 

    9)Tur esnasında oluşabilecek komplikasyonlarla ilgili  rehberlerimize ve kaptanlarımıza gerekli bilgilendirmeleri yaptık.
 

    10)Sizleri ağırlamaktan mutluluk duyduğumuz ofisimizi dezenfekte ettirerek, sizlerle iletşim halinde olan tüm ofis arkadaşlarımızı bilgilendirdik.

 

Dünya’yı etkisi altına alan Pandemi sürecinde sizlere bir telefon kadar yakındık ve sizlerle  iletişimimizi hiç kesmedik.
Sağlığınız ve sizler bizim için kıymetlisiniz FARMATUR Seyahat Acentası olarak  sorumluluğumuzun bilincindeyiz.
Sizleri Çok Özledik. En Yakın zamanda görüşmek dileğiyle…

7.24.png
bottom of page